PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   EP 2012 [Poljska/Ukrajina] (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=177451)

Dizel 07.02.2010. 12:58

EP 2012 [Poljska/Ukrajina]
 
Evo nam skupine kakvu skoro da i ne moramo igrati :D

SKUPINA F: HRVATSKA, Grčka, Izrael, Latvija, Gruzija, Malta

Jelc 07.02.2010. 13:00

Kaj misliš da ne možemo popljugat od Grčke, Izraela ili Gruzije?:)

Dizel 07.02.2010. 13:01

Mislim da nam trebaju poslat pare da im ne dođemo tamo i razbijemo ih ko' Bugarsku skupštinu :D

Jelc 07.02.2010. 13:31

Makaršta:D

Doink the Clown 07.02.2010. 13:56

A gdje će se ono igrati domaće utakmice? Mali update :D
http://www.net.hr/sport/page/2010/02/06/0277006.html

rodriguez 07.02.2010. 14:06

to je old school stadion:)))))))

uzima se godišnji za atenu najvjerojatnije:)))

BladeRunner 07.02.2010. 14:44

Ako je Otto još na kormilu Grčke, neće nam bit lako. Ovdje samo prvi prolazi jel?

bozzomfeeder 07.02.2010. 16:25

Prva 2,drugi u doigravanje

Lud76 07.02.2010. 16:27

Citiraj:

Autor BladeRunner (Post 1563024)
Ako je Otto još na kormilu Grčke, neće nam bit lako. Ovdje samo prvi prolazi jel?

Prvoplasirani naravno, najbolji drugi, ostalih 8 drugih u dodatne

d^_^b 07.02.2010. 17:51

Grupa: Francuska, Rumunija, BiH, Albanija, Bjelorusija, Luksemburg...

Francuska: Ekipa koja polako propada. "uzgajaju" pas-igru i nakraju se toliko zapetljaju sa tom igrom da ne znaju gdje su. Za takvu igru im je potreban kvalitetan play-maker. Svojevremeno je sav posao obavljao Zidane, ali nakon njegovog odlaska morali su ga zamjeniti nekim novim. Njegovu ulogu preuzeo je Gorkuf, koji se bas i nije snasao. Rijec je o kvalitetnom igracu, koji ipak ne moze zamjeniti Zidanea. Velika je razlika izmedju Francuske prije 3-4 godine i ove Francuske danas. Henry je zasao u godine, Anelka se ne trudi na reprezentativnom nivou dok je Benzema samo preplacena zvijezda koja veze nema. Ribery je jedini igrac koji je konstantno opasan, ali muke muci sa povredama i nadam se ce imati te probleme i kad budu igrali protiv nas.
Ono sto Francuska ima, a mi nemamo, jeste defanziva. Jedan Evra koji je konstantna opasnost u napadu i tesko premostiva prepreka u odbrani. Diarra je klasicni primjer novog Makelela, klasicni destruktor igre i radilica na sredini terena.
France je najbolje osigurana na golu. Izvrsni Loris, kojeg u svakom trenutku moze zamjeniti nista manje kvalitetan Mandanda.
U svakom slucaju, ako ostanu sa Domenechom na klupi, ne bi trebali biti veliki problem ukoliko dodamo da Susic najbolje poznaje njihovu igru, reprezentaciju i mentalitet.
Sa druge strane, ako se Francuska provuce nekako, to moze biti samo zbog IMENA, tesko zbog igre. Mozda nekim rukometom ili Henryevim simuliranjem.

Rumunija: Ekipa prepuna imena koju nitko ne moze uskladiti. Mutu je izbacen iz reprezentacije, sto je svakok veliki plus za nas. Marika nije bas u formi, a izgubio je Mutua koji mu je namjestio pola rerezentativnih golova. Osjetljivi su na kontre, nase vrlo jako uruzje i ne nose se dobro sa pritiskom. Savez im nije nista bolji od naseg. Zadrzali su starog selektora sto je jako dobra stvar za nas.
Ne znam bas puno o rumunima, ono za sta sam siguran, napisao sam.

O ostalim ekipama ne vrijedi raspravljati nego igrati sa njima onako kako treba. Ne treba ih podcjenjivati i ici grlom u jagode. To su ekipe koje zasluzuju respekt. Zive od toga da nekoj ekipi otkinu bod i to je sve. Eventualno da pruze nekom igracu sansu da zaigra kako bi se netko zainteresirao za njega.

Uz malo srece i nesto vise znanja i kvalitete (kvalitet imamo) bismo mogli biti u prvi grupi. Kada uzmemo ostale grupe u obzir dolazimo do zakljucka da je vrlo razumljiva ona opcija da se kao najbolja druga ekipa plasiramo na EP...

trouble 08.02.2010. 12:01

Citiraj:

Autor d^_^b (Post 1563204)
Uz malo srece i nesto vise znanja i kvalitete (kvalitet imamo) bismo mogli biti u prvi grupi. Kada uzmemo ostale grupe u obzir dolazimo do zakljucka da je vrlo razumljiva ona opcija da se kao najbolja druga ekipa plasiramo na EP...

Nažalost,neznam jel ti ko reko da je Ćiro čovjek koji radi čuda..... napravio je maksimum sa vama i sad se vračate tamo odakle ste i došli,srednji dom evropskog mnogometa. Trenera nemate...osim ako vam Vahid ne dođe a neće :)

Dizel 08.02.2010. 12:24

Citiraj:

- Danas nema lake skupine, pa ne igramo za plasman na turnir u Kaštel Kambelovac, nego na EP. No, ponovit ću da smo zadovoljni ždrijebom i da s nestrpljenjem čekamo početak kvalifikacija, rekao je Bilić po povratku u Zagreb.
Baš je šaljiv momak ovaj Bilić, ako ovo ne prođu - onda stvarno...ali najjači je onaj lik Charisteas, oduševljen je što su nas izvukli između Engleske, Portugala i Španjolske.

V.I.P 08.02.2010. 12:26

Citiraj:

Autor trouble (Post 1563893)
Nažalost,neznam jel ti ko reko da je Ćiro čovjek koji radi čuda..... napravio je maksimum sa vama i sad se vračate tamo odakle ste i došli,srednji dom evropskog mnogometa. Trenera nemate...osim ako vam Vahid ne dođe a neće :)

a jesi ga spustija na zemlju :D nemoj tako,imaju pravo nadati se :)
sto se nas tice,ovo bi trebali glatko proci,ali sa nama se nikad nezna :(

thedream 08.02.2010. 12:29

Neću uopće komentirati,već melje kao da smo mi Kaštel Kambelovac,tako bi ja to predočio,izjave su mu za usr.. se od muke. On se ajd od straha već usr.., mislim da nema više ni žara ni zanosa koji nas je vodio na EP-u zadnjem. Nakon turske su čerge krenuli nizbrdo,cirkus se jednostavno raspustio.. Boji se jedino Grčke a više ćemo se mučiti 10x sa ovim pekarima,kao i uvijek.

I dogodila nam se Engleska,dvaput. Nije sramota izgubiti od boljeg,ali je sramota onako igrati.

Mislim da prolazimo skupinu,ali da će igra biti nakaradna.

Dizel 08.02.2010. 12:32

Mislim da je Bilić ipak dobar trener što je dokazao i u nižim uzrastima s kojima je čuda napravio. Ne znam samo kako možemo boda izgubiti u ovoj komedijaškoj skupini :D

trouble 08.02.2010. 12:38

Citiraj:

Autor V.I.P (Post 1563905)
a jesi ga spustija na zemlju :D nemoj tako,imaju pravo nadati se :)
sto se nas tice,ovo bi trebali glatko proci,ali sa nama se nikad nezna :(


Ma nije,reko sam mu realno.....

Džeko je jedina klasa tamo,Misimović je bio one year hit,Ibišević a half year hit.... gle,s tim su se složili i mnogi ljudi iz nogometnog svijeta s kojima dosta boravim ovak po kavama....imali su labuđi pjev s Ćirom,trenera sposobnog osim Vahida Halihodžića nemaju.... nemreš ti meni pol kvalifikacija odigrat dobro i već u slijedećima se nadat prolazu,nejde to tak :)

Osim toga Chirohitno je uspio nekak pomirit to unutar repke....misliš da bu Misimović dal kome loptu u slijedećem ciklusu? :D Puca to po šavovima tamo pre Une,vjeruj mi

V.I.P 08.02.2010. 12:48

a to stoji.. mogu si mislit,hrvat,bosanac,srbin i musliman u istom kosu jednako nula .. a jbg,sami su sterali ciru..

fratartucko 08.02.2010. 14:19

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1563908)
.....Ne znam samo kako možemo boda izgubiti u ovoj komedijaškoj skupini :D

Isto onak kak smo bodove izgubili protiv Ukrajinaca...koji su uzgred rečeno ispali u dodatnim od te iste Grčke....:D

Dizel 08.02.2010. 14:34

Ako im je došlo iz guzice u glavu - onakvi kiksevi nam se više ni u najgoroj mori ne smiju događati.

Imamo reprezentaciju/igrače za top4 u Europi i to konačno trebamo dokazati.

fratartucko 08.02.2010. 16:57

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1564045)
Ako im je došlo iz guzice u glavu - onakvi kiksevi nam se više ni u najgoroj mori ne smiju događati.

Imamo reprezentaciju/igrače za top4 u Europi i to konačno trebamo dokazati.

Ne nemamo repku za top 4.....prestanite ih dizati u nebesa i živjeti par godina u prošlosti.....imamo vrhunskog napadača (Dudu) i par pravih napadača u Bundesligi(Petrić i Olić), nakon njih dugo dugo nitko (Mandža i ekipa još puno žganaca moraju papati)...
U sredini Cro-tenheam Kranjčar i Modrić su odlični igrači, Srna također, Pranjić i Rakitić igraju toplo-hladno u Bundesligi, kao i Vukojević.....nakon njih dugo dugo nitko (Badelj, Gabrić i ekipa još puno žganaca moraju papati)
Obrana, ajmo reći da Ćorluka, Šimunić i Križanac spadaju u skupinu jako dobrih igrača......nakon njih dugo dugo nitko (Lovren i ekipa...aha ček malo pa ni nema tu ekipe, nemamo čak ni pravog lijevog bočnog, Čale je jako dobar svaku treću utakmicu)
Golmani...recimo da se nitko od protivnika ne uplaši kad ide sam prema Runjetu...ili Pletikosi

Sve u svemu imamo solidnu repku, sposobnu izboriti prolaz dalje, ali bahatiti se i bilježiti bodove unaprijed...ljudi pa nismo Englezi:D:D:D

Dizel 18.02.2010. 12:45

Novi dresovi:

http://www.index.hr/sport/clanak/pog...ru/476434.aspx

Mad_Duke 18.02.2010. 12:52

Sve dok nisu "zlarni" gostujući kao od Dinama je dobro :D hehe
Ovaj sa kvadratićima izgleda odlično!

Dizel 18.02.2010. 13:00

Why? Meni je taj Goldi od Dinama najljepši dres koji su ikad imali. Osim naravno onog odlskul Puma iz 1982 :D

http://www.nk-dinamo.hr/HCMS/Data/Up.../1982_foto.jpg

V.I.P 19.02.2010. 08:25

ma meni su bili ljepsi oni stari dresovi

Dizel 04.03.2010. 10:06

Jučerašnja igra živi očaj.

nego, jel tko jučer skužio zicer dana na kladionici; Luksemburg-Azerbejdžan? 2.40 je koeficijent bio na pobjedu Azerbejdžana...e da sam imao soma kuna - kao što nemam...

V.I.P 04.03.2010. 10:12

a jesu nas tukli,to je strasno bilo .. slazem se da je igra bila ocaj..

Dizel 04.03.2010. 10:25

Pravi mesari ovi Belgijanci.

dravskimost 04.03.2010. 11:16

Slaba igra, ne treba ocekivati da cemo mi u kvalifikacijama rasturati, ocekujem mucenje (i prolaz) kao i u jucerasnjem mecu

Dizel 23.05.2010. 22:29

Bliže se kvalifikacije - odlično igramo s moćnim momčadima u zadnje vrijeme :D

nino 03.09.2010. 21:27

Bump :D Jedva sam nasao topic.

Znaci trenutno vodimo 2:0 (Petric i Olic) ali dajboze da Grcki triperasi izgube bodove doma od Gruzije. Trenutno 0:1 za Gruziju.

Italija gubi 1:0 od Estonije. :D Prvo poluvrijeme gotovo.

Edit: Srna za 3:0


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger