PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Nemogu pokrenut instalaciju viste!!! (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=80063)

CyberT 12.09.2007. 23:09

Nemogu pokrenut instalaciju viste!!!
 
Evo upravo sam složio novi komp čije komponente već sakupljam 2 tjedna. I sad kad sam ga napokon složio kreno ja instalirat vistu. Stavim DVD i ono piše "Vista is loading files" ili neš slično. I sve dobro prođe. I onda se pojavi ona vistina pozadina i tu stane. Znam da bi se trebao pojavit neki prozor koji će me pitat na koju particiju hoću instalirat. Ali ništa, probao sam stavit u drugi dvd-rom i opet ništa. Zamijenio sam 1. i 2. hard u biosu i opet ništa. Inače imam samo 2 SATA diska, a niti jedan IDE. Dajte ljudi pomagajte. Nemogu više bez svog kompa!!! :care:

Vuco 13.09.2007. 00:29

Možda ti umire komp zbog Viste, i prije nego si ju instalirao :stoopid: :D

Šalim se (a vidim, nije tebi do šale). Probaj instalirati nešta drugo, tako da vidiš gdje je problem. My guess je loš DVD.
Eventualno promjenit kabel na DVD-ROM-u, prebacit ga u neki drugi IDE utor (ako imaš) etc.

Jesi prije sa toga DVD-a instalirao Vistu na neki drugi komp ?

CyberT 13.09.2007. 00:50

Instalirao sam sa toga. Ali skužio sam sada i sam da je problem u DVD-u. Nakon 20-tak pokušaja uspio sam pokrenut instalaciju i sad je sve u redu. Hvala na pomoći.

EDIT: A ovo u vezi umiranja kompa. :D Nikad nisam čuno nešto gluplje. :)

jabuka 13.09.2007. 02:45

Citiraj:

Autor Vuco (Post 812200)
Možda ti umire komp zbog Viste, i prije nego si ju instalirao :stoopid: :D

hahahaha legendo

inače, po meni problem može biti samo u DVD-u, imao sam i ja sličnih problema, a evo sad vidim da je momak skužio i potvrdio da je DVD problem


Sva vremena su GMT +2. Sada je 15:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger