PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   pomozite (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=62529)

pepson 04.03.2007. 02:12

pomozite
 
kada na radnu povrsinu, bilo na neki fajl ili prazno mjesto kliknem desnim dugmetom misa trebam cekati 5-6 sekundi da mi se pojavi onaj padajuci meni sa opcijama (copy,paste,refresh...) a kada kliknem na folder ili dokument neki nekad i do 10 sek trebam cekati. moze li mi neko objasniti u cemu je problem.inace ostalo sve dobro funkcionise. masina mi je P4, 2.4 GHz, 512 MB RAM

Joke 04.03.2007. 02:20

Ako hoces mozes to i ubrzati Start>RUN>regedit(enter)>HKEY_CURRENT_USER>Control Panel>Desktop>i sa ljeve starne stavi Menushovdelay na 0 inace je default na 400 i restartaj komp. pa ces vidit kako je onda.

beroland 04.03.2007. 03:14

4-6, a kamoli 10, nije nikako normalno vrijeme. To je puno previše predugo.
Npr na konfi sa procom 266MHz i 64MB rama sa WinXP to ne traje ni blizu 4 sekunde. Pretpostavljam da je u nečemu drugom stvar, a ne u defaultnoj odgodi prikazivanja submenua kako je to po defaultu u windozama.

Imaš li možda na desktopu (ili u tom folderu na kojeg klikaš) hrpetinu dokumenata (npr 5GB )? To se tada često događa.

domy_os 04.03.2007. 10:05

Kao prvo, lijep naslov, svaka čast. Kao drugo, odluči se gdje ćeš stavit temu, ali u dva podforuma ne može. Ovo ide pod ključ dok ne smisliš bolji naslov.

Citiraj:

Naslov teme ne smije biti ništa poput "(Imam) problem", "Trebam (hitno) pomoć", jer time činite forum nepreglednim i monotonim. Pokušajte biti što precizniji u određivanju opisnog naslova teme kako bi se unaprijed znalo o kojem se problemu radi, npr: "Memorija "XYZ" ne radi kako treba na "XYZ" ploči".
Pravila i pomoć


Sva vremena su GMT +2. Sada je 19:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger