![]() |
M2 > 512 MB usporavaju k610i?
za par dana mi dolazi k610i a s njim si mislim uzeti od 1 giga ili 512 MB. neznam baš te nove mobitele (sad imam nok. 6610i) a frend mi veli da je k610i s M2 karticom od giga ili više ko' usporeni film(inače ima k610i). je to istina ili me to on e*e?
|
Je*e te.
Mem. kartica nema nikakve veze sa brzinom mobitela. Imam i ja, 2gb karticu (nije na k610, ali je na sony ericsson-u), i nikakvih problema, usporavanja, itd. |
Zar nije maks. podržana veličina na k610i 1 GB? Tako piše na gsmareni, valjda se njima može vjerovati...
|
kad karticu napunis do kraja raznom multimedijom onda se uspori , kod k610 sa 1gb karticom i nekih 65% puno osjeti se da je sporije i to najvise kad baratas slikama .
|
Max. podržana kartica je od 1Gb
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...d=10389&tid=14 |
onda bum si uzeo od 512 mega, ionako mi ne treba više od 8 sata muzike, mislim da budem izdržao :D
ionak je dosta jeftinija pak si budem ipak uzeo slabiju... |
ja imam k610i i karticu od 1GB puna je do vrha mjuzom i istina je da se prtljanje po kartici uspori za jedno 10-15% kada prođeš pola,ali ništa drastično,dok stvari na mobu dalje normalno rade,a za biranje i slušanje mjuze ti tih 10% tako neće ništa značiti :)
|
Citiraj:
Ista stvar kao i sa diskovima na kompu! |
Da, ali on je pitao da li utječe na brzinu mobitela, a ne na brzinu kartice :D
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:49. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger