View Single Post
Staro 05.11.2008., 20:19   #97
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ono gore je teski bullshit, svaka komponenta ima svoju garanciju. ako je "nestrucno" rukovana od moje strane (npr), po cemu ce se sa njom bolje rukovati u servisu? sve jedan do drugog skolovani diplomirani serviseri, mos' mislit.
da meni tako krenu srat, nebi im bilo nimalo ugodno slusat me.

Osobno znam da su u Vemilu igrali "nogac" sa kutijom u kojoj su bili CPUi(bacali su ju i sutali nogom), naravno da su nikakve sanse da im se sto desi posto je kutija u kutiji i onda je jos sve solidno zapakirano.....ali je stvar principa.

Ako u ducanu po zakonu mozezs normalno kupiti graficku karticu i na nju dobijes 2g garancije nema toga boga koji ce ti reci : Slusaj mali, ti nemas certifikat za sastavljanje".

Hvala bogu znam dovoljno o manje vise svemu da njima mogu srat na licu mjesta i samo cekam da mi neko nesto prosere

Na kraju price dobar dio nas sa PCE kad dolazi u ducan kupi tocno ono po sto je dosao i tako minimalizira zajeb dok ako netko u ducanu odlucuje sto ce kupiti i pritome(nedo bog) pita trgovca postane "spaljen" =>
(recimo slucaj kad je jedna firma narucivala 3 kompa ISKLJUCIVO za MS Office i e-mail uporabu a instalirana su im tagan napajanja i 8800GTS 640 kartice....).

Moj je moto da se postavis kao maximalno djubre kad ulazis u Vemil konkretno i da pomogucnosti dobro proucis materiju i sto ces kupiti prije nego sto nogom krocis unutra.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote