![]() |
Divinity 2 : Flames Of Vengance
http://www.flamesofvengeance.com/index2.php
Vani , riječ je o malo "popravljenom" Divinity 2 Ego Draconis , koji je izašao prije goidnu dana , RPG , kombinacija , gothica , i izometrijskog Divine Divinity. Izgleda sasvim u redu. Netko probao? |
igram i ego draconis i flame, odlicno je,mozda najbolji rpg graficki ikad napravljen.
|
i ja ću krenut,kad su usrali two worlds,došla me želja neki rpg odigrat,ne taj ovaj
Divinity II - The Dragon Knight Saga http://www.gamespot.com/pc/rpg/divin...lt%3Btitle%3B0 sad vidim da ima 2 igre unutar igre draconis i flame,su to dvije različite igre???? |
ne , The Dragon Knight Saga ima u sebi "remasterd" prvi dio ego i flames
|
kad su zasrali two worlds sam se na ovo prebacio,nego
1u flame odmah startam sa 45000 i level 35 sam?? |
I ja sam poćeo igrati Divinity DKS premda nisam nikada igrao tako nešto pa mi je malo zahebano puno itema i kojekakvih stvari za prodaju pa neznam kome što prodati ili treba čuvati i skupljati šolde kako bi se mogao dobro opremiti:hitthewal:.Najjače su šore s onim kosturima i kojekakvim zombijima u podzemlju:D.
|
ja sam počeo na hard pa ćemo vidjet:D
|
Danas prvi put cuo za ovu igru i pogledao par gameplay movies i cini mi se fenomenalna igrivost, posto me Gothic 4 nesto zeza a Two worlds 2 jos nisam nabavio, mogao bi ovo zaigrat..
Znaci u ovome su dvije igre (stara doradjena i novi nastavak)? |
se može izać i grada??
|
Mislim da ne, ja sam probao ali nisam uspjeo i pokušao proći kroz onaj vrt pored glavnih vrata i uvijek me sprži munja:fuming: trebao sam naći neku knjigu(barem sam tako shvatio poruku) ali neznam gdje.:hitthewal:
|
Citiraj:
odmah ocjena dole 10%:fuming:,glupi grad,to prešo di si ti zapeo ali samo pređeš u drugi dio grada. |
Tamo stoji 4-5vojnika i kad sam probao ući u taj vrt gdje su zombiji spržila me munja:fuming: kako si ti prošao tamo? Glede izlaska iz grada valjda treba završiti sve misije koje dobiješ razgovarajući sa ljudima, uglavnom u podzemlju ima stoke za tamaniti(kosturi i kojekakva stvorenja):D cijelo vrijeme, pobiješ kad pokupiš sve iteme odeš nadograditi lik, vratiš se opet i ima ih.:)
Tražio sam na netu kako dalje ali nisam baš našao. |
Sva vremena su GMT +2. Sada je 15:23. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger