PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   rayban stranica lazna? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=287018)

Mark33 17.07.2017. 11:55

rayban stranica lazna?
 
pozdrav. zanima me stranica www.rbekm.com. dali je tko narucivao sta sa te stranice posto na googlu nista ne nalazi osim ako upises direkt u link s web domenom? naruci bih naocale posto su na 90% ali me strah da je fejk stranica. hvala

VedranO 17.07.2017. 12:09

Ta stranica cim ju otvoris djeluje jako jeftino i lazno.
kao da je netko napravio kinesku kopiju web stranice.
https://www.ray-ban.com/uk/sunglasses/men-s/plp

Mark33 17.07.2017. 12:17

Citiraj:

Autor VedranO (Post 3081617)
Ta stranica cim ju otvoris djeluje jako jeftino i lazno.
kao da je netko napravio kinesku kopiju web stranice.
https://www.ray-ban.com/uk/sunglasses/men-s/plp

al kako je dobro napravljena...

brodjo 17.07.2017. 12:48

Normalno da je fejk, bas ce Ray-Ban dat 90%, a u optikama kod nas ne bude nikad vise od 20% popusta...

Munjara 17.07.2017. 12:57

svakih par dana isto sranje i slična lažna str, na dnu onak nabrzaka english at its finest
We will not collect and personally identifiable information
We are professional online company in the world

VedranO 17.07.2017. 13:19

Citiraj:

Autor Mark33 (Post 3081618)
al kako je dobro napravljena...

Dobro? Sorry stari ali ta stranica meni odmah na prvi pogled djeluje jeftino.
Da je rijec o nekom novom proizvodjacu ili nekome tko ima u ponudi originale od vise prozivodjaca onda bi jos bila prolazna.
Ali kad otvorim stranicu i u glavi mi je "Ray Ban" onda su mi ocekivanja puno visa od necega sto mozes u weeblyu napraviti za dva sata.

sinisa1989 17.07.2017. 14:02

Bježi od toga. Imaju kartično plaćanje gdje podatke o kartici unosiš na njihovoj stranici, a nemaju https. Bitno da su stavili logo od PCI DSS certifikata. :D

Cuky 17.07.2017. 17:44

..kojeg su mogli dobit nikad pa ni tad :D

Revolver3844 17.07.2017. 18:59

Onaj tko nasjedne na ovakve sajtove ne treba biti žaljen.

Neki dan u emisiji "Potraga" radili prilog kako su ljudi "varani" za nekakav bazen, to jest debili su uplaćivali lovu unaprijed na račun osobi koju uopće ne poznaju, kako to i ide bazena nisu ni vidjeli, praktički su poklonili novac nepoznatoj osobi koja je iskoristila njihovu kratku pamet, tu se samo ne zna tko je tupaviji, novinari koji od takve priče idu radit prilog o nekakvoj online prevari preko neta, ili naivci koji su uplaćivali pare.

Jedna "prevarena" žena je naglasila kako više nikad neće kupovat preko interneta, to jest daje javno na televiziji savjet drugima da ne nasjednu ko ona i da ne kupuju prek neta. Teška debilana. :wtf2:

sinisa1989 17.07.2017. 19:27

Citiraj:

Autor Revolver3844 (Post 3081731)
Onaj tko nasjedne na ovakve sajtove ne treba biti žaljen.

Neki dan u emisiji "Potraga" radili prilog kako su ljudi "varani" za nekakav bazen, to jest debili su uplaćivali lovu unaprijed na račun osobi koju uopće ne poznaju, kako to i ide bazena nisu ni vidjeli, praktički su poklonili novac nepoznatoj osobi koja je iskoristila njihovu kratku pamet, tu se samo ne zna tko je tupaviji, novinari koji od takve priče idu radit prilog o nekakvoj online prevari preko neta, ili naivci koji su uplaćivali pare.

Jedna "prevarena" žena je naglasila kako više nikad neće kupovat preko interneta, to jest daje javno na televiziji savjet drugima da ne nasjednu ko ona i da ne kupuju prek neta. Teška debilana. :wtf2:

Vidio sam to na tv-u. Naivnih, lakovjernih i neupućenih ljudi će uvijek biti i to je tako. Ako imaš FB, pogledaj samo broj "lajkova" i "šerova" nekavih nagradnih igara od nekih xy stranica gdje su nagrade mobiteli, tableti, laptopi... To ti je dobar primjer koliko su ljudi naivni. Doduše, ništa konkretno ne gube kad kliknu like i share, ali slična stvar je i s kupovinom. Staviš na stranicu par poznatih logotipa i to je to, odmah si pouzdan shop. Long story short, kod web shopova, obavezno čitati tko stoji iza weba, uvjete korištenja, načine plaćanja, sigurnost plaćanja i sl...

smirnoff 18.07.2017. 07:55

a kak onda da te stranice "rade" i da ih brand ne zatvori zbog copyrighta?

Brko 18.07.2017. 07:56

Kinezi ti se inače jako boje zapada i zakona o copyrightu pa ono... sve im gaće upišane od straha :D

Ukratko, mogu im ga potegnuti longitudinalno te u smjeru obrnutom od kazaljke na satu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Old Iggy 18.07.2017. 09:28

Citiraj:

Autor Mark33 (Post 3081614)
pozdrav. zanima me stranica www.rbekm.com. dali je tko narucivao sta sa te stranice posto na googlu nista ne nalazi osim ako upises direkt u link s web domenom? naruci bih naocale posto su na 90% ali me strah da je fejk stranica. hvala

Samo za početak: misliš da bi nešto što ima web adresu www.rbekm.com stvarno bilo neki službeni site Ray-Ban ili Luxottica Grupe? :stoopid:

syss 18.07.2017. 10:09

kriza je štaš... nema se ni za domenu :D

Cuky 18.07.2017. 10:36

Al se zato ima za pci certifikat :D:D:D

gunther 22.02.2019. 00:19

Briši

VISKOVIC195 23.12.2019. 10:35

Što mislite da li je ovaj Ray Ban fejk? Kažu 40% popusta na prave Ray Ban, nekako mi smrdi to sve??

rap_4_life 23.12.2019. 10:43

Citiraj:

Autor VISKOVIC195 (Post 3365831)
Što mislite da li je ovaj Ray Ban fejk? Kažu 40% popusta na prave Ray Ban, nekako mi smrdi to sve??


U Andi ti bude redovito 50% popust na Ray Ban, ja san svoje prije par godina tamo uzeo ....

Prki 23.12.2019. 17:09

Ovo je kao da pitaš jel u auto kući prodaju fejk Mercedese jel se tebi čini da je popust prevelik???? To je ono kad mi je kolega imao trgovinu cipela i htjeo zatvoriti jel mu nije išlo, najskuplje cipele bili oko 300kn, par dana prije odluke o zatvaranju digne čovjek cijene za 200-300% i eno ga još radi i čak vozi Merđu (nadam se ne fejk one). Svašta, najbolje da ti njima spakuješ inspekciju pa ako prođe onda nisu fejk.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 01:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger