View Single Post
Staro 23.09.2008., 23:45   #16
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: -
Postovi: 1,505
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Eee, takvo iskustvo mi je trebalo. Jos me nesto zanima. Radni stol mi je dubine 80cm, dakle, moja glava je negdje toliko (ok, uzevsi u obzir dubinu monitora i postolja, recimo nekih 10cm manje) udaljena od monitora. Je li to dovoljno da se normalno vidi sve na njima?
Meni je dubina stola 70cm, znači gledam monitor s nekih 50-ak cm i veličina slova mi je sasvim zadovoljavajuća, uopće mi nisu premalena. Na početku je bilo par dana privikavanja jer sam ipak došao s 1280x1024 gdje je dot pitch 0.29mm ako se ne varam. O prikazu boja se ne mora niti govoriti na njegovoj S-IPS matrici, bijela je bijela, plava plava, itd. Što se tiče probijanja svjetla možda ga ima mrvicu na samome dnu ekrana, ali ga do sada u radu nisam primjetio, eventualno kada se zagledam u taj dio ekrana kada gledam neki 16:9 film. Za multimediju mu isto tako ne mogu naći zamjerku i pravi je užitak pogledati HD video, pogotovo s ovakvim bojama i kontrastom.

Ja sam ga kupio na slijepo, naručio ga od partnera M-SAN-a, imao je jedan stuck pixel, ali to se lako riješi, kontrole su mu odlične, ergonomija također, gimnasticira na sve strane, s lijeve strane ima 2 USB porta.

Dobar bi bio i za setup od dva monitora jer ima dosta tanke rubove oko samoga ekrana, s lijeve i desne strane po 16mm.

Probaj naći nekoga tko ga ima da vidiš kako izgleda ili se zaleti do RI pa popijemo kavu i gledamo ko' telci u ekran.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote