View Single Post
Staro 04.08.2008., 22:35   #53
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,026
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
samo naprijed,nadam se samo da će se "hardveraj" ugledati na velike svjetske firme i nakon testa pokloniti korištene komponente a i nabaviti koji POT,suhli led i sl, da bi nas profesor baltazar(razer) još više uveseljavao svojim znanjem koje je ne sumnjamo veliko skoro kao moje hehe

pozdrav frende
Pa makar pričekajte da čovijek stane na svoje noge pa će biti onda ploča i svega. Otvoren šop prije par mjeseci i sad bi se trebale dijeliti ploče okolo kao bonbone. Koliko sam uspio vidjeti na forumu beštija iovako daje popuste i besplate sitnice. Ja bih to sve ukinio. Pa ne dijele njemu ljudi džaba komponente. Prijedlog nije loš al treba malo pričekati. A da ne spominjem financijsku moć Hgspota, Vemila, Linksa i ostalih koji se ni netrude niti imaju želju niti volju raditi ovakvo što je hardveraj napravio u samom startu. Znam da ima ljudi iz ovih trgovina ali ako sam pogriješio neka me isprave!

Svaka čast Rejzeru, odvojio sam malo vremena i pročitao revju. Jako dobro tj. odlično i opširno obrađeno. Sve pohvale pajda!!

Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova
Jel nemos od ekipe posudit bar tri 8800gt pa damalo benchas, nemora bit gx2 nego da vidimo razlliku single,sli,triple sli neke mainstream kartice
A jesi skroman, bar tri.


Razer
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote