PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Problem sa FPS-ima u igrama (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=99043)

Matt 20.02.2008. 12:03

Problem sa FPS-ima u igrama
 
Problem se manifestira u zastajkivanjima u igrama. Ne govorim sad o Crysisu i sl igrama, nego onim normalnim. COH, PES6 i sl.

Prvo sam mislio da je problem u tome što na jednom hardu (Hitachi 160gb 8MB Cache) imam instalirane win i na istom seedam torrente imam instalirane igre. Prekinem seedanje i opet ista stvar. Pa sam krivicu ipak pripisao nešto starijoj 6800gs. Jučer sam kupio 7900gs al opet ista stvar. Npr. u COD4 sa 6800 na 800*600 i low do medium detaljeima imao sam 90FPS-a al ako je bilo akcije ili mi se približava protivnik padne na 40 i naravno tip me ubije a ja ga nisam ni vidio. Međutim ista situacija je i sa 7900, iste postavke i isti rezultati!:stoopid:

Nakon toga sam se sjetio da nisam podesio virtualnu memorijiu za D: particiju di je instaliran COD4, međutim nekih većih pomaka nema.
Jel možda problem u tome što matična ima ATi integrušu? Dotičnu sam isključio, a pod drivere sam sa driver cleanerom očistio samo ATi. Jel trebam i druge, te kako bi se ploča trebala ponašati ako to napravim?

Apacer ft Bozja 21.02.2008. 04:08

Nisi valjda istovremeno imao i ati i nvidia drajvere na kompu? :|

Ja bi na tvom mjestu sve drajvere (od grafickih) pobrisao i instalirao nove ;)

Matt 22.02.2008. 18:39

Ne, nisam imao.
Nakon što sam isprobao sve živo i mrtvo, odlučio sam napraviti reinstalaciju wina i sad sve štima.

Štoviše, mislim da mi je ccleaner izbrisao neš jer poslije njega je funkcioniralo dan dva kak spada a nakon toga gore navedeni problemi.

Promijenio sam i hard, tj. stavio sam win na stari dobri pata WD. Sve šljaka kak treba.

Joke 22.02.2008. 18:45

Zato i CCleaner nudi backup registrya prilikom fixiranja problema :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger