View Single Post
Staro 23.04.2008., 17:54   #1
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Prelazak sa n95 na n95 8Gb ???

Pozdrav grupi!

Dakle sutra dobijam n95 običnu,potpuno novu iz t-mobilea.Tek sad sam skužio da zapravo dobijam stari model.Nikad nisam ni pratio takvu vrstu gsm,ali sam odluči preći na nešto novo i drugo.Kako mi to kupuje firma izabrao sam onda n95.Vidim da je izašla i n95 8Gb.Dakle više memorije,ljepša od ove stare,barem meni,veći display i nadam se da ima novu generaciju GPS-a od ove stare n95.
Isključivo mi treba zbog mail-a,interneta i prebacivanja kojekakvih stavri malo većeg formata i GPS-a,te naravno kojekakvi programi koji će mi dobro poslužiti.
E sad vidim da t-mobile nema u ponudu ovu novu sa 8Gb memorije pa sam mislio ovu odmah prodati i nadoplatiti si za ovu n95 8Gb.Koliko vrijedi ovaj stariji model n95-ce?Dali bi bilo realno tražiti oko 4000kn ili koliko već,jer sam danas bio u t-mobilu pa su mi rekla da joj je cjena u slobodnoj prodaji oko 5000kn čini mi se.Naravno ja bih sebi išao kupiti novu na crnjaka.Mogu li kako pogriješiti pri kupnji nove u smislu fake n95 8gb kao kod ovih stari ili ima koja druga fora.

thx!
dxdandy je offline   Reply With Quote