PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Komentari i prijedlozi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prijedlog za reorganizaciju "Trznice"... (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=32035)

pogi 20.01.2006. 07:49

Prijedlog za reorganizaciju "Trznice"...
 
Ako je to tehnički izvedljivo da se na Trznici naprave podforumi tipa npr.

"CPU i RAM"
"MBO"
"VGA"
"HDD i optika"
...
...

Jer uz ovoliki promet koji je sad postovi vrlo brzo "zastare" i odu na 3 ili 4-tu stranicu.

atha 20.01.2006. 08:05

zato postoji bump, pa se topic digne na vrh.
takodjer, pametni znaju kako se koristi bump i vishe od dva puta ali neprimjetno... ;)

nino 20.01.2006. 08:11

Citiraj:

Originally posted by atha
zato postoji bump, pa se topic digne na vrh.
takodjer, pametni znaju kako se koristi bump i vishe od dva puta ali neprimjetno... ;)

Barem da se odvoji na K i P........

alimilano 20.01.2006. 09:09

i moj glas za odvajanje na K i P....

pogi 20.01.2006. 09:17

Citiraj:

Originally posted by nino5
Barem da se odvoji na K i P........
Barem to. Moj glas za.

JC Denton 20.01.2006. 12:10

Citiraj:

Originally posted by nino5
Barem da se odvoji na K i P........
I moj glas ZA!

MadBoY 20.01.2006. 12:11

I vote "Yes" ... K i P bi bilo fino :)

rendula 20.01.2006. 12:13

Da, bilo bi zgodno napraviti podpodforume, K i P, recimo kak je riješeno na http://glazbeni-forum.com/

FERRYS 20.01.2006. 13:51

Citiraj:

Originally posted by atha
zato postoji bump, pa se topic digne na vrh.
takodjer, pametni znaju kako se koristi bump i vishe od dva puta ali neprimjetno... ;)

pobrises svoj posljednji post i napises isti novi? al to nije rjesenje kad ce ionako za par sati bit na drugoj stranici, pa moras dezurat i obnavljat.

Lihto 20.01.2006. 14:11

i moj glas za K P

domy_os 20.01.2006. 14:28

Citiraj:

Originally posted by Rainmaker-Lihto
i moj glas za K P
Moj također. Na glavnoj stranici umjesto jednog podforuma Tržnica stavit dva: Tržnica - ponuda i Tržnica - potražnja. :)

Dawar 20.01.2006. 14:45

I moj glas za K P

buljo 20.01.2006. 15:31

Šta sam gori od vas... glas +.:D

Bilo bi pregledanije a i teme ne bi toliko skakale, Atha, Srky na vama je red.:beer:

atha 20.01.2006. 16:21

Citiraj:

Originally posted by domy_os
Moj također. Na glavnoj stranici umjesto jednog podforuma Tržnica stavit dva: Tržnica - ponuda i Tržnica - potražnja. :)
inache, moze se napraviti i da bude jedan podforum "trznica" sa dva podforuma "kupnja", "prodaja". preglednije.
a sta sa M i procjenama?

nino 20.01.2006. 16:47

Citiraj:

Originally posted by atha
inache, moze se napraviti i da bude jedan podforum "trznica" sa dva podforuma "kupnja", "prodaja". preglednije.
a sta sa M i procjenama?

ROP ide u "Prodaja" a M bi isto moglo u "Prodaja", samo da se odvoji hrpa onih postova K: xxxx i ovako nema puno ROP i M postova, :rambo: ali ovih K:

Lesa 20.01.2006. 18:53

neznam koliko je to odvajanje dobro; uzmi za primjer news grupa: nikad, ali nikad mi se nitko nije javio za nešto što sam postao na hr.potraznja.hardver:confused:
Sad, možda sam jedini, ali već vidim kao i tamo da će ljudi namjerno postat na ponuda sa argumentom da potraznju nitko ne čita i sl. Da ne spominjemo da je u zadnje vrijeme na forum došlo dosta ekipe baš sa newsa koji operiraju sam po tržnici. U svakom slučaju budu moderatori imali puno više posla:smoke:
Meni je ovako bolje i zanimljivije; jedino da ovi neodlučni malo smanje ROP, ROM, ROK i sl. Jebemu miša, odluči se pa djeluj:D
Da ne ispadne po onom starom: hmm neodlučan sam...ili možda nisam? :p

Overvide 20.01.2006. 18:53

Ili napraviti jos jedan podforum trznice "Ostalo" u koji bi islo sve osim P i K.
I moj glas za podjelu.

atha 20.01.2006. 18:57

eto, lesa je u pravilu sve rekao....

nino 20.01.2006. 19:05

Citiraj:

Originally posted by atha
eto, lesa je u pravilu sve rekao....
Znaci, jedan kaze svoje misljenje a mi drugi kao da mlatimo praznu slamu ili se varam?? On usporedjuje newse, a ja opet gledam da svaki respektabilan oglasnik ima odvojenu prodaju i kupnju, a mislim da i ti atha kao moderator cesto koristis frazu "....nisu ti ovo newsi".

atha 20.01.2006. 19:17

znao sam da nisam to trebao napisati... :D
jer krivo se shvatilo.

moje misljenje je da podforumi unutar trznice nisu potrebni, ovako mi se cini ok i lakshe za pregledavanje (da napomenem - moje misljenje).

izraz "nisu ti ovo newse" nije nikad bio u tome kontekstu, vec radi naslovljivanja topica "procesor za 500 chuna", "dajte memorijuuuu","hocu e3" ili "posto kilo jabuka", koji svakako ne pripadaju ovdje. za TO postoje newse, pa nek se nabacuju sa "frazama" tamo.

Citiraj:

Znaci, jedan kaze svoje misljenje a mi drugi kao da mlatimo praznu slamu ili se varam?
na meni nije da odlucim hoce li ili nece biti podforuma na trznici, vec je to odluka administratora foruma.

a i na kraju krajeva, svako toliko "dleti" ideja o novom podforumu, ako se otvore "tu", traziti ce se da se otvore i "tamo", jer kako to da "tamo" moze, a "tu" ne, te bi po njima podforum lichio na jednu nepreglednu listu podforuma. ovako je sve brzo, jednostavno i pristupacno. :)
IAKO, nisam rekao ne toj ideji, odluka je na administratorima... ;)

nino 20.01.2006. 19:27

Citiraj:

Originally posted by atha
......odluka je na administratorima... ;)
Znam, nazalost, :beer:

atha 20.01.2006. 19:41

pa kako nazalost... ;)

imamo dobre administratore. :)
i starog prdonju jelca. :p koji sad negdje zdere, kao i vecina pce zderonja. ;) (posto im je danas who's the zderonja meeting)

nino 20.01.2006. 19:47

Na zalost u smislu da recimo ti atha nemozes napravit to.

atha 20.01.2006. 19:51

znam znam, shalim se malo.... ;) :beer:

Lesa 20.01.2006. 19:53

ej, nema prepirke :( samo sam htio reći da kad pogledaš newse, savršeno su organizirane, puno kategorija, svako može naći nešto za sebe; i ponuda i potražnja su dobro određene samo je kaos zbog nemoderiranja i općeg raspašoja. Moje mišljenje je da PCE tržnica dobro funkcionira jer je dobro moderirana, eventualno da se poveća kontrola postova. Jer netko nešto oglasi, pa tri odgovora offtopic, pa ovaj popizdi i otvori novi topic i sl. I ovo ROP i dr. ajde razumijem za zamjenu, ali za prodaju i kupnju: prodaješ ili kupuješ, ak hoćeš razmišljati, sjedi, prst na čelo i razmišljaj. Bezveze se gomilaju teme i postovi baš na podforumu koji nije za rasprave..za cjenkanje je PM..

atha 20.01.2006. 19:57

Citiraj:

Originally posted by Lesa
Moje mišljenje je da PCE tržnica dobro funkcionira jer je dobro moderirana...
hvala, hvala... :D

sto se tice kontrole postova, koliko god bio puno na forumu, mozda sam i jedan od onih koji ga najvihe od svih cita dnevno, ne mogu tu stalno biti. to je sasvim jasno, jel? a bash obicno kad me nema, u razdobolju od 4-7 nakoti se tona gluposti. znaju smutljivci, skuzili su kad nisam online. :D ;)
inache, pravila su tamo sasvim jasna, neke stvari toleriram, neke ne, jer ako zelimo da nam trznica na neshto lichi, moraju se postovati i ona !zaista_ jednostavna pravila. ;)


mango, kad dolazish na cod 2 da te kokam... :D

Lesa 20.01.2006. 20:04

sad? :))

zippo 20.01.2006. 22:17

Moj glas za podjelu: K, P, O (ostalo ili kako odlucite da se zove) :clap:

Crash009 20.01.2006. 22:52

slažem se...


potrebni su podforumi, kupujem, prodajem, mjenjam...

stuc 21.01.2006. 02:16

Bolje da ostane ista... kad je sve na jednom mjestu nekako mi je preglednije. Tak me briga na kojoj je stranici moj ili nečiji oglas jer se ionako ravnam po datumima. ROP je isto dobra stvar , napišeš , malo proćaskaš s ljudima i vidiš oćeš prodat ili ne. Naša tržnica i je popularna i jedinstvena što je baš takva - nekako domaćeg karaktera. E sad preprodavačima može smetat što njihov oglas nije na vrhu , pa nije ovo slavonska burza ili plavi oglasnik da platiš 20kn i gledaš svoj uokvireni oglas ! Eventualno bi se moglo razdvojit na dva djela - PC i Ostalo. Da, još jedan prijedlog - zadnja 2 mjeseca sam primjetio dosta oglasa članova koji uopće ne sudjeluju na forumu nego isključivo operiraju na tržnici -> čitaj preprodavači. U cilju zaštite od sumljive robe INZISTIRAO bih na pravilu da nema prodaje niti kupnje za članove koji nemaju minimalno 200 postova. Na tržnici ionako najviše posluju forumaši koji sudjeluju i u samom forumu pa mislim da tu uopće nebi trebalo biti problema. Naša tržnica je jedinstvena i čemu je onda pretvarat u nekakav tipičan oglasnik ??


Sva vremena su GMT +2. Sada je 18:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger