View Single Post
Staro 03.05.2008., 11:54   #9
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Ok, kao vlasnik N95 i sada vlasnik N95 8Gb mogu ti reći samo jedno..pređi na N95 8Gb svakako..
N95 je uzasno razočarenje po meni od mobitela, mnogo njih dolazi s problemom "visokofrekventnog pištanja ekrana" (provjeri net)..mislim da je čisto stvar u ekranu. Trajanje baterije je očajno, doslovno očajno, pogotovo ako nisi svaku večer kod kuće da ga možeš staviti puniti, a i ako ga često koristiš šesto se događa ona stara "sorry, baterija mi je prazna". Sama Nokia je priznala da je pogriješila s N95 izdavši N95 8Gb.
N95 8Gb je druga priča. Od kad sam ju kupio bio sam oduševljen njome, nešto je brža od same N95, ima veći ekran i baterija traje znatno duže..daleko bolje iskoristivi mobitel..spomenimo i onu malu činjenicu da ima 8Gb
E sada, vidim da je netko tu iznad lupao o "nedostatku" utora za kartice.
Razmisli..8Gb..onoj osobi kojoj treba više od 8Gb treba laptop a ne mobitel. Uzimanje N95 zbog utora za karticu jednostavno je infantilno razmišljanje, jer kao što je već tu spomenuto na forumu kada kartice većeg kapaciteta budu dostupne po povoljnim cijenama nokia N95 će biti daleka prošlost. E, sada dal cijena opravdava mogućnosti obje 95-ice? Ne. No ako možeš dobiti preko preplate, na crnjaka ili sl. svakako dobavi N95 8Gb jer je mobitel zbilja fenomenalan i do sada nisam prežalio niti jednu kunu što sam dao za njega kada je izašao (za razliku od normalne 95-ice koja je završila na servisu već šesti dan).

E i mali update za vlasnike N95 8Gb, izašao je novi software koji su malo bolje ispeglali (v20.0.016), tako da se još povećava trajanje baterije.

Da rezimiramo:
N95 8gb - Tople preporuke
N95 - Nikako ne preporučujem
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote