PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Skijanje? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=31475)

Thoroughbred B 12.01.2006. 16:10

Skijanje?
 
Gledam i ne vjerujem,30% Hrvata oslo na skijanje,da nije to onih 30% nezaposlenih??:D :D

Jerbo ja cu tesko izbunarit nekih 7 dana odsutnosti s posla,ali o tom po-tom :)

Za sad Nedjeljom redovito idem u Cerkno,Nassfeld i brijem da bi mogao posjetit Čelimbašu (mrkopalj-g.kotar) je bio tko na čelimbaši?

Ako izbunarim nekih 7 dana,idem u Austriju u Bad Hoffgastein,svidjelo se curi,romantika i te pizdarije:D ,a to sto smo skoro gore poginuli pred 2 godine nikom nista :D Uhvatila nas jaka mecava na vrhu,nas 30,ne vidis prst pred nosom,nit cujes ikog,disat ne mozes jer je zrak sav pun zaledjenih iglica,gotovo da ga nema,nekako se zbunarili u dom i bili gore 4 sata dok se nije smirilo,bili helići 4 nestalih :eek:

Mozda nju ne puca romantika,mozda me jednostavno zeli mrtvog :D

Gore je strava i stvarno lijepo,staza ko u prici,preko planine tj na drugoj strani je skijaliste Bad Kleinchierheen tak nesh neznam kako se tocno pise,uglavnom strava je,sjedis na sedeznici ides i gledas prema vrhu cca 2800-3000m sve lijepo sunce,dodjes gore spasavas zivu glavu:D

Kamo ide .::PcE::. (:D ) ekipa?i ide li uopce...

:beer:

Fleks 12.01.2006. 16:28

Idem da ne velim di :D

Imam želju ič da ne velim di :D

Zima - razlog bit doma, blizu radiatora

Ljeto - razlog brčnut se u moru i uživat u klimatiziranim prostorijama

Mrzim sve šte je pre hladno / pre toplo. Prije su me starci znali naterat negdje u planine. Komentar: Bljak. Ne volim visine, hladnoču i skije. Neznam kad sam zadnji put bio na sljemenu, a ne da se tam negdje zgubim il da me lavina pokupi... Nije to za mene.

Thoroughbred B 12.01.2006. 16:36

Citiraj:

Originally posted by Fleks
Idem da ne velim di :D

Imam želju ič da ne velim di :D

Zima - razlog bit doma, blizu radiatora

Ljeto - razlog brčnut se u moru i uživat u klimatiziranim prostorijama

Mrzim sve šte je pre hladno / pre toplo. Prije su me starci znali naterat negdje u planine. Komentar: Bljak. Ne volim visine, hladnoču i skije. Neznam kad sam zadnji put bio na sljemenu, a ne da se tam negdje zgubim il da me lavina pokupi... Nije to za mene.

Avanturisticki duh :D

Vuco 12.01.2006. 16:47

Inace idem na neka manje poznata mjesta...nema se nofca za austriju i takve republike:D

Prije isao u Slovacu, u Donovale (niske Tatre) i tamo je ok, puno nasih, al sad preskupo za ono kaj se nudi...

tako da sam ove godine bio primoran ici u Bosnu, tam u Kupres i bilo mi je jako dobro...a jeftino sam i prosao...:)
Dobro, staze nisu nekaj duge, al meni dovoljno...

Al Bosna je jako jeftina (hrana, cuga obleka), ljudi su fenomenalni, uljudni, da bi covjek rijec rekel protiv njih...Bosanke=ZAKON:D

Al jedina su mana bili vecina posjetitelja iz...khm...odredjenog dijela Hrvatske...sramota za nas...al o tome drugi puta...

Thoroughbred B 12.01.2006. 17:11

Citiraj:

Originally posted by Vucko
Inace idem na neka manje poznata mjesta...nema se nofca za austriju i takve republike:D

Prije isao u Slovacu, u Donovale (niske Tatre) i tamo je ok, puno nasih, al sad preskupo za ono kaj se nudi...

tako da sam ove godine bio primoran ici u Bosnu, tam u Kupres i bilo mi je jako dobro...a jeftino sam i prosao...:)
Dobro, staze nisu nekaj duge, al meni dovoljno...

Al Bosna je jako jeftina (hrana, cuga obleka), ljudi su fenomenalni, uljudni, da bi covjek rijec rekel protiv njih...Bosanke=ZAKON:D

Al jedina su mana bili vecina posjetitelja iz...khm...odredjenog dijela Hrvatske...sramota za nas...al o tome drugi puta...

Mene su zvali frendovi da idem s njima u Jahorinu 100 Eura 7 dana u kucici na stazi:D Đabe ba :D

Inace,kad gledas i trazis jeftino,slovenija...Kranjska Gora,super je i jeftino,dobro ove godine je malo poskupilo,30%...to me sprijecilo da idem ove g.
Sto se tice Austrije i financija,a cuj...ja skijam vec 12 godina,i ja vec sad organiziram financije za sljedecu sezonu,za ovu sam prosle g i tako dalje...Otkad su starci dali nogu sto se tice love za skijanje,dobio sam taj pocetni bonus koji mi osigurava i sljedecu sezonu skijanja,al svejedno to drzim s strane ako ne uspijem skupit tokom cijele godine,al uspim,malo zena malo ja ... :)

sNNooPY 12.01.2006. 17:21

uff,ja bi rado otisao, ali je to zbog faksa nemoguce. heb'ga. planiram sredinom 2. mjeseca poci na sljeme...ako bude snijega. :rolleyes: i da....dokad bude skijanje na sljemenu?
inace...da imam zeit-a bi otisao vanka.

Renesis 12.01.2006. 18:32

Po meni je Platak daleko bolji od Čelimbaše :smoke:

Alpsko ne skijam, sve naše staze osim sljemena sam prošao na nordijskim skijama :D

Bl@de 12.01.2006. 18:43

ja sam bil na bjelolasici i sljemenu i bjelolasica je super samo ne vikendom kad ima puno ljudi i kad su borderi jer glavnu stazu razvale do jaja da je nemoguce skijat. o obicno se dogodi da pred kraj vec kad je sunce nisko niti ne vidite brdo hupsera i onda se cudite kak sma se razbio ko .... :-( ugalvnom u tjednu obavezno na bjeloasica mrak je :-), inace u subotu idem na pohorje pa cemo vidjet kak je tamo.

FERRYS 12.01.2006. 18:51

imam skijaliste cca 20 min voznje od kuce. :D i to mi je previse, radije se drzim online i cekam ljeto. stedim za yamahu XT-X (inace skijaliste se zove Rog - Čermošnice, SLO. brat i ekipa idu gore redovito, skoro svaki dan)

JC Denton 12.01.2006. 19:02

A ja imam sjebano koljeno i ne preporuca mi se skijanje... i jos uz to nisam stigao naucit skijat prije nego sam sjebao koljeno... mislim da je zakljucak svima ocit :D :fuming:

Ima netko novo ispravno koljeno? Ja bi skijao. :(

:D

Fleks 12.01.2006. 19:47

Citiraj:

Originally posted by JC Denton

Ima netko novo ispravno koljeno? Ja bi skijao. :(

:D

Imam ti zglobno keramičko koljeno za kanalizaciju... A sad dal ti odgovara :D

JC Denton 12.01.2006. 21:16

Citiraj:

Originally posted by Fleks
Imam ti zglobno keramičko koljeno za kanalizaciju... A sad dal ti odgovara :D
Ovaj.. mislim da nije kompatibilan konektor :D

Ali ako bi htio mozda mijenjat svoje koljeno za moje... tebi i ovako ne treba bas cesto, a moje normalno funkcionira dok ga ne opteretim punom snagom :)

Samo me jos zanima.. da li saljes postom? :D :D

Thoroughbred B 12.01.2006. 22:38

Citiraj:

Originally posted by Renesis
Po meni je Platak daleko bolji od Čelimbaše :smoke:

Alpsko ne skijam, sve naše staze osim sljemena sam prošao na nordijskim skijama :D

Uuu niskoooo:D Onda ne idem na čelu!:D

kony 12.01.2006. 22:43

ma ja sam neko vrijeme brijo na skijanje i to,a reko zaje.. preskupo za mene

a oprema da boli glava,a ak skijas na sljemenu di je staza led i puno hupsera(kao npr. pri dnu crvenog spusta)
i jos ima njih 500 koji se tek uce skijat i stalno moras gledat da se neko ne zaleti u tebe...


zimogrozan sam,volim ljeto....

Fleks 12.01.2006. 23:06

Citiraj:

Originally posted by JC Denton
Ovaj.. mislim da nije kompatibilan konektor :D

Ali ako bi htio mozda mijenjat svoje koljeno za moje... tebi i ovako ne treba bas cesto, a moje normalno funkcionira dok ga ne opteretim punom snagom :)

Samo me jos zanima.. da li saljes postom? :D :D


Ha gle nisam baš oduševljen slat poštom... Loša iskustva. Nema garanciju više. Ali radi do 150kg, dalje nisam benčao. Moro bi instalirat 3d sljeme da probam + nove alpine drivere za skije. Ono radi, a u HP zajebu pa me još optužiš za nekrozno koljeno.

Koja bi bila nadoplata?

Ima tvoja ugrađen steznik? Koju pastu rabiš?

thuNdeR 12.01.2006. 23:46

jedva plačamo internet da tu neš postamo na pce-u:) :clap: :) :clap: :)

Lihto 19.12.2008. 11:56

Gledam gdje otići na skijanje...razmatram Sloveniju,Austriju i Italiju.Jel može kakvih preporuka samo da ima dugih staza,bio sam na Kronplatzu i bilo je odlično,samo eto možda malo skupo pa bi trebao preporuku i to gdje sad točno ima snijega :)

fanATIk 19.12.2008. 13:28

Ko klinac nisam skijao, a kasnije mi je nožica narasla do broja 49 pa mislim da bi mi teško bilo nać pancerice.:D

Halos 19.12.2008. 14:36

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 1224752)
Ko klinac nisam skijao, a kasnije mi je nožica narasla do broja 49 pa mislim da bi mi teško bilo nać pancerice.:D

samo?:D:goood: ( OT:inace sam imao priliku zaigrat u adidas predatoricama br. 49 nogomet...ajme majko mila...:) )

Ugl. ja se evo baš spremam na bordanje sutra, ali me malo prehlada zeza. Vjerojatno cu ove godine otić, a ak ne... planiram @meSlje

Matth€w 19.12.2008. 14:49

Ja svake godine idem na 7 dana s frendovima, i uvijek nastojimo ić tamo gdje nismo bili. Inače favorit mi je Francuska; Val Thorens, Val Disere, Tin.

Ni Italija nije za bacit, Kromplatz i Val Gardena od ovako boljih.

Ove godine idem u Flacahu koji ima gotovo 300km staza, prošle godine sam bio Schladming, isto preporuka, jako dobra skijališta i provod. Kitzbuhel tak - tak, oke grad i provod, ali skijališta nisu nešto naručito.

Salbach Hinterglemm isto tako topla preporuka, tamo sam bio dva puta i stvarno mrak :)

BladeRunner 19.12.2008. 20:34

Citiraj:

Autor JC Denton (Post 337090)
A ja imam sjebano koljeno i ne preporuca mi se skijanje... i jos uz to nisam stigao naucit skijat prije nego sam sjebao koljeno... mislim da je zakljucak svima ocit :D :fuming:

Ima netko novo ispravno koljeno? Ja bi skijao. :(

:D

Tako je i mom starom, davno je sjebao koljeno, nije ga sredio i sad nema križne ligamente na desnom koljenu. I što je još bolje ne nosi ni steznik ni proteze ni ikakve pizdarije, preskupo mu, kaže :D

JC Denton 19.12.2008. 22:27

Citiraj:

Autor BladeRunner (Post 1225015)
Tako je i mom starom, davno je sjebao koljeno, nije ga sredio i sad nema križne ligamente na desnom koljenu. I što je još bolje ne nosi ni steznik ni proteze ni ikakve pizdarije, preskupo mu, kaže :D

Hm.. mislim da kad sjebes prednji straznji krizni, onda ne mozes bas ni hodat na toj nozi... tako da nekako pretpostavljam da je sjebao "samo" jedan od ta dva križna? :D

Ne znam kako ste iskopali ovaj stari topic, sad tek vidim kako sam nekad bio duhovit :D:D: :roller:

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 1224752)
Ko klinac nisam skijao, a kasnije mi je nožica narasla do broja 49 pa mislim da bi mi teško bilo nać pancerice.:D

A pobogu, pa sto ce tebi pancerice? Sto ce tebi skije uopce... stavi neke tenisice s izlizanim džonom i deri! :D

Fleks 20.12.2008. 00:02

ja i dalje nevolim hladno ni toplo, dakle nista se nije promjenilo. Pise i dalje na kutiji - temp upotrebe od 20-23.5 stupnjeva :D

I da morat cu ic ove godine u šugava brda. Jos neznamo di, al se ide nekamo sa drustvom i naravno (po obicaju) nemam pravo glasa i nemogu bit peder i ne ic.

Super. Opet cu visit u planinarskom domu na 2000+ metara, pusti 2 kutije pljugi da ubijem svjez zrak i pit kuhano vino i SLUCAJNO prvi dan strgat skije/istegnut zglob.

Mrzim sve sto vole mladi.

CP5 27.12.2008. 01:59

ja idem na jednodnevne izlete u bosnu posto imam dva skijalista blizu, kupres i blidinje

staze nisu bogzna sto duge ali meni dovoljno

na svako od njih dođem iz imotskog za uru vremena i skijam tek 4-5 godina s tim da cu sad imat 15 :D

SrKi 19.12.2022. 09:16

Sorry kaj dižem ovu temu, ne vidim noviju.

Trebao bi nove pance, ima netko preporuku gdje u Zagrebu kupiti?

Hamm 19.12.2022. 09:24

Ne skijam i ne kupujem ali znam da sam ih vidio dosta u dechatlonu https://www.decathlon.hr/?prod_onesh...y%5D=pancerice

Juice 19.12.2022. 09:31

Intersport, Rost šport, Keindl sport, MAH sport, Žuti mačak, Lauf sportlab

tor 19.12.2022. 09:48

odi si u Hrvoje sport, možeš unajmiti, pa otkupiti ako hoćeš, polovno, novo, sve kombinacije im igraju, al ono što je najbitnije - jebeno se potrude da ti nađu pancu koja ti odgovara - https://www.hrvojesport.hr/

SrKi 19.12.2022. 18:36

Hvala svima na informacijama. Bacim se u istrživanje.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 21:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger