![]() |
Spas za navigaciju
Uvažena inteligentna publiko zeznuo sam svoju navigaciju za auto a žao mi ju je bacit kad znam da je softverski problem.
Navigacija nema USB port dakle jedini joj je pristup memorijskom karticom. Ja sam u nju htio ubaciti neki novi softver za navigaciju, stavio je na karticu klikno update i tada se pokazalo na ekranu "windows update failed" nemam pojma kak i od tad mi ne želi uć u sustav. Jednostavno zaustavi se na screenu od myguide Sad trebam neki načan da instaliram ponovo win CE gore, ali sa memorijske kartice, dakle da buta sa kartice prije svega... Imam orginalne cd-e i karte od nje ali tamo nema ništ korisno. Inače riječ je o myguide 3000go ako to ikome što govori. |
Hard reset nije pomogao? Pročitaj ove upute koje će ti pomoći da napraviš hard reset i vratiš sve na factory default.
http://www.pocketpc-live.com/index.p...d=2782&lang=en Ovdje se govori kako hakirati uređaj te navodi da je jedan folder na kartici http://www.plocmstart.com/myguide/index.htm Moglo bi se dogoditi da na cd-ima koje si dobio sa uređajem imaš kopiju interne memorije i da se ista može popraviti stavljenjem tog filea/foldera na drugu karticu i startanjem uređaja. |
Uređaj sam već davno hakirao ali da se to može napraviti moram proć boot screen na kojem sam zapeo.
A ovo prvo ću probat thx! |
Ako ne uspijes nikako,mozda mozes poslat uredjaj pa da se malo poigram. Mozda se moze preko nekakvog jtaga spojit na PC ali ne mogu znati dok ga ne otvorim.
Ali to je zadnje rijesenje,ako ne uspijes bas nista s njim. |
Ja sam otvorio uređaj jer sam mislio da je mini usb zamaskiran, ali nije.
Ako ti se da zezat sa jtagom poslat ću ti ili možeš doć do umaga. Ali prvo da ja uhvatim vremena ono isprobat. El bi se mogao nekako taj ekran od navigacije spojit recimo na VGA izlaz od grafičke? |
Čitaš li ti sa razumijevanjem šta ti pišem? Nigdje nisam spomenuo hakiranje nego da u tekstu o hakiranju imaš inf. da se kopija OS-a nalazi na kartici.
Jesi probao skinuti Hard reset program s mog prvog linka i staviti ga u uređaj? |
A pola čitam pola ne, previše teksta je to za mene gubim se :)
|
Citiraj:
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:19. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger