View Single Post
Staro 17.07.2008., 14:05   #147
M4T3J
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: In House
Postovi: 10
Hello people,
moram reći da mi je review OK!

Ali tražim jedan savjet, provedem par sati dnevno ispred monitora(Belinea 17'' CRT čak nije ni 'ravni' ekran), to mi je postalo malo i smušeno, oči mi se naprežu, čak i uz odmore poslije nekog vremena vidim neke fantomske boje po ekranu, oči mi suze, generalno nije loš no mislim da su mi potrebe narasle…
Igrice ne igram(tj. igram one quicky igre) ne kažem da ne bih volio nešto zaigrati, ali mi igrice nisu bitne!
Bitno mi je da na nekih ~60cm jasno vidim tekst, nikakve dodatne boje. Vrijeme koje provodim za PC-em je čitajući PDF-ove, programiram(zbog toga bih volio dva prozora da mogu jedan pokraj drugog otvoriti),možda poneki film…
To ne znači da mi treba low budget LCD, nego bih htio napraviti pametnu investiciju(da ne moram za godinu novo uzimat, jer neću imati priliku), baš zbog toga što se ne igram i ne gledam filmove, želim da onaj rad koji obavljam bude odlično ugodan, budžet mi je oko 2000kn.
Već duže vremena su mi opcija 200ws(xxxxkn) i 220ws(1900kn)…
Trenutno moj PC zadovoljava sve moje potrebe(i više) Celeron 2,4GHz, 512RAM, GeForce MX440 64MB sa VGA izlazom, mislio sam uzeti drugu graf. karticu zbog DVI izlaza(našao sam neku za 200kn).

Jesu li Philipsi još u igri ili imate kakav pametniji prijedlog?

Pozdrav,
Matej
P.S. Pročitao sam sve stranice ove teme i mi nije stran

Evo i link jednog reviewa koji mi se sviđa za 220WS8FB

Zadnje izmijenjeno od: M4T3J. 17.07.2008. u 14:16. Razlog: dodan link
M4T3J je offline   Reply With Quote