View Single Post
Staro 02.10.2008., 10:20   #158
Karlo2304
Premium
Moj komp
 
Karlo2304's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Ja imam jednu od prvih serija ultrax-a koji su dolazili u HR. S malim enterom. U 4 godine, osim estetskih promjena, tipka najnormalnije. No ne kazem da je ultra flat ista kvaliteta.
Ja sam isto kupio prije 3godine tu Ultra-x sa malim Enterom u Ve-milu i odmah su mi štekale tipke, te sam vratio nakon par dana na reklamaciju.

Na reklamaciji me papak prvo zajebavao i po njegovom ta tipkovnica nije bila ni za igranje, ni pisanje teksta, ni surfanje . Ne znam za koje je onda funkcije bila za njega ta tipkovnica, al me dobro naživcirao glupim pitanjima.

Al uglavnom dobio sam u zamjenu novu Ultra-x sa velikim enterom i puno je bolja od stare verzije (budući da frend ima tu stariju verziju isto 3godine).

Jedini problem kod tih flat tipkovnica je da je teško očistiti tipkovnicu, tj. kad se izvade tipke onda ih je teško vratiti. Sad mi već štekaju tipke zbog svega i svačega šta se nalazi ispod tipaka, al jednostavno mi se neda izgubiti cijeli dan na ćiščenje.
Karlo2304 je offline   Reply With Quote