PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Call Of Duty : Black Ops 2 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=229116)

Zaramoth 02.05.2012. 08:57

A majke ti mile. Pretpostavljam da postoji neka mala šansa da bi igra mogla biti zabavna (čekaju se prvi MP gameplay klipovi) ali...
Hehh, sada gotovo pa da požalim što Treyarch nije napravio istu stvar kao i IW sa MW serijalom: uzeo stari Black Ops te ubacio nove mape i par novih oružja te ga re-brandao u BO2. Oklopno vozilo s nogama?!?!? That just....takes the cake.

bAKa-47 02.05.2012. 09:02

Citiraj:

Autor poltergeist (Post 2154592)
Ovo stvarno smjesno izgleda. Tko zna mozda igra bude extra zabavna (sto nekako sumnjam) ali ovaj trailer izgleda tako trashy. Lici kao Indy igrica naspram, recimo, BF3a. Bas zalosno.

Citiraj:

Autor xGAME (Post 2154619)
Slazem se s polterom, ovo je jedan od jadnijih trailera sto sam pogledao, al aj glazba je ok.
Po ovome, igra izgleda lose (what a surprise), pogotovo te isprane boje i animacije, dok sam setting uopce nema ono nesto.

Pa da. nakon BF3 i Frostbitea2 trailler izgleda ko da je iz 2002. Bez obzira na stari engine trailler je toliko lose reziran da je to smjesno. Pokusavajuci parirati BF3 nabili su u trailler kao neka vozila, letjelice i eksplozije koje izgledaju očajno.

ivan77 02.05.2012. 09:12

ne vidim nikakvu namjeru da se komparira sa BF3. Nemojte me krivo shvatit , dobar mi je BF3 , pogotovo ovaj nadolazeći DLC mi se sviđa, ali ovo je druga priča. A "isprane boja".."grafika iz 2001"..to je već standardna "argumentacija" na koju se ne treba obazirati. Taj "isprani engine" otvara nove horizonte gejminga svake godine i ostaje dosljedan uspješnoj formuli i postaje instant best seller iz godine u godinu. Pa , MW2 je izašao prije par godina a već ima status evergreena , Black Ops je stekao kultni status, a MW3 se može smatrati u najmanju ruku "već viđenim" ali svejedno zabavnim proizvodom a novi COD ide na to da napravi sintezu najboljeg od najboljeg. Znači velike mape + najbolji perkovi + naj elementi iz svakog od serijala.

xGAME 02.05.2012. 10:13

Zanemarit cu ivanov post, jer ocito nema smisla vodit neki razgovor s njim.

@baka, nisam ni usporedjivao BO2 grafiku i animacije sa BF3, niti mislim jer su to dvije potpuno drugacije igre. BF3 sam igrao svega 10min u SPu, a MP nisam ni probao.
Ne vidim ni od kuda ti zakljucujes da igra pokusava parirati BFu, to sve vidis po ovome traileru? Pa trailer nije nista drugo nego wnb epic trailer u kojeg je nabacano sve i svasta bez imalo maste. BF nije jedina igra sa vozilima, letjelicama itd. A i CoD kao serijal je oduvijek u sebi imao sve to, samo sto je sve uzasno skriptirano, dok BF pruza slobodu. (i zar opet ova tema mora postat BF vs CoD?)
Mislio sam da ce barem taj futuristicki dio nekako uspjet uhvatiti, ali po ovome ogroman fejl i sa ove strane, barem za sada, mozda se kasnije iskaze da ima tu neceg.

KarloB 02.05.2012. 10:41

Citiraj:

Autor ivan77 (Post 2154638)
MW2 je izašao prije par godina a već ima status evergreena

http://www.sherv.net/cm/emo/smoke/snort.gif

bAKa-47 02.05.2012. 11:50

@xGAME samo kratko, par recenica. Volim COD. Igram BF. Dvije razlicite igre. U CODu volim nesto arkadniji i brzi gameplay i odlican hit reg ( nikakva vozila, letjelice ). Jasno je da ce do nekih ozbiljnijih promjena ( tipa novi engine, nove ideje) doci tek sa pojavom sljedece generacije konzola. Do tada sve isto , prožvakano i dosadno. To sve mogu reci jer sam igrao COD od 1

Danko86 02.05.2012. 13:06

@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

u 2012. god, j**** mi mater, ako ITKO na svijetu može reći i jednu pohvalu na ovaj trailer.. baš ono apsolutno dno dna :(

Ivo_Strojnica 02.05.2012. 13:14

Citiraj:

Autor Danko86 (Post 2154773)
@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

u 2012. god, j**** mi mater, ako ITKO na svijetu može reći i jednu pohvalu na ovaj trailer.. baš ono apsolutno dno dna :(

So much win! :respekt:

scp 02.05.2012. 13:15

Citiraj:

Autor Danko86 (Post 2154773)
@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

:roller:
Isto i ja razmisljam, al nisam mogao naci rijeci kojima bi se izrazio, tako da cu samo quotat tebe i ne reci nista vise :D

poltergeist 02.05.2012. 14:00

Ja ne razumijem sta se svi primate na njega? Na njegove ispade sam vec navikao, i ko sto xgame kaze, najbolje je ne obazirat se, ali kad vidim da netko od vas njemu odgovara i pokusava mu nesto objasnit, samo preokrenem ocima. Just let it go...please...

mislav_os 02.05.2012. 14:04

Citiraj:

Autor hammer_of_thor (Post 2154590)
Kao uvijek, ActiVisionu kapa dolje na reklami i traileru.

Upravo to, trailer naprave preyeben, a onda kad dođe igra razočaranje :D.

d0magoj_OS 02.05.2012. 14:34

sve iza cod 2 je počelo ići u krivom smjeru i izgubilo onu čar COD-a ...

panda505 02.05.2012. 16:04

What kind of bullshit is this ?

rodriguez 02.05.2012. 16:15

Haha gledao sam sve dok se konji uz robote nisu pojavili.

sinisa1989 02.05.2012. 16:18

Citiraj:

Autor panda505 (Post 2154913)
What kind of bullshit is this ?

Novi standard MP gejminga. Horses vs. robots.

RS_BuRnOuT 02.05.2012. 16:44

Citiraj:

Autor d0magoj_OS (Post 2154844)
sve iza cod 2 je počelo ići u krivom smjeru i izgubilo onu čar COD-a ...

Zadnje sto vrijedi iz serijala je CoD4: MW ali samo u kombinaciji sa Promodom.

mamutarka 02.05.2012. 17:09

Citiraj:

Autor sinisa1989 (Post 2154928)
Novi standard MP gejminga. Horses vs. robots.

only fools and horses :)))))))

panda505 02.05.2012. 17:34

Očito su dečki pogledali Star Wars

http://www.gamersbook.com/repository...d_lightbox.jpg

weaponx 02.05.2012. 17:34

Hvalit igru ili srat po njoj u ovoj fazi je jednako besmisleno. Evo par zanimljivih detalja o igri.

Call of Duty: Black Ops 2 službeno najavljen, smješten u prošlost i budućnost

mamutarka 02.05.2012. 17:58

ne kužim panda dal ta slika mora na svakoj strani bit da se ne zaboravi ili? :D

ivan77 02.05.2012. 17:58

"za dobrim konjem prašina se diže"...ma možete si otvoriti i poseban podtopic za ove umotvorine tipa "poslije BF3 i Forstbite Cod izgleda kao 2002"..međutim samo jedna stvar pomiče granice u MP i to je COD. Dovoljno je pogledati novi BF3 DLC , čista COD shema. Pa i normalno , ljudi znaju u kojem grmu leži zec. COD i dalje dolazi u 11. mjesecu i dalje je naprodavanija igra godine.

ivo_k 02.05.2012. 18:23

kad te placaju da pricas gluposti, onda si politicar.

kad pricas gluposti samo tako, onda si mjesna luda.

ivan77 02.05.2012. 18:54

GAMEPLAY
  • Strike Force Mode: BlOPs 2 features non-linear sandbox gameplay that affects the branching storyline. These missions are integrated into the single-player campaign; think of them as hot-spots around the world, which you’ll be briefed on and assign a team to tackle. If there are three missions to choose from, choosing one will be a branch in the story.
  • Overwatch Mode: Strike Force missions allow players to "zoom out" on the battlefield and engage in RTS style play, directing troops and vehicles, and then hopping into them to engage in on-the-ground fighting.
  • Choice: Among the most interesting new innovations that will be featured in Black Ops 2 is the additions of a branching storyline in the single-player campaign. The game's story presents large and small choices at different times, and, according to Activision, the the plot will hinge on the choices you make and the outcome of battles you choose to fight. Major characters might live or die, and international relations might be affected by your actions.


Citiraj:

Autor sinisa1989 (Post 2154928)
Novi standard MP gejminga. Horses vs. robots.

Ma iz aviona se vidi da je to "skinuto" iz Ramba 3 , Afganistan 80 ih.
A roboti su dio koji je smješten u bližu budućnost.

Boldano jasno govori da ne pretjerujem kad kažem "revolucija svog žanra". Zaokružen serijal na pravi način.



Call of Duty: Black Ops 2 won't be just another military shooter; it's planned as an well written, well researched military shooter, constructed by war heroes and Hollywood hotshots alike. Men like Oliver North, Peter Singer and David Goyer have added their expertise to the game.

According to Treyarch's Mark Lamia, the list of consultants and writers enlisted by Treyarch to take on the continuation of the Black Ops series includes Dark Knight Rises story writer David Goyer. Goyer was a consultant for Black Ops 1, but came onto the project while it was already in production. As soon as production ended, Goyer and Black Ops director Dave Anthony finished Black Ops, and jumped right in to writing

alen.s 02.05.2012. 19:29

ma sve gledam kad ce mod zaključat temu a ono ništa.....dok igra izađe brijem da ce bit jedno 50-ak više-manje besmislenih stranica baš kao i ove dvije trenutno ( uključujući i ovaj moj post naravno )

panda505 02.05.2012. 19:43

Citiraj:

Autor mamutarka (Post 2154981)
ne kužim panda dal ta slika mora na svakoj strani bit da se ne zaboravi ili? :D

iskreno ja još uvijek nemogu vjerovat svojim oćima da je to skrinšat iz CODa

pa ono :D

mamutarka 02.05.2012. 20:26

pa to ti je nova era multiplayera..

Brko 02.05.2012. 20:38

Citiraj:

Autor mamutarka (Post 2155078)
pa to ti je nova era multiplayera..

a era singleplayera? ove nove igre, a posebno COD, ne traju dovoljno dugo i u mom slučaju završavaju se bez da uzmem pauzu za kenjaru ili do frižidera po pivu jer pošteno ni ne ožednim...

čak su toliko kratke da mi čak ni žena ne prigovori ako odigram ju u komadu :kafa: kao u slučaju zadnjeg COD-a.

xPsycho 02.05.2012. 20:51

Zadnji cod koji sam igrao mp je bio MW , sve poslje sam odigrao samo SP nabrzinu tek toliko da vidim ali izgleda da ovog necu niti taknuti ....

panda505 02.05.2012. 20:57

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 2155083)
a era singleplayera? ove nove igre, a posebno COD, ne traju dovoljno dugo i u mom slučaju završavaju se bez da uzmem pauzu za kenjaru ili do frižidera po pivu jer pošteno ni ne ožednim...

čak su toliko kratke da mi čak ni žena ne prigovori ako odigram ju u komadu :kafa: kao u slučaju zadnjeg COD-a.


tvoji me postovi dosta često uspiju nasmijati :lol2:

dean225 06.05.2012. 18:29

hehehe.. ima vec pre-purchase na steamu.. :)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger