PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Overclocking (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   cudne temperature (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=12355)

>>>KUKY<<< 26.08.2004. 22:23

cudne temperature
 
danas sam kuio glacial tech igloo 2520 non pro
Gledao sam na netu podosta o to kuleru i uvijek je nudio najvise za ulozen novac. baza je cijela od bakra i odlicno je ispolirana (moze posluziti i kao ogledalo-bez zezanja) ..uglavnom...
Proc iz siga mi radi na nevjerojatnih 50 °c.. pa ko tu koga.i to konstantnih 50 makar komp stajao u idleu sat vremena..tu nesto definitivno ne stima a moje sumnje padaju na to da nije dobro sjeo..hm..to je jedino moguce


ps imam jos i artic silver 5 tako da temperatura mora biti niza:rolleyes:

LorD ClockaN 26.08.2004. 22:42

Takav Igloo sam imao ja na P4 i frend na AMDu. Ima temperaturnu sondu po kojoj regulira vrtnju, ali nažalost ta sonda mjeri temp u kućištu...

Uglavnom perfomanse su tom cooleru jako slabe.

>>>KUKY<<< 27.08.2004. 13:51

Citiraj:

Originally posted by LorD ClockaN
Takav Igloo sam imao ja na P4 i frend na AMDu. Ima temperaturnu sondu po kojoj regulira vrtnju, ali nažalost ta sonda mjeri temp u kućištu...

Uglavnom perfomanse su tom cooleru jako slabe.


ako ima sondu onda nemamo isti cooler. ovaj se vrti na 2500 rpm-a i cijeli je od bakra.nema nikakve sonde za razliku od spire-a kojeg sam prije imao.....

LorD ClockaN 27.08.2004. 14:19

Ja sam na P4 imao sa sondom, a frend na AMDu bez sonde. Uglavnom cooleri su, da mi prostiš, od kurca

Isus 27.08.2004. 16:25

Citiraj:

Originally posted by K82
ako ima sondu onda nemamo isti cooler. ovaj se vrti na 2500 rpm-a i cijeli je od bakra.nema nikakve sonde za razliku od spire-a kojeg sam prije imao.....
Za tu temp zahvali termalnoj sondi u socketu koja je sičušna i nevalja.Kao i ploča ( vlastito iskustvo)

>>>KUKY<<< 28.08.2004. 16:01

Citiraj:

Originally posted by Isus
Za tu temp zahvali termalnoj sondi u socketu koja je sičušna i nevalja.Kao i ploča ( vlastito iskustvo)
i sto zelis reci da sonda laze tj da je temperatura niza ili visa??
kada dotaknem cooler moram priznat da i nije tako topal..hm ne znam..ali sto je najzanimljivije juce su mi temperatura bila 47 stupnjeva poslje 2 sata dooma 3:confused: :confused:
a dan prije 51 stupanj u idleu...mislim da nije dobro sjeo a ve ga drugi put montiram.....
jos nesto da li je svejedno na koju ga stranu okrenem?? sada mi je kopca okrenuta prema gornjoj strani kucista , mozda da ga jednostavno okrenem za 180°??

Isus 28.08.2004. 16:51

Nije svejedno jer nije simetrican, ajd pogledaj da ti nije zapeo za stengicu.
Ona sonda je smece jer je puno pre mala i pr niska tj. preblizu ploči.

djjokla 29.08.2004. 00:36

Ja imam taj Igloo 2520, onaj normalan i proc mi radi na 2200MHz. Temperatura je pod full loadom tamo oko 50 stuonjeva. Imam Arctic Silver 2 pastu, bar mislim.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger