PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Liga prvaka i Europska liga...Lige petice 2015/2016 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=270897)

panda505 08.11.2015. 23:27

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 2850675)
Dobro panda ne jebi sad i ti... lijepo se vidi da je broj 4 prvo njega blebnuo laktom.

Brkati, uspori snimku :)
Tek kad se Kristijano nasloni na njega ga ovaj pokušava odgurnuti od sebe - i tek onda ga baletan počne nabijat po glavi :)

Citiraj:

Autor burmuz (Post 2850691)
Da, i pri tome stojim. Očito nikad nisi igrao nogomet pa pišeš eto tako, da nešto piše :)

Ja sam igrao nogomet - i to poprilično dugo.
Prije bih rekao da ti nikad nisi igrao nogomet - barem sudeći po dosadašnjim komentarima.

Mirkopoter 08.11.2015. 23:37

Ne navija se za Ronalda nego za Real ;)

Drvoje 09.11.2015. 00:08

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 2850697)
...Samo bi jako zanimljivo bilo da on pređe u PSG, Katalonija postane neovisna i Barca prihvati ponudu francuskog saveza da igra francusku ligu :D

Vratija bi se on natrag u Španjolsku :p

Kal-EL 09.11.2015. 05:55

Čestitke sevilji svakako, a svi se oni tuku samo su neki pod povećalom a neki baš i ne.
Hejteri su navuku i kad Ronaldo prdne tako da o tome ne bi. A nešto sam igrao nogomet ako smijem dodati. Doduše na soniju al opet, i to se računa. :)

burmuz 09.11.2015. 13:07

Citiraj:

Autor panda505 (Post 2850694)
Brkati, uspori snimku :)
Ja sam igrao nogomet - i to poprilično dugo.
Prije bih rekao da ti nikad nisi igrao nogomet - barem sudeći po dosadašnjim komentarima.

Pa uredu ajde, ima ovdje sigurno ekipe koja igra veliki nogomet pa neka se oni izjasne o tome je li "normalno" laktarenje, sitni udarci i sl. između napadača i obrambenog igrača tijekom igre.
Možda si igrao s nekim baletanima, ali kod nas i na rekreaciji ide muška igra jbg. :)

trouble 09.11.2015. 14:48

Igrao sam gumi gumi s curama ispred škole

burmuz 09.11.2015. 15:12

Evo o tome ja pričam. Malo za jaja, stati na prste čepovima, lakat pod rebra. Kao dobar dan, što je tu čudno? :)
http://www.jutarnji.hr/video---decki...rag--/1454474/

trouble 09.11.2015. 19:36

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 2850959)
Neka si... trebalo je i to igrat.

Al i turio sam ga prvi :D

Doink the Clown 10.11.2015. 09:03

Citiraj:

Autor trouble (Post 2851091)
Al i turio sam ga prvi :D

Nadam se da nisi bez gumi gumija :D

Mirkopoter 10.11.2015. 23:23

buljo, liter, Mileni i ostatak zaljubljene ekipe, došlo je ostvarenje vaših snova: http://www.imdb.com/title/tt5065822/

:D

Mileni 10.11.2015. 23:30

U traileru kazu (citiram): "He doesn't know what means to lose..."

Dakle, ovo je prvi SF dokumentarac? :D

Mirkopoter 10.11.2015. 23:47

Nebi znao, nisam zaljubljen u njega pa me ne zanima, budete vi to ovdje prepričali siguran sam :D

Mirkopoter 13.11.2015. 11:26

Izgleda da je prekipilo Perezu, slaže nove Galacticose za ljeto a spominju se Hazard, Neymar, Lewa, De Gea.. a spominje se i odlazak Ronalda i Benzema.

Mileni 13.11.2015. 12:33

Treba te gradjevinske poslove sklapati ^^

P.S.
Neymar? Sve je moguce, ali ono... :)

Mirkopoter 13.11.2015. 13:29

Jest da je Barca u velikim financijskim problemima i da je stvarno sve moguće ali mislim da za Neymara nema baš nikakve šanse.

Mileni 13.11.2015. 13:34

Realno, i Barca i Real su u velikim problemima. Da je Spanjolska uredjena i da se politka ne mijesa u sport, oba kluba bi bankrotirala. S punim pravom.

Sve uvijek moze biti, pa pravi ronaldo + figo su presli takodjer. Real ce utopiti ronalda ako imaju trunke soli u glavi, imho on im najvise smeta od svih. Trpa on i dalje, ali trpa jer sve ide preko na njega. Mislim da bi Bale naglo bljesnuo kad bi ovaj otisao, a glasine da hazard dolazi kao zamjena su dodatni plus. Hazard je mlad, a uz to i igracina. Ronaldu vrijeme ako nije proslo, uskoro ce. Ovo su zadnji trenuci da zarade na njemu.

Samo onda ja imam problem. Koga ce mi biti antipatican u tom realu? Jedino mi na pamet pada Pepe, ali i on se smirio unazad godinu dana. Sve se bojim da ce opet doci vrijeme kad ce mi real biti drag, samo barca malo draza (vrijeme makelelea, carlosa, zizoua, itd.). :( :( :(

P.S.
Benzemu nece prodati, jer sumnjam da je itko dovoljno lud/retardiran da kupuje igraca koji vrlo lako moze u zatvoru zavrsiti :D

draksa 13.11.2015. 15:36

Koliko znam nisu ni jedni ni drugi u dugovima.
Imaju kredite od 500 mil € mislim ,ali ih uredno otplacuju. Ukoliko prestanu otplacivati banke imaju pravo uzeti novce od ulaznica iducih x godina dok se ne otplati u cijelosti kredit.

Mislim da je takvo stanje kod njih. Slicno kao sa npr Amerikom i Japanom koji imaju velika zaduzenja ali imaju pokrice pa im kamate nisu velike i mogu jednostavno dobit jos kredita

panda505 13.11.2015. 17:27

Imaju oni oba dugova - doduše na po 500 milja ojrića kak se piše
Ako se ne varam, oba imaju po nekih 60-70 milja ojrića dugovanja (znam da je Real u ovo dobra prošle godine bio dužan ravno 71 mil. €)

http://swissramble.blogspot.hr/2012/...-and-real.html

Staro je 3 godine, ali svejedno dobro :)

Mirkopoter 13.11.2015. 17:35

Oba kluba su u dugovima a Barca je sigurno u gorim i drzava ce sigurno prije izaci u susret Realu nego Barci ako bude kakva pomoc trebala. Također, Real ima sta prodat a Barca realno ne, bilo kakvo veliko ime da prodaju ne mogu dovesti bolje, barem sto se tice napada, obrana im ionako nista ne vrijedi. Real s druge strane moze prodat npr Ronalda i Benzemu za velike pare i dovest korisnije igrace za manje pare.

draksa 13.11.2015. 17:42

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2852838)
Oba kluba su u dugovima a Barca je sigurno u gorim i drzava ce sigurno prije izaci u susret Realu nego Barci ako bude kakva pomoc trebala. Također, Real ima sta prodat a Barca realno ne, bilo kakvo veliko ime da prodaju ne mogu dovesti bolje, barem sto se tice napada, obrana im ionako nista ne vrijedi. Real s druge strane moze prodat npr Ronalda i Benzemu za velike pare i dovest korisnije igrace za manje pare.

Fino ti Panda linka clanak i ti onda uletis s nekom random tvrdnjom koja ne stoji :D

Barca nemoze prodat nikog? http://www.transfermarkt.de/fc-barce...ite/verein/131

650 mil vrijednost, da jadni :D

Real moze dovest korisnije igrace od Benzeme i Ronalda,a Barca ne moze od Neymara, Suareza? :lol2:

emilblomsky 13.11.2015. 18:04

Pa sto ste zapeli za tog Ronalda,majko?
Ovo su gluposti da je on na zalazu.Svake ga godine pokapaju kad ima krizu,a onda utrpa 50 golova.
Meni je ove godine problem sama igra Reala,koja nikako ne odgovara Ronaldu.I ne samo njemu,vec vecini.Niti ove godine ne budu osvojili nista,to je vec sad vidljivo iz aviona.Jer ako trener preferira Casemira pred Hamesom,onda ga treba potjerat u pm!
Iskreno,kako ove godine igraju,ne mogu niti jednu tekmu pogledat do kraja.Trebao je ostat Ancelotti,barem su ga igraci voljeli.

draksa 13.11.2015. 18:10

Casemiro i James ne igraju istu poziciju. James je bio ozljeden do nedavno pa vjv ga pokusavaju po malo ugurat u igru.

Isto tako sta bi po tebi najbolja ekipa bila sa 11 napadaca, ostale pozicije tko jebe bitno da se daje

emilblomsky 13.11.2015. 18:17

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852851)
Casemiro i James ne igraju istu poziciju. James je bio ozljeden do nedavno pa vjv ga pokusavaju po malo ugurat u igru.

Isto tako sta bi po tebi najbolja ekipa bila sa 11 napadaca, ostale pozicije tko jebe bitno da se daje


emilblomsky 13.11.2015. 18:18

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852851)
Casemiro i James ne igraju istu poziciju. James je bio ozljeden do nedavno pa vjv ga pokusavaju po malo ugurat u igru.

Isto tako sta bi po tebi najbolja ekipa bila sa 11 napadaca, ostale pozicije tko jebe bitno da se daje

Pa znam da ne igra istu poziciju.Ali zadnju tekmu on igra s tri zadnja vezna:Modrić ,Kroos,Casemiro,i onda Ronaldo naprijed zuji bezveze.Realu je ove godine problem u kreaciji,nema kvalitetnih dubokih lopti,a Modrić je totalno izvan forme.Još ne mogu vjerovat da su prodali Di Mariju i Alonsa,i dopeljali ovog Kroosa koji je jednostavno loš!
Jednostavno godinama kupuju krivo za razliku od Barce,i ekipa nema balansa,jednostavno.Najbolje su igrali pod Mourihnom,barem meni,jer ovakvom profilu momcadi najviše pase igra na kontre.
A od kud si izvukao ovo da je meni najbolja ekipa s 11 napadača,molit ću?
Sorry na duplom postu,nešto mi je blokiralo,pa je uhvatio dva puta izgleda.

draksa 13.11.2015. 18:35

Slazem se djelomicno s tobom, Di Maria se nije smio prodati, Alonso je imao jos god dvije u nogama kao sto se vidi u Bayernu. Kroos nije bas nesto pokazao kako je dosao u Real.

Barca je zadnjih godina dovela Suareza,Neymara i Raketu. Od ostalih neznam nekog jos pa nije bas da oni nesto bolje dovode.

A ovo s 11 napadaca nisam mislio ozbiljno, ali isto tako ne smijes zaboravit taktiku i da sa Jamesom umjesto Casemira postoji puno vise rupa u obrani. Uvijek je bitnije ne primit gol nego dat :D

burmuz 13.11.2015. 19:05

Kroos je spor a s Iscom bi uživao gurati kroz noge ekipi na betoncu. Po meni bi u vezi trebali igrati: Modrić i Casemiro zadnji vezni, srednji Kovačić i James ispred. Napad Benzema, Bale i Ronaldo.
Možete reći za Kovačića što god hoćete no dečko je okomit i brzo se rješava lopte. A to je po meni esencijalno ako se igra na brza krila. Brzi protok lopte.
Nema goreg dok Kroos primi loptu, pogleda, zagradi se i onda da Iscu. A ovaj prvo pimpla pa dok je smiri, zarola koju, digne glavu, pa još jedna rolica itd. Svaka njemu čast, jedan je od najboljih tehničara na svijetu ali đabe ti brate to za igru i efikasnost.
Real je po meni, netko je rekao, igrao pod Morinhom dobro, i pod Anecellotijem jedan dio sezone.
Bunker i kontra je alfa i omega u nogometu. Meni osobno najljepši nogomet, 2 udarca na gol, 2 gola a ti kruži, imaj 900 paseva po utakmici i pimplaj do mile volje. ;)

emilblomsky 13.11.2015. 19:06

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852865)
Slazem se djelomicno s tobom, Di Maria se nije smio prodati, Alonso je imao jos god dvije u nogama kao sto se vidi u Bayernu. Kroos nije bas nesto pokazao kako je dosao u Real.

Barca je zadnjih godina dovela Suareza,Neymara i Raketu. Od ostalih neznam nekog jos pa nije bas da oni nesto bolje dovode.

A ovo s 11 napadaca nisam mislio ozbiljno, ali isto tako ne smijes zaboravit taktiku i da sa Jamesom umjesto Casemira postoji puno vise rupa u obrani. Uvijek je bitnije ne primit gol nego dat :D

Ma ne slazem se da ima vise rupa.Gle,do sada se govorilo kako Real ima granitnu obranu pod Benitezom jer je do Seville primio 4 gola.Da,ali ,ako si gledao tekme,a ja gledam svaku,bilo je tu i puno srece,i vrhunskih obrana golmana,i nesrece protivnika,tako da je taj skor mogao biti puno veci.Dakle,po meni je Real bio prosjecan u obrani,ali bezopasan prema naprijed,sto omogucava protivniku da ode u napad s vise igraca nego prije kad su se bojali da ih Real ne masakrira iz kontri.Da ,Barca je isto losa otraga,ali uvijek zabije gol vise,i zato su prvi,i na zalost i ostat ce prvi.
Inace najvise zamjeram Benitezu ziherastvo i kukavicluk,jer nakon svakog vodstva je isao zatvarat utakmicu,a to nije Real.Treba ga odmah otjerat jer poslije Clasica bude vjerojatno vec kasno.

Mirkopoter 13.11.2015. 21:59

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852843)
Fino ti Panda linka clanak i ti onda uletis s nekom random tvrdnjom koja ne stoji :D

Barca nemoze prodat nikog? http://www.transfermarkt.de/fc-barce...ite/verein/131

650 mil vrijednost, da jadni :D

Real moze dovest korisnije igrace od Benzeme i Ronalda,a Barca ne moze od Neymara, Suareza? :lol2:

Daj citaj s razumjevanjem pa onda uleti sa glupostima.

Kazem da Real moze prodat Ronalda i kupit korisnijeg igraca. I moze.
Kazem da Real moze prodat Benzemu i kupit boljeg. I moze.

Jel moze Barca prodat Suareza i kupit boljeg? Ne. Neymara i kupit boljeg? Ne.

I evo ti jedan smajlic posto ih volis:lol2:

buljo 13.11.2015. 22:34

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2852941)
Kazem da Real moze prodat Ronalda i kupit korisnijeg igraca. I moze.
Kazem da Real moze prodat Benzemu i kupit boljeg. I moze.

Jel moze Barca prodat Suareza i kupit boljeg? Ne. Neymara i kupit boljeg? Ne.

Ovo mi je za laku noć :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Mirkopoter 13.11.2015. 22:54

Ajde pametnjakovici navedite boljeg igraca od Neymara za Barcu, isto tako za Suareza? Koja dva igraca bi bila bolja od ova dva?

Al ga kenjate.

draksa 13.11.2015. 23:01

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2852958)
Ajde pametnjakovici navedite boljeg igraca od Neymara za Barcu, isto tako za Suareza? Koja dva igraca bi bila bolja od ova dva?

Al ga kenjate.

Navedi ti 2 bolja od Ronalda i Benzeme :D

Ja tvrdim da ne mogu nac 2 bolja od Neymara i Suareza , isto ko sto real ne moze nac boljeg od ova 2 (mozda od benzeme ,ali tesko za manje pare :D)

burmuz 13.11.2015. 23:18

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852961)
Navedi ti 2 bolja od Ronalda i Benzeme :D

Ja tvrdim da ne mogu nac 2 bolja od Neymara i Suareza , isto ko sto real ne moze nac boljeg od ova 2 (mozda od benzeme ,ali tesko za manje pare :D)

Vrhunskih centarforova ima manje na tržištu nego lijevih bekova. Sorta koja izumire, nažalost. Zašto je to tako ima teorija, no to je tako kako jest. Bojim se da će se nogomet u budućnosti igrati bez istih, šablonski kao što igraju skandinavci recimo. Daj bože da sam u krivu.

buljo 13.11.2015. 23:59

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2852958)
Al ga kenjate.

Sve bolje od boljeg, nit sam ista napisao nit mislim ja ga kenjam :D
Ti i varan ste postedjeni trajnog bana na ovom forumu da si ostali mozemo ulijepsati dan. :D

Mirkopoter 14.11.2015. 00:06

Citiraj:

Autor draksa (Post 2852961)
Navedi ti 2 bolja od Ronalda i Benzeme :D

Ja tvrdim da ne mogu nac 2 bolja od Neymara i Suareza , isto ko sto real ne moze nac boljeg od ova 2 (mozda od benzeme ,ali tesko za manje pare :D)

Od Benzema je svaki bolji ali evo sad nabrzinu odmah prvi Suarez, Aguero, Cavani, Lewa.. a meni je i jedan Sturridge, Bacca ili još i stari Ibra bolji od ovog.

Od Ronalda? Prozivate ga tu poslije svake utakmice sa spikama "gdje je nestao Ronaldo" "gdje je Ronaldo u ovim velikim tekmama" i sad kao odjednom Real ne može dovest bolje od njega. Dobro, ako ne može bolje sigurno može korisnijeg koji neće izgubit 50 lopti u bezveznim dribliznima i nekakvim krivim pasevima po kojima je navedeni poznat. Također bi Real odlaskom Ronaldo zabio i koji gol iz slobodnjaka. Prvi koji mi padaju na pamet su Hazard, Reus, Martial, Douglas Costa, Sterling itd, svi bi bili za Real puno korisniji na toj poziciji.

Citiraj:

Autor buljo (Post 2852978)
Sve bolje od boljeg, nit sam ista napisao nit mislim ja ga kenjam :D
Ti i varan ste postedjeni trajnog bana na ovom forumu da si ostali mozemo ulijepsati dan. :D

I ti ga uljepšaš ne brini i kao što vidiš svi ostali normalno komentiraju samo ti ulijećeš sa komentarima koji nemaju veze s vezom, spamaš jel.

Mileni 14.11.2015. 00:08

Moje misljenje o Ronaldu znas, no Sterling? Sterling !? :D

Mirkopoter 14.11.2015. 00:11

Citiraj:

Autor Mileni (Post 2852982)
Moje misljenje o Ronaldu znas, no Sterling? Sterling !? :D

Meni se dečko sviđa na toj poziciji i ono malo što sam ga gledao stvarno se zna provući između igrača i stvoriti šansu a jedan Ronaldo ne sjećam se kad je zadnji put nekakav dribling za pamćenje izveo, obično se spetlja i padne preko lopte. Uglavnom nisam ga puno gledao ali ono malo što jesam je super odigrao na toj poziciji i po tome bi sigurno radije njega nego Ronalda.

Uglavnom imam osjećaj da Real sve više i više "tone" zajedno sa Ronaldom jer se sve forsira preko njega i kad bi on otišao mislim da bi više igrali kao ekipa i da bi im se igra popravila, zato bi volio bilo kod drugog umjesto njega.

Mileni 14.11.2015. 08:15

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2852985)
Uglavnom imam osjećaj da Real sve više i više "tone" zajedno sa Ronaldom jer se sve forsira preko njega i kad bi on otišao mislim da bi više igrali kao ekipa i da bi im se igra popravila, zato bi volio bilo kod drugog umjesto njega.

Ma nemoguce!
Ja zelim onog mirka od prije god/dvije koji bi na ovakve izjave promptno reagirao sa necime tipa 'ljubomoran si', 'pogledaj statistiku ronalda', itd :fiju:

burmuz 14.11.2015. 10:16

Citiraj:

Autor Mileni (Post 2852982)
Moje misljenje o Ronaldu znas, no Sterling? Sterling !? :D

Mislim da je bio i Giovinco u igri jedno vrijeme, samo ne znam tko je autor :D

Mirkopoter 14.11.2015. 10:31

Emil je fan Giovinca koliko se sjećam :D

Citiraj:

Autor Mileni (Post 2853010)
Ma nemoguce!
Ja zelim onog mirka od prije god/dvije koji bi na ovakve izjave promptno reagirao sa necime tipa 'ljubomoran si', 'pogledaj statistiku ronalda', itd :fiju:

Ma nisam ti ja nikad bio nekakav Ronaldov fan, čovjek nije uvijek najbolje igrao ali je zabijao pa sam ga branio. Sad mi je već dojadio i svaku grešku mu pamtim (a ima ih..) a slobodnjake kad puca mrak mi padne na oči :D

emilblomsky 14.11.2015. 19:01

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 2853055)
Emil je fan Giovinca koliko se sjećam :D



Ma nisam ti ja nikad bio nekakav Ronaldov fan, čovjek nije uvijek najbolje igrao ali je zabijao pa sam ga branio. Sad mi je već dojadio i svaku grešku mu pamtim (a ima ih..) a slobodnjake kad puca mrak mi padne na oči :D

Jesam,i ponosim se time.Giovinco mi je bio najdrazi igrac juvea,uz del majstora.Ronaldo treba pogledat kak je on izvodio slobodnjake.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 01:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger