View Single Post
Staro 17.08.2008., 16:42   #474
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
jurbas - stvarno si u nekim stvarima pogriješio i dobio si vjerujem ne svojom krivnjom krivi dojam o plazmama.

3 prijaletlja mi imaju Panasonic palzme (37PV70, 42PV70, i najnovija 4PV80) i sve se jako lijepo i bez problema spajaju na komp i imaju odličnu sliku. Jednostavno moraš potrošit par minuta na podešavanje rezolucija i to je to. N eznam što si ti toliko zajašio na to spajanje sa kompom nije mi jasno..

nekako mi se čini da ne znaš neke osnove oko toga pa bubaš napamet, a i po napisanom vidim da si vidio jednu plazmu u upoterbi i to koja nije bila dobro spojena.. (podešena/usklađena s kompom)
gabre to mi je najbitnije kuzis... a mozda moj i tvoj stand spajanja kompa sa tv.om nisu isti itd... ali potrosili smo dosta vremena i nisam bas zadovoljan sa ucinjenim. Vidio sam hrpu tv.ova u ducanu ali slabo u zivo da sam mogo po njima cackat tako da nisam ni mogao donjet dobar dojam o tome.

btw spajali smo plazmu sa kompom dvi-hdmi kabel i zvuk preko cinca. kod lege koji ima LCD samsunga nekog spojili smo identicno i slika 2 puta bolja...

cuj po pitanju mog misljenja oko plazmi dosta se promjenilo unazda par mj vidim da sad ima i dobrih plazmi ispod 10k kn sto prije nije bilo moguce nabavit. oko 9k kn mozes dobit postenu plazmu.
jurbAs je offline   Reply With Quote