PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   World of Warcraft (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=44983)

Mirror Breaker 20.08.2006. 18:53

World of Warcraft
 
odlucio sam baciti nofce u vjetar i kupiti konacno navedenu igru. sad me malo zanimaju vasa iskustva pri igranju, u vezi kupovanja bonova itd. sve mi napisite sta bi me moglo zanimati a da je vezano za igru... i zanima me ako uzmem onaj Pre paid card dali moram igrati svaki dan tih 2mj. da ne po*** taj rok ili mi se oduzima normalno kad se loggam u igru? zahvaljujem : cheers2

vga killer 20.08.2006. 19:34

Moja iskustva su pozitivna i igra je uzasno zarazna ako volis takav zanr i ja se nisam mjesecima mogao maknuti od igre pogotovo kad dodes na vece lv.

Sto se bonova tice, on ti vrijedi 60 dana od kad ga ukucas, a na tebi oces li igrat 10 sati dnevno il jednom mjesecno.

Mirror Breaker 20.08.2006. 23:29

znaci bonovi suckaju, tj moral bi znaci igrat ko crazy motherfucker da ne ispusim pare... a daj mi reci sto se tice grafike, ima za podesit sve one detalje, lijepo izgleda itd... to mi je najdrazi zanr igara :D

vga killer 21.08.2006. 01:01

Ma grafika je super, mozes svasta namjestavat.

Nije samo da bonovi suckaju, neg tak ti je svejedno s cim plačas jer i s karticom kad platis mjesec dana opet mozes se igrat cijele dana il uopće ne igrat. Njima je svejedno, a ti si platio.

S kojim likom igras i na kojem serveru?

Mirror Breaker 21.08.2006. 01:14

tek se upustam u to razbacivanje novaca, pa zato i pitam prije nego odskitam :D
ugl. daj mi pricaj malo o serverima, pa uzeo bi Orca i otisao kao Horda...daj mi reci dali jednostavno kupim bon u algoritmu npr. i obnovim tako sta to nesto unesem u komp, valjda neki serial number...

mamutarka 21.08.2006. 02:29

Citiraj:

Autor Mirror Breaker (Post 502562)
tek se upustam u to razbacivanje novaca, pa zato i pitam prije nego odskitam :D
ugl. daj mi pricaj malo o serverima, pa uzeo bi Orca i otisao kao Horda...daj mi reci dali jednostavno kupim bon u algoritmu npr. i obnovim tako sta to nesto unesem u komp, valjda neki serial number...


Servera imaš PvE i PvP...naravno svi igraju na PvP serverima^^
Ima puno servera, možeš birat
Bon kupiš u algoritmu, odeš na www.wow-europe.com u account managment i tamo u svoj wow acc uneseš serial..ko za bon na mobu

:beer:

Mirror Breaker 21.08.2006. 03:20

uz ovu zakon igru meni se cini da ce moj mob skupljat samo prasinu i da nece dobit kruha "bon" iducih dosta mjeseci : lol2 : jedva cekam da ju zaigram, ala uskoro idem u Zagreb kupit yey :clap: e u vezi TEAM SPEAK-a, nabavio sam neke full shrot slusaljke sa mikrofonjarom, a kak nabavit taj team speak, to sam vidio da je neki program, jer frend spika sa ekipm iz GW preko tog...: nuts :

mamutarka 21.08.2006. 04:37

Citiraj:

Autor Mirror Breaker (Post 502617)
uz ovu zakon igru meni se cini da ce moj mob skupljat samo prasinu i da nece dobit kruha "bon" iducih dosta mjeseci : lol2 : jedva cekam da ju zaigram, ala uskoro idem u Zagreb kupit yey :clap: e u vezi TEAM SPEAK-a, nabavio sam neke full shrot slusaljke sa mikrofonjarom, a kak nabavit taj team speak, to sam vidio da je neki program, jer frend spika sa ekipm iz GW preko tog...: nuts :

Do lvl 60 ti neće trebat..jer onda tek se s guildom kreće u jače instance (MC, BWL, Naxx, ZG, AQ20 & AQ40)

Većina gildi koristi Ventrilo kao team speak..ovisi..od gilde do gilde^^

Paske 21.08.2006. 13:38

Ako poznaš nekoga tko ima WoW - zamoli ga da ti sprži patcheve.

Ili se spremi na skidanje 485 Mb velikog patcha - zvuću puno, ali WoW nebi bio što je danas da ga ne šopaju novim sadržajem svakih par mjeseci ;)

Nadam se da češ uživati ;D

Mirror Breaker 21.08.2006. 14:07

ma skinuti cu ih ja, mozes mi reci samo gdje? ima na world of warcraft europe?
bi ja jos danas kupio igru, ali da ima u sisku, moram ic u zg po to, ala nemrem vise docekat :D kakva je sisak rupa, ja ne vjerujem, ima samo hrpuu hardver shopova

Mirror Breaker 21.08.2006. 15:09

e i jos jedna stvar, nije mi jasno sta jedan lik na forumu prica kao da je morao kupit jos bon uz igru kasnije jer kad je uzeo samo igru nije mu htjelo uc...kao nije imo 1mj for free...

Paske 21.08.2006. 15:16

Jedan mjesec jest free.

Međutim iz razloga razumljivih samo Blizzu- moraš imati kreditnu karticu ili Game card da regaš account.

Kaj se tiće patcha - samo se ulogiraj u igru ( nakon što aktiviraš acc na WoW stranici ) i otiđi na kavu :D

www.wow-europe.com

Mirror Breaker 21.08.2006. 15:24

znaci nemrem usetat u algoritam i trazit samo WoW igru, moram dat i za bon...? :( life sucks!

vga killer 21.08.2006. 15:51

Bila je neka shema da se mogu neki glupi brojevi upisat kad se kreira acc. Tak sam ja napravio i proslo je bez problema, al se vise ne sjecam kaj sam upisao.

@ paske - kaj si se ti vratio iz mrtvih?? :D

Mirror Breaker 21.08.2006. 16:02

ak saznas broj javi, googlo sam al nista...

taba 21.08.2006. 16:14

kad veces spominjes Sisak na mom serveru DragonBlight imamo jednog momka iz Siska oko 28god ako se dobro sjecam Nelf rogue - dobro dođe poznavati nekoga iz grada tko ti moze pomoci u startu:)

inace igra je jako veliki potrosac slobodnog vremena i poslije kako rastes lvl i upoznajes ekipu sve teze i teze ti je odljepiti se od ekrana tek toliko da znas sto te ceka :)

Mirror Breaker 21.08.2006. 16:36

jupi, sav sam sretan zbog igre, al brine me samo taj bon : lol2 : malo igra sucka fakat zbog bonova : stoopid cek, pa jel ja mogu kupiti igru i recimo bon od 100kn tj 1 mjesec??
i zanima me koji je sad pak ovo ? World Of Warcraft - The Burning Crusade ?

veve 21.08.2006. 19:16

Citiraj:

Autor Mirror Breaker (Post 502970)
jupi, sav sam sretan zbog igre, al brine me samo taj bon : lol2 : malo igra sucka fakat zbog bonova : stoopid cek, pa jel ja mogu kupiti igru i recimo bon od 100kn tj 1 mjesec??
i zanima me koji je sad pak ovo ? World Of Warcraft - The Burning Crusade ?

Nema bona za 1mj, znaci kupis igru i bon za 200kn tj 2mj da aktiviras account ili ako imas visa, master, american... karticu pa napises samo br kartice pa aktiviras na taj nacin
Burning Crusade je ekspanzija za wow koja bi trebala uskoro doci

Mirror Breaker 22.08.2006. 00:20

ok, evo vidite ima cuda, dosao ja u PRVU trgovinu danas i lik kaze kako ne, imamo mi to, narucil bum ti ja igru i bon, ja nabavio pare (nekim cudom) i eto...a znaci sad to kupim i cekam ekspanziju pa i nju kupujem...??

mamutarka 22.08.2006. 05:42

da ^^

Mirror Breaker 22.08.2006. 10:23

: lol2 : ok : goood : onda ce me sve to zajedno iznosit kad kupim ko jedna bolja graficka al hebega, wow ostaje wow : sweating

SrKi 23.08.2006. 18:46

pa prvi ti je mjesec besplatan. ne moras kupovati bon odmah..

blozer 23.08.2006. 20:10

Uživaj u igri.. meni je največi gušt bio početak igre ..( oni prvi leveli do negdje desetog) Pa otkrivanje .. gle može se jahati... "voziti na grifonu"... ouu di si nabavio to oružije... Ali ipak mi je najžešče kasnije.. Molten Core.. kada nas hrpa ide...koj je to fealing... Svi razgovaramo i jedva se razumijemo :D poljaci, njemci, česi, francuzi, ja i moj frend :D Svi pričamo eki socijalni engleski al ok.. moj max uspjeh je bio healer 52lvl nightelf.. Zatim human warrior 45lvl.. Ali sada več ne igra 7mjeseci negdje i dobro mi je ;)

Mirror Breaker 26.08.2006. 00:16

jel svi imamo ista oruzja na kraju? mislim...ako ja odigram igru i dodem do tog 60lvl naci cu guild i igrat pvp fightove, i sad ocu li imati dovoljno jako oruzje, mislim ako dode lik i pobere mi pred nosom nesto itd. i cujem da ima problema sa nofcima u igri, sad ako nesto ocu kupit (oruzje) neam para obicno? da znam i mene ovo zbunjuje, sta god sam time htio reci...: lol2 :

vga killer 26.08.2006. 00:52

Oružje i ostali predmeti se il izrađuju il dropaju negdje, a sad kaj ces imat to ovisi o sreci i o finanacijskoj situaciji

Mirror Breaker 26.08.2006. 01:10

imas preporuku kak i gdje da nabavim pare (neki dobri iznos) ... do dobivam od protivnika kad ih ubijem? : evil :

vga killer 26.08.2006. 01:15

Od mobova dobije sicu. Zarađuje se prodavanjem napravljenih stvari, ponekad dropa nekaj dobro pa prodas i rjesavanjem questova

Mirror Breaker 26.08.2006. 01:30

prodam kome? kak radim? :D : lol2 :

vga killer 26.08.2006. 01:39

Odaberes profesiju koju oces i na aukciji prodajes stvari

Chuby 26.08.2006. 02:38

S tim da se samo neke predmete isplati radit zbog prodaje, cesto se isplati prodavat sirovine za izradu vise od samih predmeta. npr, rude, koža, platni i slicno.
Recepte ili planove za trazene predmete takoder nije lako dobit, do lvl 60 se snalazi prodajom sveg i svaceg u Auction Houseu a kad dojdes na lvl 60 dobivas extra cash za questove pa bez beda dobijes 3-6 golda za solo quest tak da se skupi :beer:
Takoder savjetujem da ne kupujes skupu opemu i pizdarije dok ne dojdes na lvl 60 jer ti tek tad trebaju opake stvari


Sva vremena su GMT +2. Sada je 09:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger