View Single Post
Staro 12.04.2004., 00:41   #1
Andjelko
Premium
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: hell
Postovi: 158
Question Tiho kuciste (opet)

Puno je pisano o ovim kucistima, znam. Pa ipak:

Ako smijem upitati za vasa cijenjena iskustva.
Naime, ovdje u Osijeku, nalazim na listama VeMila i Formela neka kucista koja su mi opisom interesantna.

O Xaseu sam upravo procitao, ali sto je s Antecom?
Mr. VGA killer ga ima u opisu: PlusView 1000 AMG? Potrazio sam sve info kod proizvodjaca, takodjer opis "trecih nezavisnih".
I sve mi je jasno: dimenzije, konstrukcija itd, osim jednog - je li to aluminijsko ili celicno kuciste? Naime, naletio sam u cjeniku kako je Alu, a u opisu na netu: material 1mm SECC. Taj tornjic? I koliko je kompaktan, zapravo koliko buke izlazi van??

Vidio sam ga par puta no u nekoj bucnoj prostoriji, usred dana, usred grada, to se ne da procijeniti!

Slican mu je model Antec SLK 3700 jos ima napajanje, ali mi to uopce nije bitno, no bas njega opisuju kao tihog.. cak sa gumenim drzacima za HDD, ventilatorom velikog promjera - izgleda uvjerljivo. Jest ovako u opisu. Sto kaze stvarnost?

Dosta mi je vise svih ovih cuda od 200 do 300 kn. Prije su bili od cvrsceg materijala i nisu tako grozno vibrirali. Evo, jucer sam donio u kutiji neki ANS 4JA H7650. Cim sam ga poceo rastavljati, vidim kako je lim u stranicama nesto deblji od nanesene boje. I na okupu sve skupa drzi plastika i neka grozna rucka s gornje strane koja ispada iz lezista. Cijela kutija savitljiva i skripava.

Eh, da sam limar! A nisam

Dakle pitam: Je li mi bolji za po doma Antec PlusView 1000 AMG,
ili Antec SLK 3700? Hvala!
__________________
1010101010
Andjelko je offline   Reply With Quote