View Single Post
Staro 30.05.2008., 13:26   #76
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 539
toliko je pljuvanja po visti, a uzdizanja xpa da je fakat atmosfera za povracat.

ukratko. novi hard, vista dvd, cista instalacija, adsl+router, unaprijed poskidani svi novi drajveri za sav hardwer.

install

tik tak tik tak...par reseta..live update drajvera. rucni install drajvera.

i od tada uopce nemam pojma o kakvim to problemima ekipa prica kad je vista u pitanju. super se slozila s hardwerom i sada su si super frendovi. zasada. niti problemi s netom, niti s komponentama, niti s drajverima. ono, nije da mi nije drago to sve i da mi nije drago da se nisam razocarao kao neki.

a isti taj hardwer na xpima je kasljucao i stekao. ne jako,ali je.
no i vista i xp imaju musice.nije da je sad bezgresna.
no ipak, mogu slobodno reci da vista radi ko urica, i totalni je preporod nakon dugooog iskustva s xpom.

a svi zaboravljaju da je xp vanila bio totalno bugiran i preprelosh.cak ga ni sp1 nije u potpunosti izljecio. tek s sp2 stvari dolaze na svoje, a ponovo s sp3om je stvar upitne kvalitete, utoliko kaj ekipa ionak ne instalira sp3. toliko o tom uber operativnom sistemu.

vista, iako na mom podosta jakom stroju, uopce nema nikakvih problema s resursima ili s nekakvim stekanjima i zastojima. cak je nevjerojatno da ti se srusi igra, kaj na xpu znaci 90% restart kompa, lijepo se vrati u desktop, pa ti cak i ponudi da sama nade rjesenje solucije. ja iz znatizelje puknuo ok, a kad tamo, nakon desetak sekundi kopanja naokolo, ona mi je fakat ponudila rjesenje i lijepo ga obrazlozila zakaj se desilo i kako da to rijesim.ono, stvarno nemogu reci nekaj protiv toga.

a to da, ne da jebenije izgleda, vec je super ultra odlicna s tim sminkerskim kerefekima da mi se naprosto muka odluciti pokrenuti prastari xp.

uglavnom, cak i da je vista mrtva, do trena dok ne dode nekaj drugo, ja osobno nemam nikaj protiv gledanja u lijepe pederasto prozracne prozore a i nemoram ugasiti ni jedan feature, cak naprotiv, nasao sam jedan odlican tweak program vista manager koji dize vistu na novu stepenicu, te mi daje sansu da jos bolje uprozirim svoje pederasto prozracne prozorcice

stoga, stvarno je nepotrebno toliko pljuvati vistu, jer radi sasvim pristojno, brzo te cak i ljepo izgleda
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote