View Single Post
Staro 20.04.2008., 23:35   #134
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Barba
Planiram si uzeti karticu za snimanje programa na TV-u (imam običnu ,na ovom sam području,za razliku od ostalih hardwerskih ili softwareskim stvari,na kliskom terenu pa bih molio iskusnije da mi odgovore na ovo pitanje,neke informacije imam pošto sam se raspitivao ali ne i ono najvažnije,koju preporučate,koja daju najbolju kvalitetu na izlazu,znači da recimo odmah pretvara u najpopularnije formate (.avi) znači da se mogu gledati na većinu kompjutera bez dodatnih instalacija,naravno da ima snimanje i u DVD formatu znači najbolja kvaliteta,i ukoliko za tu istu imate neki video koji je snimljen preko nje vrlo bih mi pomogao.Hvala [pretvaranje u .avi format ide odmah kod kolege koji ima tv karticu ali snima preko power cinema programa,na izlazu je slika u divx-u,a slika je malo lošija jer ima rižu,znači nije kristalno čista]


Znači Imam TV,slabiju grafičku Nvidia geforce 5200,na drugi komp koji je dosta jači nemam trenutno prostora za iš pa ide tv kartica na ovaj slabiji komp.
Čuj, mislim da si fulal podforum, pa sam ti tu preselil temu.

Pročitaj si glavne threadove o TV karticama (DVB-T tutorial, preporuke etc.), sigurno ćeš naći nešta što ti paše.

S obzirom da si napisao da ti treba kartica koja odma baca u *.avi, trebat će ti snažniji komp ako to misliš raditi on the fly. Ili kartica sa hardverskim enkoderom. Gdje živiš ? Da znamo kakav signal bi eventualno mogao uhvatiti...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 21.04.2008. u 00:50.
Vuco je offline   Reply With Quote