PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   iPon.eu (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=272026)

partwish 16.08.2015. 14:13

iPon.eu (informacije i iskustva)
 
Otvorio se novi webshop iz Mađarske... http://hr.ipon.eu/

Netko kupovao nešto kod njih? Vidim da imaju neke stvari jeftinije od ostalih, ali nakon iskustava sa drugom Mađarskom firmom... :D

Edit: Stranica je više na srpskom nego na hrvatskom. :D

Ovako im izgleda trgovina u Budimpešti.

panasonic 16.08.2015. 14:59

Citiraj:

Autor partwish (Post 2815618)
Vidim da imaju neke stvari jeftinije od ostalih

Koje to? De link na artikle.
Jedino što ja vidim ovako na prvu je da je ovo smeće od trgovine.

partwish 16.08.2015. 15:01

Citiraj:

Autor panasonic (Post 2815662)
Koje to? De link na artikle.
Jedino što ja vidim ovako na prvu je da je ovo smeće od trgovine.

Recimo ovo... Koristi nabavu pa ćeš vidjeti.

panasonic 16.08.2015. 15:11

Joj de molim te, ta matična je specifična zbog? I koliko je jeftinija od prve iduće provjerene trgovine??

Stvarno ne znam čemu pridavanje pažnje i otvaranje teme za svaku šupu od webshopa na internetu?

Ati freak 16.08.2015. 15:37

ovo izgleda ko dio favela xD :lol2: Bože sacuvaj, kako su uopce došli na nabavu xD

partwish 16.08.2015. 16:02

Citiraj:

Autor panasonic (Post 2815672)
Joj de molim te, ta matična je specifična zbog? I koliko je jeftinija od prve iduće provjerene trgovine??

Stvarno ne znam čemu pridavanje pažnje i otvaranje teme za svaku šupu od webshopa na internetu?

Specifična je po tome što mene ta ploča zanima i to je sasvim dovoljno da pregledam cijene. Pregledavao sam još neke ploče i taj shop je počeo iskakati i zanimalo me dali je netko tu kupovao. A sad ti meni reci, zašto to tebi smeta? Što ti je točno povrijedilo emocije?

Omerta 16.08.2015. 16:08

To što skačete ko muhe na govna zbog 30 ili 50 kn razlike u cijeni. Zar je tako teško kupovati kod provjerenih i dovoljno jeftinih shopova?

panasonic 16.08.2015. 16:10

Citiraj:

Autor Omerta (Post 2815717)
Zar je tako teško kupovati kod provjerenih i dovoljno jeftinih shopova?

Ma samo neka kupuje od mađara pa će opet plakat kao kad je kupovao u extreme digitalu.

mamutarka 16.08.2015. 16:11

Podrzavam sve teme ovakve, ali kad netko nesto ovdje kupi i to se pokvari, neka napise iskustva s reklamacijom

Tek onda dolazi u obzir :D

partwish 16.08.2015. 16:15

Citiraj:

Autor Omerta (Post 2815717)
To što skačete ko muhe na govna zbog 30 ili 50 kn razlike u cijeni. Zar je tako teško kupovati kod provjerenih i dovoljno jeftinih shopova?

Citiraj:

Autor panasonic (Post 2815720)
Ma samo neka kupuje od mađara pa će opet plakat kao kad je kupovao u extreme digitalu.

Otvorio sam temu o webshopu koji sam našao i onda ste vi skočili ko muhe na govno. Nisam sugerirao da se ovdje kupuje, nisam ih reklamirao... a vi se pjenite...

Ati freak 16.08.2015. 16:15

http://piq.codeus.net/static/media/f...s/saw_4636.jpg

:D

Alph4Dawg 16.08.2015. 16:47

Ali, fakat...budimo realni. Ovo prije lici na shop koji se zatvorio za vrijeme Isusove posljednje vecere, nego shop koji iole radi.
Kao sto je netko napisao, izgleda kao da je slikano u favelama.
Da dijele hardware sa 78 % popusta, ne bih kupio ni krumpir ovdje nakon sto sam vidio ovu sliku.
Jos mi je od svega najbolji ovaj dio gdje pise 'Servis'. Tu kao da je fast food bio za vrijeme WW2. :D

partwish 16.08.2015. 17:03

Citiraj:

Autor Alph4Dawg (Post 2815734)
Ali, fakat...budimo realni. Ovo prije lici na shop koji se zatvorio za vrijeme Isusove posljednje vecere, nego shop koji iole radi.
Kao sto je netko napisao, izgleda kao da je slikano u favelama.
Da dijele hardware sa 78 % popusta, ne bih kupio ni krumpir ovdje nakon sto sam vidio ovu sliku.
Jos mi je od svega najbolji ovaj dio gdje pise 'Servis'. Tu kao da je fast food bio za vrijeme WW2. :D

Pa dva puta sam updateao prvi post dok sam kopao informacije o njima. :D Izgledaju... posebno. :D Ja sam prvo pomislio da je ED otvorio sestrinjsku firmu.

esc 16.08.2015. 17:17

Citiraj:

Autor partwish (Post 2815746)
Pa dva puta sam updateao prvi post dok sam kopao informacije o njima. :D Izgledaju... posebno. :D Ja sam prvo pomislio da je ED otvorio sestrinjsku firmu.

odmah je blizu autobusne stanice:):D

Alph4Dawg 16.08.2015. 17:29

Citiraj:

Autor esc (Post 2815754)
odmah je blizu autobusne stanice:):D

To cak nije los trik. Na prvu bi covjek pomislio da su kvalitetan shop, pa je guzva na ulazu. :D

Nixis 16.08.2015. 18:48

Ako im tako izgleda trgovina u Mađarskoj...onda bože pomozi kakve će ovdje izgledati :P

I imam alergiju na svaki dućan ili firmu koja koristi "iNešto" to mi govori koliko je vlasnik maštovit ali i malouman u isto vrijeme.

Ag008 17.08.2015. 13:08

Imaju dvije poslovnice u Mađarskoj i ova im je druga prije preuređenja te kada je zatvorena i roletne spuštene.
Slika je iz 2013.
Na mapsu možete vidjeti i prvu koja je i tada bolje izgledala.
Na Facebooku imaju više od 53 000 fanova;
https://www.facebook.com/iponcomputer

Na hu stranici imaju aktivni i forum, dobra iskustva te su aktivni.
Jedan su od popularnijih shopova u mađraskoj.
Servis im piše i na webu da imaju po principu da pošalju dostavnu službu po proizvod kupcu u svom trošku te im isti i dostavi popravljeni proizvod kasnije besplatno.

Treba čekati prve kupce i iskustva prije napada.

Omerta 17.08.2015. 15:44

Rekao bi, hvala i dovidjenja, a tko želi naravno, neka proba.

esc 17.08.2015. 15:46

Citiraj:

Autor Omerta (Post 2816233)
Rekao bi, hvala i dovidjenja, a tko želi naravno, neka proba.

Koda je bitno kak izgledaju,ionako je to webshop...zapravo mogu donijet boleštine:D

Omerta 17.08.2015. 16:28

iPon (iskustva)
 
Ne govorim ja na izgled trgovine, zaboli me kako izgleda.

Pecarosh 03.09.2015. 20:33

Bez obzira na izgled webshopa, koji nije baš nešto iskreno rečeno, imaju za kupiti stvari kojih nema na hrvatskim webshopovima i to bome dosta toga što ja tražim a cijene su sasma pristojne. Mogao sam za konfu koju sam sastavio prije par dana za 5500kn proći jeftinije nekih 400-500kn da sam te iste komponente naručio kod njih.
Al eo za probu naručio jedan ventilator (ENERMAX Twister pressure) koji ima samo kod njih za kupiti (pričam o ponudi na nabavi) pa bumo videli. Šalju e-mail prilikom svakog update-a narudžbe (komuniciraju mješavinom srpske ekavice i mađarskog).
Pozz

Edit: Vent stigao u roku 2 radna dana hpexpresom (dostava je 54kn).

estugarda 08.09.2015. 12:50

I ja se dvoumim. Ne mogu nigdje kod nas naći Creative WP-380.
Kod njih je cijena dobra. Bolja nego sa Amazona.

Nego, kaj im znači ovo kao opcija plaćanja;
Uplata na račun: Kada stigne proizvod poslaćemo vam e-mail sa uputstvom za uplatu. Molimo vas da u napomenu unesete broj vašeg računa.

http://s3.postimg.org/5dca6yz9v/Image1.jpg

To zvuči predobro da bi bilo istinito.

Mommistake 08.09.2015. 13:32

Slično kao pouzećem ali platiš im na račun kad ti stigne proizvod.

Samo ne kužim koja je njihova garancija da hoćeš :D Jedino ovo da ostaviš račun, ako te mogu tužiti.

estugarda 08.09.2015. 14:11

A koji to račun oni žele? Bankovni?
Ne kužim...

Može li se dogoditi da kad stigne taj račun, on bude, recimo, veći nego pri narudžbi?

Mislim nije da planiram nekoga varati, ali to je super fora ako možeš nešto naručiti, otvoriti i onda platiti ako je sve OK. Ja to do sada nisam vidio nigdje.

Jesi ti to probao? Jel' itko?

Pecarosh 08.09.2015. 14:31

Prije bih rekao da kad proizvod stigne kod njih da će ti poslati mail sa uputstvom za uplatu. Kao i kod nas neki web shopovi prvo čekaju od dobavljača da im isporuči tražene artikle pa onda traže uplatu na račun

wooden 08.09.2015. 14:32

Ne kužim šta bi ti otvarao? Paket? Lol
Koliko sam ja shvatio, kad njima stigne proizvod od distributera, oni ti šalju podatke za uplatu, a ne kad tebi stigne proizvod doma.
Očito je da nemaju sve na lageru nego naručuju kad prime narudžbu.

estugarda 08.09.2015. 19:38

Citiraj:

Autor wooden (Post 2825212)
...
Očito je da nemaju sve na lageru nego naručuju kad prime narudžbu.

Meni to recimo nije očito iz ovoga što piše na stranici. Iako je vjerojatno tako.
I ne kužim zašto bi bilo tako čudno otvoriti paket i tek onda platiti. To bi zapravo trebalo biti normalno. I da, živo mi se j*** za muke trgovaca. :goood:

Rista 08.09.2015. 21:08

Ti zbilja mislis da bi ti netko poslao robu i onda cekao tvoju dobru volju da im platis? :stoopid:

estugarda 08.09.2015. 21:21

Pa ne. Tome sam se čudio, i u nevjerici postao ovdje, zar ne?
Ono, pročitaj, da se ne citiram...

Rista 09.09.2015. 07:50

Pa meni se cini poprilicno jasno i logicno da misle kada proizvod stigne NJIMA a ne tebi da ce ti javiti za uplatu. Ne znam zasto bi i pomislio da bi svatko mogao naruciti i dobiti robu na ruke prije nego plati...


Sva vremena su GMT +2. Sada je 06:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger