PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Trance-house-techno i ostala elektronska glazba (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=77135)

doom206 15.08.2007. 17:24

Trance-house-techno i ostala elektronska glazba
 
Gledam malo teme po ovom podforumu, pa mi je došlo da i ja otvorim svoju. Veliki sam obožavatelj trance glazbe, pa ako vas ima još koji to volite, slobodno se javite, pišite o naj DJ-ima, pjesmama, ma o bilo čemu što ima veze sa trance glazbom. Za obožavatelje trance: trance rules 4ever!
P.S :respekt: i ostalima

LUKA MX 15.08.2007. 18:23

ajd fala bogu da je netko otvorio ovu temu,a i mislim da ima puno ljudi na forumu koji slusaju takvu glazbu...

BladeRunner 15.08.2007. 19:31

Slušam uz trance i malo žešći dance,te techno...
Od trancea P. Van Dyk,Tiesto,Atb...
Ali većinom slušam svašta...
Umek mi je također drag,Tomcraft...

Vejita 15.08.2007. 21:33

Ida corr - Let Me Think About It (Fedde Le Grand Remix)
Rihanna - Umbrella (Seamus Haji Club Remix) samo taj remix oriđiđi sux pre spora
mason vs princess superstar - perfect (exceeder)(vocal club mix) i Shaun - Push su mi pijesme kaj mi se najvise vrte a inace slusam SVE i narocito paul van dyk - reflections , Tiesto i Umek,a od albuma sensation white i definitivno Trance Sessions Solstice cd i 1 i 2

LUKA MX 15.08.2007. 22:19

kod mene se vrti tiesto,umek(lanicor-stvar razara:D),sensation white,paul......brdo toga.....

Tehno 15.08.2007. 22:24

A kod mene DJ Tiesto feat BT - Love Comes Again

BladeRunner 15.08.2007. 22:52

Citiraj:

Autor Tehno (Post 790391)
A kod mene DJ Tiesto feat BT - Love Comes Again

Jedna od najboljih Tiestovih..

LUKA MX 15.08.2007. 23:07

meni je njegova najbolja traffic i adagio for strings....

tutix 15.08.2007. 23:29

Tiesto rula, meni dobre Lethal industry i Flight 643.

U zadnje vrijeme se sluša slijedeće:
Sensation White Belgium
Erick E - The Beat is rockin' (Fedde LeGrand remix)
David Guetta Feat. Chris Willis - Love Is Gone (Fred Rister And Joachim Garraud Remix)
Backside Artists vs. Geen Plank - Sonic Empire 2007 (Club Mix)
Global Deejays Feat. Technotronic - Get Up (Tribalectric Mix)
, ovo mi je posebno dobro, baš ovaj remix.

Nsam siguran pod što spada sve ovo gore, uglavnom dance, house, trance se sluša.

Odlična ideja za thread, moglo bi se i proširit i na dance, house, i techno. Pošto je slično, bar ja to slabo razlikujem. Mjuza novog doba ai...

Fera_os 15.08.2007. 23:48

Slušam također trance. Tiesto, Brooklyn Bounce, Mauro Picoto, Groove Coverage, Umek tu i tamo.....
Najdraža od Tiesta>Traffic
od Brooklyna>Loud & Proud i Like a runaway
od Maura>Iguana
od Groova>Runaway
Umek>Lanicor

mislav_os 16.08.2007. 00:36

Oho,hvala Bogu pa i ovakva tema..Inace,slusam dosta elektronicke glazbe....

techno,trance,dance,house...itd...
Od izvodaca..svejedno mi je koji,ali ono...od ovako drazih..

ATB,Brooklyn bounce,DJ Tiesto,DJ Shog,Gigi D'Agostino,Cosmic Gate,Safri Duo....itd itd...:D

PcKinG 16.08.2007. 00:54

e bilo je i vrijeme za neki takav thread...
slušam Special D (you), Gigi D'Agostino (The Riddle), Groove Coverage (Poison i Holy Virgin-legenda), PlazmaTech (Star Project One Remix), Trancecore Project (Infinity), Camelot (Ginevra), Tiesto (He's A Pirate), malo sam se uživio ufff......

Mattheous 16.08.2007. 02:53

Volim slušati elektronsku glazbu, a pogotovo trance i to gou.
Evo, tu imate dobar pregled svih žanrova elektronske glazbe, uz opis i primjere svakog žanra. Tiesto i ostali mogu biti mamac za početak slušanja trance glazbe, ali ako se želi dublje "ući" u to, onda bi valjalo poslušat i neke druge. Meni je također odlična Adagio for strings.

PS: Mene je Astral Projection "navuka" na trance. I danas ih vrlo rado slušam, iako i njih kritiziraju, al kritike me ne zanimaju.

doom206 16.08.2007. 13:39

Iskreno rečeno, nisam se nadao ovakvom odazivu na temu. Drago mi je vidjet da ima još ljudi koji uživaju u ovoj vrsti mjuze. Vidio sam prijedlog od Tutixa da bi se thread mogao proširiti na i dance, house i techno i prihvaćam prijedlog. Stoga, od sada pa na dalje, ljubitelji svih oblika elektronske glazbe (ne samo trancea) slobodno ostavljajte svoje postove.
P.S što se mene osobno tiče, najbolji su mi DJ Dean, Ziggy X, Pulsedriver, Tiesto.... Trance mi je na 1. mjestu, ali volim poslušati i sve ostale vrste elektronske glazbe

Codiac 16.08.2007. 13:56

takodjer slusam trance, techno i nesto dance-a :D

inace tiesto mi je dobar al sam u potrazi za necim zescim :) ima ko kakvu preporuku ?

BladeRunner 16.08.2007. 14:05

Moloko - Forever More ---> zakon

Ladybug 16.08.2007. 14:15

Aphex Twin. Inače, ili svi slušate iste izvođače ili ih u trensu ima tako malo? :)

@ Blade- Moloko- The Truth ( ak misliš na roisin iz moloka hehe)

NTN 16.08.2007. 14:23

Mozda netko slusa psy-trance/progressive npr: Tristan, AMD, Atmos, Behind blue eyes, Son kite, Hallucinogen....Ambient/chill Shpongle, Ott, Carbon life forms, Aes Dana itd...

Mattheous 16.08.2007. 16:28

Citiraj:

Autor Codiac (Post 790918)
inace tiesto mi je dobar al sam u potrazi za necim zescim :) ima ko kakvu preporuku ?

Poslušaj od Man With No Name- Teleport. Predmnijevam da će ti zvučati žešće. :D

srle 16.08.2007. 18:01

strava mjuza uz odredjene supstance :fiju::fiju:

LUKA MX 16.08.2007. 18:04

Citiraj:

Autor srle (Post 791119)
strava mjuza uz odredjene supstance :fiju::fiju:

hmm,to iz osobnog iskustva ili?:D:D

Joke 16.08.2007. 19:10

Također isto slušam Techno i dance ali svi su DJ-evi dobri nabavio vec odavno nekih 11 CD-ova s radio dalmacije puno techna :)...Hm vidim da nije niko spomenija Yoji Biomehanika?

Must` 16.08.2007. 19:12

astrix - poison
1200 mics - rock into the future
astrix - beyond the senses
astrix - artcore
1200 mics - the creation

meni najbolje :)

bego2 16.08.2007. 19:19

Me2

obožavam trance, slusam sve osim roka, metala i sl.

ugl. trance, hause, techno i malo dance-a. tiesto rulaaaaaa.

Ladybug 16.08.2007. 19:35

:fiju:
http://www.youtube.com/watch?v=vXyIB2L52Dc
http://www.youtube.com/watch?v=u1ZGIrNf71Q
:goood:

LUKA MX 16.08.2007. 19:46

Citiraj:

Autor Ladybug (Post 791173)

pocetak je prebolestan:stoopid:

Ladybug 16.08.2007. 19:55

LOL ma cijeli je spot bolestan, pogotovo kad onak poravna tri lajne i pošmrka, taj rubber johhny je zapravo richard, tj. on, aphex twin. a video je radio chris cunningham, dežurni perverznjak i geek na netu. pre***eno.

Inače me sintetička mjuza baš ne privlači, al sam nakon Monkey Drummera i Druqkza pobliže upoznala tog tipa. Neka prebolesna sinestezija drum n bassa, housea i trensa.

I ima ljepše ime od Tjesta belj lol

tomifish2002 16.08.2007. 20:19

tiesto je totalna komercijala. poslušajte si old school trance i techno. dogma 3000 (cca 15), ben sims (1),petar dundov aka brothers yard (cca 30),dave clarke , rolando (1), funk d void(1), green velvet(1), jeff mills, laurent garnier, marco bailey (2), moquai (1), samuel l session(1), sven vath (2), umek (5), plastik man, ticon, der dritte raum, johann blay (strava album "sings and signals"), yaniv (2), tsuyoshi suzuki (1), marco carola (2), adam beyer(1), gaetano parisio (2), chris liebing (5), umek(5), tomcraft (1), carl cox, billy nasty (2), dj rush (5) , steve rachmad (1), valentino kanzyani (1), oliver ho (1) eto to su samo neki , u zagradi je koliko sam ih puta uživo slušao u klubovima (ovo je samo mali dio mog partijanja) astralisi , perfectioni , stereo studio, razni otv partyji. imamo još jednog starog na forumu. minox ak si tu javi se!!!

T0mB1ll 16.08.2007. 20:49

Citiraj:

Autor tomifish2002 (Post 791205)
tiesto je totalna komercijala. poslušajte si old school trance i techno. ben sims, petar dundov aka brothers yard (slušo puno puta live), dave clarke, green velvet, jeff mills, laurent garnier, marco bailey (yeben), sven vath, umek (jako dobar), plastik man, tsuyoshi suzuki, marco carola, adam beyer, gaetano parisio, chris liebing, carl cox (bio u aurori), billy nasty, dj rush (brutalan), valentino kanzyani (ima yebene stvari)

još bi nadodao: dj preach (meni osobno jedan od boljih), boriqua tribez, O.B.I, bryan zentz, deetron, filterheadz, eric sneo, naš susjed marko nastić, oxia, takkyu ishino... ma ima ih pun kufer još dobrih...

tomifish2002 16.08.2007. 22:16

e slušao sam i oxiu 1 put , nastića 2-3 puta i dejana miličevića par puta. uf čovječe još čuvam oko 90 ulaznica sa svih partyja. kakvi su to bili dani.
prvo :smoke: i onda u klubove :dobartek: :):):):):) i onda :banana: cijelu noć i onda after :smoke: :no2drug:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 08:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger