View Single Post
Staro 20.10.2008., 02:48   #12
RaNz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb/Križevci
Postovi: 346
Citiraj:
Autor bela008 Pregled postova
Ajde mi malo pojasni točno kako si ti to napravio jer ja vise tu nista ne kuzim. Imao sam prije toshibu, milina, s nlitom integrirao i sve5. Ovi iz hp-a mi kazu da ako stavim na IDE da se to vise ne moze vratiti tj. da se vista nece vise moc stavit?! Da se ne moze nista iz windosa napravit....??? Da ukoliko i uspijem napravit ista iz windowsa sto njima nikad nije uspijelo da vise necu moc vratit na ASHI....
Lud sam jer dobijem 100 različitih odgovora, procitam sve moguće solucije za koje ovi iz hp-a nemaju pojma niti ih znaju vec samo kazu vista vista vista....

Moje pitanje je sljedeće da li ja mogu stavit na ide, dignut xp te zatim istalirat normalno iz windowsa " Intel Matrix Storage Manager " za hp6730s te zatim vratit u biosu na ASHI i gotovo..... Bez sranja od ovih amera da ce mi bin laden izac iz laptopa ako to napravim i da vise necu moc ovo, ono....
iznad si dobio odgovor:
Citiraj:
Ljepo odeš u bios,staviš AHCI na IDE,mislim da se tak zove,i riješen problem.
ja imam 6735b - isti ko tvoj, samo na amd platformi, također sam najprije krenuo u instalaciju bez stavljanja na IDE, totalno sam smetnuo s uma da je sata disk. gledam što je ovo, zar OPET peh? prekrećem papire koje sam dobio s njim, zovem HP Hrvatska, oni me preusmjere na servis, kaže lik stavi IDE mod u biosu...napravim to i šljaka...kasnije se odlučim instalirati vistu, onda podržava sata diskove, vratim na AHCI, te instaliram vistu...
RaNz0 je offline   Reply With Quote