![]() |
Dres Hrvatske reprezentacije
Zanima me gdje uzeti novi ili neki stariji crveno bijeli kockasti dres. 650 kuna mi je malo iber previse, al ajd eto 500 kuna bi jos i dao i treba uzeti u obzir da mi ovaj novi nije najbolji izbor. Ali bih zelio uzeti taj originalni ne onaj za 300 kuna.
Bio ne popust u feriviju za vikend 20% ali nema vise M.. Ima li netko mozda popust za Hervis ili neki drugi ducan ili pak neki izvor starijih originalnih dresova? :D Hvala ekipa :lol2: |
Pouzdani, sigurno orginal, brza dostava:
http://hr.sportsdirect.com/SearchRes...Filter=croatia |
Vidio sam u Konzumu za 89kn "dres" bijela majica sa sprijeda crveno-bijelim kvadratićima a odiza plavim slovima "Hrvatska". I to može proći.
|
Ma ako u blizini imaš Nike outlet.. Ja sam lani repliku kupio za 70kn,skroz crveno bijele kockice, kvaliteta odlična! :)
Sent from my SM-G920F using Tapatalk |
Ima na aliexpressu :D tamo redovito kupujem dresove klubova i bez zaj* bolji su nego ovi iz ferivija
|
Sv. Križ treba pogledati. Ja sam tamo kupio prošle godine po 150kn.
|
Uzeo 2014. dres sa Eura 2008, plavi i normalni. Plavi replika, normalni orginal (šavovi, pleter iznutra). Oba platio zajedno 200 kn, novi zapakirani od nekog lika na njuškalu.
|
Djelomično vezano uz temu... Imam originalni dres iz 1996. Broj 3, preko nekakve veze dobiven direktno od Jarnija, s dugim rukavima.
Vrijedi li to danas uopće išta? Čuvao sam ga godinama, čak ga nisam ni obukao nijednom, a reprezentacija me polagano počela zanimati manje od šahovskog prvenstva na vrhu Durmitora usred ljetnog solsticija :) Razmišljam da ga ponudim kolekcionarima. Ovakvih dresova s dugim rukavima nema puno. |
Vidim na njuskalu da to prodaju za 1000-1500 kuna pa sad probaj :D
|
Čuvaj još to, vrijediti će i više.
|
ja to nebih prodavao, također imam taj dres sa svjetskog 98', nije od igrača, ali dugi su rukavi i kockice, prekrasan je
podsjeća me na dobra vremena nogometa, i šukera sam volio :D |
Ako dres nema potpis igrača ili ako nije baš s neke bitne utakmice dobiven direkt od igrača - ne vrijedi ništa.
To je obična svilena krpa koja se štancala u tisućama primjeraka. Ako netko nešto prodaje na njuškalu ne znači da će on to i prodati po toj cijeni i da je to relana procjena, jer on može staviti cifru i 10.000 kn, who cares... |
Sva vremena su GMT +2. Sada je 02:22. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger