PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Prijenosnici (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Samsung 350E5X-S01 problem sa 7670m i driverima (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=246026)

HCS 25.03.2013. 21:13

Samsung 350E5X-S01 problem sa 7670m i driverima
 
Naime, imam problema sa navedenim laptopom i koristenjem njegove ATi 7670m, za pocetak original ATi mobility drivere ne prihvaca koje skinem sa njihove stranice, negdje sam na netu procitao da Samsung koristi moddane drivere za svoje laptope pa mogu samo njih koristiti. Stavih te sa CD-a dobivenih s njim, na njihovim stranicama sam nasao neki driver ali ni njega takoder nije htio staviti.

A problem je u dvije od tri igrice, naime, samo Sims 3 radi, Fifa 12 i Battlefield 3 nikako, Fifa se rusi nakon pola minute od ulaska, nekad skroz u plavi ekran, nekad se samo driver srusi, B3 kad se pokrene imas hrpa screen flickeringa, nakon toga krece zvuk bez slike, micanje i ponovno vracanje igrice alt+tab dobiva se slika natrag, i tako ponovo nakon ucitavanja save jer se dogada ista stvar. Nakon toga igrica radi na nekih 30-35 frameova sto je koliko vidim ok za 7670m.

Ugl, koliko sam skuzio problem je iskljucivo u driverima, kartica radi, jer kad u Switchable Graphics promijenim npr. u Sims 3 sa power saving na high performance frameovi se utrostruce, znaci kartica radi ali je sheve driveri. Ima li tko slicnih problema i mogu li se ikako na ovaj laptop staviti origigi ATi driveri a ne ovo moddanu Samsungovo govno? :chears:

coconut 26.03.2013. 07:00

Makni drivere i pokušaj preko win updatea. Možda budu šljakali.

[GOW]Nec 26.03.2013. 10:23

Čisto sumnjam da ćeš moći vrtiti Bf3 a da je igriv i kad sve bude u redu.

darkydark 26.03.2013. 12:02

Moci ce igrati bf3 bez problema na low detaljima s obzirom na rezoluciju laptopa. Kaj se tice multiplayera mozda ga proc bude gusio na nekim vecim mapama s hrpom igraca.

Probaj ovo.

Provaj s ovim.

Navodno samsung ima neki alat za automatsko instaliravanje drivera - probaj to instalirat pa vidjet oce li ti instalirat novije drivere.

HCS 26.03.2013. 22:51

Ok, hvala, probat cu pa javim dali se kaj pomaklo.

HCS 30.03.2013. 19:33

Citiraj:

Autor darkydark (Post 2366236)
Moci ce igrati bf3 bez problema na low detaljima s obzirom na rezoluciju laptopa. Kaj se tice multiplayera mozda ga proc bude gusio na nekim vecim mapama s hrpom igraca.

Probaj ovo.

Provaj s ovim.

Navodno samsung ima neki alat za automatsko instaliravanje drivera - probaj to instalirat pa vidjet oce li ti instalirat novije drivere.

Probao sa ovim drugim linkom, Fifa se popravila, nema vise rusenja i sl. radi super, B3 i dalje ista stvar, reinstalirao igricu, opet isto, ne znam koji je bog, ne smije muz bit prezahtjevna. Ali ok, posto je od cure laptop prezivjet ce bez B3, to je tak i tak za mene bilo :lol2: Opcenito je driver bolji, sve programe automatski postavi na power saver/high power. Probat cu jos koju stavit da vidim kak ce se ponasat.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 07:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger