![]() |
Pomognite mi utišati računalo
pozz,zanima me jel mi ože tko pomć.Htio bi stišat komp ali samo stišat netreba ga hladit pretjerano imam konfiguraciju Intel P4,2.8 grafičku ATI Radeon 9600 256 MB thanks
|
Mogao bi malo detaljnije opisati svoju konfu...
Jel imaš stock coolere na procesoru i grafičkoj, koje kućište, koje napajanje, koliko misliš uložiti novca? |
Kao prvo, imaš post drito iznad tvog: Sticky: Službena pravila ponašanja na PCE forumu pa ga prouči. Naslovi kao tvoj pomoć hitno!!!!! nisu poželjni. Ne gori, želiš samo utišati računalo. Kao drugo, trudi se bar malo da pišeš gramatički ispravno. Ili nabavi novu tastaturu. I kao treće, kao što kolega Razer veli, navedi kakve sve coolere već imaš u kućištu, model kućišta, koje napajanje imaš, jel mašina klokana.... Pa ti možemo reć šta i kako.
|
Promjenjen naslov. Da ne ponavljam, fanATIk ti je lijepo napisao - dajte malo kulture i na internetu pokažite. Nema gorega od nečitljivog posta.
Ovako od oka (a to je nikako jer si napisao post komatozno), promjena ventilatora ili smanjenje voltaže postojećim, čišćenje kompjutera i hladnjaka od prašine, utišavanje HDD-a preko AAM-a (ako se može). Otvori case i kaži što ti je najglasnije u kompu, napiši kaj imaš u kompu (točno modele i napiši sve što ti je u kučištu) i ako je ikako moguće, slikati unutrašnjost (staviti slike u thumbnail-ove obavezno). |
Sva vremena su GMT +2. Sada je 00:37. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger