![]() |
DVI izlaz na grafulji
Dali je DVI izlaz na gtrafulji rezerviran isklj. za LCD monitore ili se mogu spojiti i CRT monitori konkretno Samsung SM959NF i ima li nekog ocitog poboljsanja slike.:rambo:
|
Možeš spojit i CRT monitor, ali samo preko pretvarača DVI-->VGA.
Nisam primjetio nikakvu razliku u kvaliteti slike, a imamo isti monitor. |
Probao sam i ja sa konverterom, i nisam skužio razliku naspram standardnog.
|
Naravno da nema razlike kad ide preko pretvarača.:beer:
|
Tek sad ništa ne kužim:confused: čemu kupovati konverter ako nema nikakve razlike ili je to samo za LCD monitore vidljiva razlika:rambo:
|
Npr. ga dobiješ uz grafulju.
|
Vidljiva je razlika na LCD-u. Kod CRT monitora i pretvaraca i dalje imas analogni signal, te i dalje prolazi kroz klasicni VGA kabel.
Bolju sliku na CRT-u mozes dobit ako ti monitor ima BNC ulaze, sa BNC kabelom. Manja je interferencija, no nebih se za to brinuo na tvom mjestu :) Pretvarac ti je jedino koristan ako oces na istu karticu spojit dva CRT monitora a nemas dva analogna izlaza. |
Citiraj:
Nego, vidi li neizvježbano oko razliku? |
Ne
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 09:45. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger