PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   ISP (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   prelazak sa iskona na t-com pitanje ? (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=103097)

Z-man 31.03.2008. 19:53

prelazak sa iskona na t-com pitanje ?
 
Trenutno (2 mjeseca) mi je frend posudio t-com internet acc jer je bolji ping, a ja
imam iskon xxl adsl preko 2 godine znači ugovor mi je istekao i pročitao sam negdje tu na forumu da mogu jednim pozivom preč na t-com a da ne moram potpisivat novi ugovor , zanima me jel to stvarno moguče ?
i npr. ako pređem ovih dana na t-com jel mogu za mjesec dana preć na metronet (bez veze prićam čisto radi primjera), a da ništa dodatno ne plaćam ?

thx

zoky21 01.04.2008. 12:28

ja sam se malo raspitivao u vezi toga,,,pošto sam student uzeo bih metrocarnet što znači da bih se morao prebaciti na metronet mrežu,e onda sam ja zvao SZK od t coma pa su mi rekli da bi se eventualni ponovni prelazak na t com nebi naplatio tako da vjerojatno to prebacivanje broja kod bilo kojeg operatera je besplatno

coconut 01.04.2008. 12:48

Mislim da nisi u pravu jer većina ISP-ova svoju uslugu veže uz ugovor na određeno vremensko razdoblje. Imam frenda koji je morao raskinuti ugovor prije nego je istekao. Morao je platiti pretplatu za sve mjesece razlike do isteka ugovora.
Tebi je ugovor istekao i sad ga ne moraš više produživati, a dobijati ćeš i dalje ADSL uslugu. Možeš prijeći bilo kojem ISP-u bespaltno. Jedini razlog za potpisivanje novog ugovora sa novim ili postojećim ISP-om je činjenica da ćeš onda dobiti novi modem/router.
Ne vidim logike ga prelaziš tscumu kad ako imaš mogućnost odabira drugog ISP-a obzirom da su dotični jeftiniji tj. da je tscum najskuplji. Da ne govorimo da za iznos flat neta kod drugih dobiješ duo uslugu tj. i net i telefon. Sam procijeni šta ti je isplatljivije.

Z-man 01.04.2008. 15:07

@coconut - vidi šta su napisali neki članovi na forumu, sad sam pronašao i quote-ao

Citiraj:

Autor MadBoY (Post 941269)
Ne moras ti nikakav ugovor potpisivati sa t-comom jer si ga vec potpisao (inace ne bi mogao imati XXL ADSL (Iskon.Duo je nesto skroz drugo).
Jednostavno kazes ovima u T-Comu da te prebace na neki novi paket i gotovo... vjerojatno jos uvjek imas username i password od T-Coma... :stoopid:


Citiraj:

Autor Bono (Post 940507)
Zalosno da netko dan danas ne razlikuje infrastrukturu od traffic opcije. Otvoris si T-com account i probas sa njim ako je ok koristis ga ako nije vise se ne spajas i nece ti dolaziti racuni, ne trebas nikakav ugovor potpisati. Mislim da je treca solucija i voljatel pa mozes i kod njih probati.

? sad sam zbunjen ?


EDIT: vise nije ni bitno, i iskon je dobio 10 gb :D :D

pHo3nyX 01.04.2008. 22:20

Gdje sad ja mogu provjeriti da imam 10 GB na iskonu... Gledam na korisnickim stranicama i nigdje ne pise nista... Kak da onda znam dal mi se prebacilo sa 5 na 10 GB?

murina 02.04.2008. 02:56

moj.iskon.hr

pHo3nyX 02.04.2008. 13:10

Da i, gledam tamo i nepise dal imam 5 ili 10 GB, pise samo da imam, kao i prije DSL GIGA paket....

coconut 02.04.2008. 14:52

Probaj na speedtest.iskon.hr

Z-man 02.04.2008. 14:56

ja sam zvao službu za korisnike i provjerio sam.... to mi se činikli najsigurnije i ženska je rekla od 1.4 da mi sa xxl adsl-om imamo 10 gb ..... ali ponavljam, ženska :D
zovite 0800 1000 pa provjerite :chears:

Warcraft1980 03.04.2008. 06:32

Citiraj:

Autor Z-man (Post 991209)
ja sam zvao službu za korisnike i provjerio sam.... to mi se činikli najsigurnije i ženska je rekla od 1.4 da mi sa xxl adsl-om imamo 10 gb ..... ali ponavljam, ženska :D
zovite 0800 1000 pa provjerite :chears:

jednom sam imao problem sa linijom, te od pustog zvanja, konkretnu pomoć sam dobio od žene (:fiju:)...


Sva vremena su GMT +2. Sada je 08:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger