PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Web dizajn, programiranje i ostalo (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Postavljanje stranice na web domenu (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=89323)

Zed28 30.11.2007. 18:23

Postavljanje stranice na web domenu
 
Bok ljudi. Evo kupio sam na bigdaddy vrlo jeftino web domenu. I sve je to divno i krasno, ali sad ne znam kako postaviti web stranicu na tu web domenu.
Imam softver, zove se CupCoffee HTML Editor i sa njim ispravljam sve što ne valja na web stranici i ima gumb upload and publish, ali kad pokušam objaviti pojma nemam šta se dešava, ali nikako neće. Stalno javlja iste greške. Em, da se ne mogu prijaviti na račun, em da je vrijeme isteklo i slično. Kako se može postaviti web stranica na vlastitu domenu? Hvala.
Ne znam di bi stavio ovu temu. Ako niste upoznati sa ovim programima i ne znate, da li postoji neki jednostavan i jeftin način objavljivanja. Jer ovo sa bigdaddyem se već mučim danima da iskemijam kako postaviti svoju web stranicu da to nisu oni njihovi programi sa predlošcima i ne mogu doći do cilja. Očito je da je neki problem sa tim računom, kad javlja da se ne može prijaviti na njega, ali ne znam kakav problem.
ostavit ću ovdje koje podatke treba upisati i očito negdje griješim, kad neće.
Nickname of the Server Profile- godaddy.com
Username- korisničko ime ( broj) od go daddya da bi se logirao na account
Password- lozinka za account
Web Server Adress- godaddy.com
Remote Directories- bilo šta napisati-hello.
Gdje griješim?

Stalno javlja greške 500 i 530. DA je veza istekla ili da se ne mogu prijaviti, a na godaddy se vrlo lako sa tim username i lozinkom prijavim.

Facelessone 30.11.2007. 19:17

kolko ja tu vidim, ti tu samo imaš domenu, bez hostinga, ili se varam?
Meni username i pass za hosting i domenu nisu isti.

Zed28 30.11.2007. 19:46

Citiraj:

Autor Facelessone (Post 883651)
kolko ja tu vidim, ti tu samo imaš domenu, bez hostinga, ili se varam?
Meni username i pass za hosting i domenu nisu isti.

Ne. Kupio sam i hosting deluxe i web domenu. I imam isti username i password za oboje. I meni je bilo čudno zašto. I onda upišem taj username i password od oboje, ali ništa

p3tar 30.11.2007. 21:28

Citiraj:

Autor Zed28 (Post 883676)
Ne. Kupio sam i hosting deluxe i web domenu. I imam isti username i password za oboje. I meni je bilo čudno zašto. I onda upišem taj username i password od oboje, ali ništa

Dali imaš FTP pristup na bigdaddy? Ako imaš, nađi si neki FTP program, imaš jedan dobar kao extenzija za Firefox i spoji se na server i uploadaj stranicu/fileove.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 02:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger