![]() |
help...
hee, imam jedan gadan problem... mlađa sestra mi je po monitoru ostavila nekoliko točkica od kemijske..: Machineg
probao sam s nekim kucanskim tekucinama ali ne ide. pa me zanima jel ko zna koji način da se to makne. ee, LCD monitor je i relativno je nov!! |
ubi mladu sestru, a kad starci izvuku pare na novcima od osiguranja, reci im da ti moraju kupit novi monitor :clap: il probaj korektorom =)
|
Citiraj:
Ovaj forum nije lokalna mesnica da se tako priča... |
ma znam znam, samo se zezam, hocu reci u prevedenom znacenju, bye bye monitoru?:confused: : flyingey
|
probaj sa etilnim alkoholom i vatom
|
Citiraj:
|
Probaj sa pljuvačkom.
|
Probaj sa korektorom.
|
Radi kako hoćeš ali provjereno znam da antirefleksni premaz možeš zauvijek shebati gotovo svime osim specijalnim tekućinama za čišćenje. Ja bih radije dobro razmislio kako očistiti tih par točkica prije nego shebem kompletan monitor.
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 12:08. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger