![]() |
Ne diže vindovze!
Na konfi 2.8C, Asus 865PE, 9600SE, 2X256MB, SAmsung 120GBSATA se navodno samo igrala igrica nakon čega se računalo ugasilo, a kad se upali prilikom bootanja javi ono start windows normaly, last good configuration... ali ni sa jednim je nemoguće dogurati do windowsa. Postolji li rješenje ili da svježe dižem windowse?
Osim toga, u zadnjih 10 dana se nije mogla instalirati ni jedna igra...jednostavno ne pokreće setup. HELP |
Iman osjecaj da su windovsi otisli bogu na ispovid ili imas bed sektore.
|
Računalo odneseno u servis - kažu trojanac...
|
Dali su windowsi orginal ?
Ako nisu možda si skinuo koji update ili programčić koji ih je eto detektirao kao ilegalu i vjerojatno zbrisao mnogo sistemskih foldera pa se nemogu dignuti. Zbog ovog sam ih samo ovaj mjesec 3 puta nanovo instalirao. God bless backup !!!!!! |
Bojim se da ces morat formatirat disk i sve nanovo instalirat. Tako si siguran i ako je trojanac il win update kojeg ne zaboravi odmah poslije instalacije iskljucit.
Cudi me to za trojanca no vidim da nemas SP2. Imas li kakav antivirusni program i fierwall instaliran? |
Nije to na mojem kompu. To je na onom intelu na početku topica. Gore je bio samo norton, a windowse sam im ja dizao - naravno original iz kučne izrade. Problem je što je bio gore samo norton bez firewalla i tu je sve jasno. Ako je mali gledao tete, još jasnije... Barem se sad neću morati opet zajebavati s tim kompom, nek ga srede u tamo u trgovini gdje su ga kupili (kad je kupjen nije imao instaliran drivere od grafičke, a barem su mogli staviti dvije particije).
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 10:39. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger