PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Članci (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Fractal Design Define XL R2 test (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=246383)

krešo 04.04.2013. 15:12

Fractal Design Define XL R2 test
 
Testirali smo Fractalovo Define XL R2 kućište.

O9g1 04.04.2013. 16:26

Samo jedno pitanje: Kad će ovo u giveaway - to me? :D

Nacki 04.04.2013. 17:01

masa i nije neki problem
a i skupe su danas cvrste legure aluminija tako da razumijem potrebu za celicnim stranicama

skitnica 05.04.2013. 14:58

Na fotografiji prednjeg panela vidljivo je da je power dugme van centra. Potpuno slampavo stavljeno ko da je kuciste sastavljano u FIAT-u a ne u Skandinaviji. Takodjer, na ostalim fotografijama vidljive su neke nepravilnosti pa cak i ogrebotine boje na spojevima. Posto, zbog ovih mana, vjerujem da nitko od Vas picajzla u urednistvu nece zadrzati kuciste za sebe i zbog cinjenice da je u RH trenutno nemoguce kupiti neko dobro i lijepo kuciste (osim Corsaira 650D i 800D koji su lijepi dok na njih ne stavis optiku a malo su i preskupi i Anteca P280 koje cu najvjerojatnije kupiti iako mi je ovaj Fractal ljepsi) spreman sam na cjenkanje. Jel moze za ovu evropsku cijenu?

Bluzer 05.04.2013. 17:03

Citiraj:

Autor skitnica (Post 2372606)
Na fotografiji prednjeg panela vidljivo je da je power dugme van centra. Potpuno slampavo stavljeno ko da je kuciste sastavljano u FIAT-u a ne u Skandinaviji. Takodjer, na ostalim fotografijama vidljive su neke nepravilnosti pa cak i ogrebotine boje na spojevima.

To je klasična priča za FD, čitao sam po netu da su neki veći shopovi vani čitave pošiljke vraćali natrag zbog raznih grešaka i reklamacija.

Uzeo sam Define XL jer mi se sviđa šta je zatvoreno sa svih strana (pogotovo gornja ploha) ali je također bilo nekih sitnih oštećenja po njemu prouzrokovanih aljkavošću. Kvaliteta ventilatora = 0, također i frendu sa Core 1000. Svi, ali svi su mu prozujali unutar mjesec dana.

Nacki 05.04.2013. 19:57

Citiraj:

Autor skitnica (Post 2372606)
Na fotografiji prednjeg panela vidljivo je da je power dugme van centra. Potpuno slampavo stavljeno ko da je kuciste sastavljano u FIAT-u a ne u Skandinaviji. Takodjer, na ostalim fotografijama vidljive su neke nepravilnosti pa cak i ogrebotine boje na spojevima. Posto, zbog ovih mana, vjerujem da nitko od Vas picajzla u urednistvu nece zadrzati kuciste za sebe i zbog cinjenice da je u RH trenutno nemoguce kupiti neko dobro i lijepo kuciste (osim Corsaira 650D i 800D koji su lijepi dok na njih ne stavis optiku a malo su i preskupi i Anteca P280 koje cu najvjerojatnije kupiti iako mi je ovaj Fractal ljepsi) spreman sam na cjenkanje. Jel moze za ovu evropsku cijenu?

stani u red, ima nas puno zainteresiranih za takav case :D

Dottore 05.04.2013. 23:40

Super kučište, ali djeluje mi nemaštovito. Pogotovo donji filter za PSU i mogli su komotno bolje izvesti kako treba a ne prejadno i jeftino da razlomi plastika pa još sastruže boju..

Ne vrijedi ni za 115 eura. Na žalost i bojim se da će krenuti putem Thermaltake.

esc 14.04.2013. 14:17

nije loše kućište,napokon dosta dobra kilaža:D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 19:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger