View Single Post
Staro 25.10.2008., 17:05   #53
Marko26
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: fds
Postovi: 16
Citiraj:
Autor celduce Pregled postova
No nista novo, narucio si komponente za kompletan komp pa je netko tamo zakljucio da bi to bilo u redu i sloziti te poslati.
Zamisli pak situaciju da su poslali nekome samo dijelove i onda ih drugi dan neki kupac zove i salje u rodni kraj kak mu nisu slozili konfu i sto da sad on radi s tim djelovima.
Rekao si da nisi trazio slaganje konfe ali onda si trebao naglasiti da trebas komponente i da ces sam slagati konfu.
Kvalitetna komunikacija rijesi mnogo problema.
To ti tak ide kod nashih shopova, morash zivkati, pitati, reci kako i sto da nebi doslo do ovakve situacije.
Ako su imalo ok trgovina onda im te komponente sigurno nisu jedini primjerci na skladistu tako da nevidim problem sto ti nebi poslali sve zapakirano. Nisu narucivali specjalno za tebe iz Kine.
Ma sto sam ja trebao naglasit, jel tebi jasno da su komponente jedno a konfiguracija drugo, nemaju oni sto pretpostavljat jel tebi to jasno? kao sto nemam ni ja sto pretpostavljati u slucaju da mislim kako bi oni meni trebali stlozit komponente u konfiguraciju onda bi ja bio jednaki kreten kao oni ali u ovom slucaju su oni kreteni jer pretpostavljaju, uzasan pristup i amazerizam i zadnji put da cu i pomislit na tu firmu

I da lik je poceo ovo ono, izvlaciti se tako dam sam pomislio ko im j... m... idem uzet ovako ali bude li i najmanjih problema ili sumnje da sam dobio nesto polovno jadna im majka sto sam sve u stanju napravit nisu ni svjesni.. uzeo sam ipak ovako da ne gubim vrijeme i zivce. Sad cu morati otvorit kuciste da uzmem 1gb rama za drugi pc ali onda dolazi pitanje dali su stavili etiketu garancije na kuciste koja ako pukne ma ljudi kanite se ovih amatera ko zna kako sve ne posluju....nikad vise
Marko26 je offline   Reply With Quote