PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   PCShop.hr / MagazinRS iskustva (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=200104)

G-man 10.10.2010. 15:03

PCShop.hr / MagazinRS iskustva (informacije i iskustva)
 
Dali je netko trgovao s ovom firmom i kakva su vam iskustva?
Narucio bih laptop od njih, odgovor na upit sam dobio odmah da je raspoloziv po toj i toj cijeni, sve mi odgovara, no novce prvo trebam uplatit na zr i tek onda ide isporuka(postarina 50kn)
No kakvu ja garanciju imam da ce oni meni poslat to nakon sto uplatim pare?
Isto tako me brine posto sam udaljen 400 kilometara od zg, sta ako nesto ne bude u redu s proizvodom kakva je procedura reklamacije?
Asus laptop je u pitanju.

borny 10.10.2010. 15:17

Nisam čuo ništa loše o njima, frend je tamo kupovao sve za komp dok je živio u blizini.
Kupio je i novo kućište tamo, a meni prodao staro. Sve njegove komponente su ugradili u to novo, a moje dijelove u staro:goood:
Što se tiče tvojih prava nakon kupnje, pogledaj ovdje link.
U suštini, ako nešto nije u redu, šalješ ga nazad i dobivaš novi.

panisher20 10.10.2010. 15:32

znam decka koji tamo radi i super su firma, neces imati nikakvih problema sa njima garantiram, ako ti nesto nebude u redu sa proizvodom unutar sedam dana saljes im laptop a oni tebi daju novi i placaju ti postarinu, sve kasnije ti placas postarinu i cekas nekih tjedan do dva da se popravi

G-man 10.10.2010. 19:00

ok, a sta je meni garancija da ja kad uplatim pare da cu dobit laptop?
moze se nac neki zaposlenik sta da broj od svog zr i sta onda?

Router 10.10.2010. 19:02

Citiraj:

Autor G-man (Post 1750129)
ok, a sta je meni garancija da ja kad uplatim pare da cu dobit laptop?
moze se nac neki zaposlenik sta da broj od svog zr i sta onda?

Ako tako razmisljas, onda kupovina preko weba opravdano nije za tebe :)

nino 10.10.2010. 19:04

Citiraj:

Autor G-man (Post 1750129)
ok, a sta je meni garancija da ja kad uplatim pare da cu dobit laptop?
moze se nac neki zaposlenik sta da broj od svog zr i sta onda?

Pa ti si fino nadji shop gdje ces osobno platit i uzet u ruke laptop i svi zadovoljni. :)

Edit: Router me prestigao. :D

Lika091 10.10.2010. 19:16

Kupovao sam u magazinRS-u, Sve super. Vlasnik je od sestrične frend pa sam možda pristran ali ipak vjeruj. To je ozbiljna mlada firma, nećeš imati nikakvih problema.

Preporuka

G-man 10.10.2010. 19:53

no dobro preuzest cu taj rizik uplate, valjda me nece sjebat.
Recimo da se meni sad pokvari taj laptop u garantnom roku, jel ga ja moram njima nosit ili mogu kod nekog uvoznika tog laptopa? Marka je asus jel ima u blizini splita uvoznik za asus?

RainZG 10.10.2010. 20:27

Kupovao sam dosta stvari kod njih, nikada nikakvih problema, jako su usluzni i prilicno brzi za sve tako da nemas straha

Futura IT 10.10.2010. 20:42

samo najbolje riječi imam za njih, kupovao dosta puta i nikada nikakvih problema.

ivan77 10.10.2010. 21:04

samo najbolje za njih uz LINKS su mi definitivno drugi izbor , kupovao sam kad je firmu vodio jedan dečko samo , tada jedini zaposlenik valjda sami početak , 2006 ? ja mislim , i drago mi je da ih vrijeme nije pokvarilo!

Lovrix 10.10.2010. 21:24

Isto samo dobra iskustva kupio sam tamo hard i jos par sitnica btw cijene su im odlicne.

Dr.Who 10.10.2010. 21:27

ja kupio monitor kod njih, decki super usluzni i brzi!

kian 10.10.2010. 22:27

Uzeto par komponenti kod njih i nemam zamjerki, osim spore stranice.

CyCl0p$ 11.10.2010. 00:12

ja kupio monitor iz mog kompa kod njih, dostavili ga isti dan!
a nije bas da je cest slucaj jer se ipak radi o rijetkom komadu.
cijenim to i cine mi se ozbiljni.

BukYMast3R 11.10.2010. 00:41

Kupovao sam kod njih, osobno sam tamo odlazio po stvari. Dečki su sasvim ok.

BSA<AK-47> 11.10.2010. 11:31

samo ti kupuj bez straha,složeno par konfi kod njih,i dosta drugih komponenti,sve prošlo 5+!

SilentException 11.10.2010. 11:43

Nikad nisam kupovao ali sam ih par put zvao, uzluzni nisu bili, dapace, cak malo odurni..

A i na ponudu imam isto samo pokudu. Na cijeniku imaju svasta (valjda samo da dodje na nabavu), a kad trazim tocno to sto imaju na cjeniku (tocan model - odnosno modele - prvi izbor, drugi...) oni mi ponude nesto xxx (wtf) zato sto niceg nema.. BTW, rijec je bila o grafickoj, drugi put o disku i treci put o maticnoj.

Eto..

Jelc 11.10.2010. 13:45

Nikad problema sa njima.
Samo treba obavezno nazvati za info o stanju i kad mogu dobaviti.

Žena kupila kod njih tx 650 i G500-veli da su dečki ok:D

Znalci će cijeniti i činjenicu da im je dućan naslonjen na mesnicu a prek ceste je plac i pečenjara Gladne oči-zabava za cijelu obitelj:p

Rebbit 11.10.2010. 13:47

kupio kod njih vx450...jedan dan naručen, sutra dosao po njega...
sve 5. usluzni, uljudni, cak i nazovu na mobitel kada da dodjes po to.

syss 11.10.2010. 13:51

kupio hdd jednom prilikom, stvar je bila hitna... drž-ne-daj i eto sve u roku bez greške po oke cijeni.

Viperus 11.10.2010. 14:06

Kupio par sitnica, HDD i corsair voyager (bio 50ak kn jeftiniji neg u protisa) jednom drugom prilikom, sve uredno i u roku.

Zelimir Veliki 11.10.2010. 14:23

Kupujem stalno kod njih, nikad nije bilo nikakvih problema, preporucam svakome!

Dejmos 11.10.2010. 14:28

Svakako preporuka za MagazinRS. Brza i kvalitetna usluga.

Ranma 1/2 12.10.2010. 19:28

Kupovao sam jednom kod njih i moram reći da sam zadovoljan. I mene su tražili uplatu na žr ali samo zato jer sam naručivao jedan multimetar, pa kao nije baš tražena roba i nisu željeli snositi rizik....što je razumljivo.

Naravno, sve je prošlo OK i ne vidim kako te neka firma može sjebati na račun uplate na žiro? :wtf2: Pa dobiješ službenu ponudu od njih, dobiješ potvrdu o uplati od banke. ne bi se netko išao zajebavati s time.

Ukratko, MagazinRS :goood:

Vuco 12.10.2010. 20:15

Citiraj:

Autor Jelc (Post 1750690)
Nikad problema sa njima.
Samo treba obavezno nazvati za info o stanju i kad mogu dobaviti.

E vidiš stari, tu su mene i mog starog zeznuli. Zvao sam ih za DVB-T prijamnik.

Jedan dan nazvao, dečko mi rekao da su tek danas došli i da ih se treba prvo proknjižiti (kako se to već zove) i da će sutra od 15h pa nadalje biti dostupni za prodaju.
Sljedeći dan stari došao malo poslije 15h, rekli su mu da ne mogu ništa prodati, jer su već svi rezervirani. Stari pitao kad će doći sljedeća tura - odgovor je bio za 12 dana. Pitao jel može rezervirati za sljedeću turu 2 komada i dati neki predujam, rekli mu da ne može jer će kao zaboraviti !?

Nije neka šteta, no stari se vozio po špici na drugi kraj grada i onda su ga zeznuli.

RainZG 12.10.2010. 20:43

Citiraj:

Autor SilentException (Post 1750611)
Nikad nisam kupovao ali sam ih par put zvao, uzluzni nisu bili, dapace, cak malo odurni..

A i na ponudu imam isto samo pokudu. Na cijeniku imaju svasta (valjda samo da dodje na nabavu), a kad trazim tocno to sto imaju na cjeniku (tocan model - odnosno modele - prvi izbor, drugi...) oni mi ponude nesto xxx (wtf) zato sto niceg nema.. BTW, rijec je bila o grafickoj, drugi put o disku i treci put o maticnoj.

Eto..

imaju cijene kakve imaju upravo radi toga sto jako malo toga drze u ducanu, vecina stvari se prodaje po narudzbi
a zbog ustede od 10-15%, a nekada i vise, meni osobno se isplati pocekati dan/dva dok mi naruceno ne stigne

njOob 12.10.2010. 20:50

Imam odlicna iskustva sa MagazinRS.Kupio komponente kod njih u vrijednosti 2200kn i poslali mi doma,medjutim maticna nije radila.Vratio sam gore zajedno sa kucistem i spojili su mi sve i vratili nazad.
Zao mi je sto sam ih sad zaboravio kad sam kupovao hard disk,uzeo bi sigurno prije u njih nego u Protisa.

Ocjena 11/10!

knez|boy 12.10.2010. 21:08

Kupio mis, podlogu i sluke kod njih. Jos uvijek sve radi a kupljeno je prije nekih godinu i pol. Preporuka :chears:

Jelc 12.10.2010. 21:17

Citiraj:

Autor Vuco (Post 1751736)
Nije neka šteta, no stari se vozio po špici na drugi kraj grada i onda su ga zeznuli.

A ima bika od sina koji vježba dvije tramvajske dalje?
ccc...:D

Ja uvjek nazovem, pitam kad bu imali i velim da ostave na ime i prezime i bog:)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 23:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger