PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Smartphone uređaji i mobiteli (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Problemi i pitanja vezano za SIM, signal, punjače, kontakte, recovery, prva pomoć... (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=263012)

xlr 10.07.2022. 16:57

Jedino sto se u ovim clancima grije su click counteri, a ono sto bi se trebalo grijati je stolica pod guzicama tih kvazi-novinara.

spawn 11.07.2022. 13:30

Minus ostavljanja punjača u zidu je što ti može crknut i ako je vrhunski punjač napraviš si trošak :)

Prezime 11.07.2022. 15:38

Citiraj:

Autor Bruno_Rv (Post 3611035)
Minus ostavljanja punjača u zidu je što ti može crknut i ako je vrhunski punjač napraviš si trošak :)

A ako nije vrhunski, onda pri crkavanju moze slozit i malu vatricu koja ce napravit malo vise stete od neznatno potrosene struje :chears:

PR3DA70R 25.07.2022. 11:19

1 privitaka
Svako malo se pojavljuje ova poruka na ekranu nakon što je ubačena t-comova kartica uz telemach. Kad je samo telemach unutra se ne pojavljuje, samo t-com.
Ovi iz t-coma nemaju pojma. Problem se pojavljuje osobi koja mi trenutno nije blizu da mogu pogledati sam pa pokušavam na daljinu riješiti.
Mobitel je Xiaomi.

Ako je itko imao iskustva s tim da pomogne. :)

Avan7garde 05.09.2022. 16:00

p20lite pao u vodu prije jedno 3 tjedna, grije se uzasno prilikom punjenja i kad nije na punjacu. ekran radi upali se, ali ne mozes tipkati. promjenio ekran i dalje nista, normalno se upali ali ne mozes otkljucati a samo treba podatke kopirati. dal bi valjalo konektore malo alkoholom ocistiti. jer ne znam sta bi drugo moglo biti.

Tajl3r 05.09.2022. 17:06

Citiraj:

Autor PR3DA70R (Post 3613505)
Svako malo se pojavljuje ova poruka na ekranu nakon što je ubačena t-comova kartica uz telemach. Kad je samo telemach unutra se ne pojavljuje, samo t-com.
Ovi iz t-coma nemaju pojma. Problem se pojavljuje osobi koja mi trenutno nije blizu da mogu pogledati sam pa pokušavam na daljinu riješiti.
Mobitel je Xiaomi.

Ako je itko imao iskustva s tim da pomogne. :)

https://www.google.com/amp/s/xiaomiu...iled-5667/amp/

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

aurelio 26.03.2023. 22:22

Imam samsung a72 i kad ubacim bonbon karticu mobitel prepozna karticu ali kad probam nekoga nazvati piše mobilna mreža nedostupna. Ista kartica u drugom mobitelu radi. Također i druge kartice ne rade na tom mobitelu. Probao sam ponovno postavljanje mreže, hard reset... Ništa ne pomaže. Zrakoplovni mod svijetli nekako skroz lagano. Preko wifi se mogu uspostavljati pozivi.

coconut 27.03.2023. 08:46

Izgleda kao da je mob lockan na neku određenu mrežu. Gdje si ga kupio i koje si sve SIM kartice probao na njemu?

spawn 27.03.2023. 09:39

Problemi i pitanja vezano za SIM, signal, punjače, kontakte, recovery, prva pomoć...
 
Ako ti je zrakoplovni mod napola aktiviran,konektor punjenja je neispravan. Moguce i flat koji povezuje konektor i matičnu ploču ali ne uvijek.

bing01 27.03.2023. 20:55

Gdje u Rijeci mogu zamijeniti te kabele?

coconut 28.03.2023. 08:51

Probaj u sevisu kod Trga B. Jelačića prema knjižnici. Mislim da su tamo čak dva, a ne samo jedan.

Ako ne tamo, probaj u Smartsonu preko puta ulaza u Županiju, 150m od Gradske knjižnice prema centru.

Ati freak 21.10.2023. 13:34

Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

BinaryJesus 22.10.2023. 07:52

Citiraj:

Autor Ati freak (Post 3704830)
Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Probaj ovo Meni jednom uspjelo na Redmi Note 9 od frenda.


https://www.youtube.com/watch?v=acf2pFTxukU

DR bodul 22.10.2023. 13:01

Citiraj:

Autor Ati freak (Post 3704830)
Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Da li bivši vlasnik još može ući u navedeni račun koji blokira telefon i odjaviti uređaj iz računa? GOODLE RAČUN>SIGURNOST>VAŠI UREĐAJI>"PROBLEMATIČNI UREĐAJ">ODJAVA.

Ati freak 22.10.2023. 16:06

Citiraj:

Autor BinaryJesus (Post 3704911)
Probaj ovo Meni jednom uspjelo na Redmi Note 9 od frenda.


https://www.youtube.com/watch?v=acf2pFTxukU

Hvala, budem probao.

Citiraj:

Autor DR bodul (Post 3704970)
Da li bivši vlasnik još može ući u navedeni račun koji blokira telefon i odjaviti uređaj iz računa? GOODLE RAČUN>SIGURNOST>VAŠI UREĐAJI>"PROBLEMATIČNI UREĐAJ">ODJAVA.

"Gospodin" se ogradio i više ne želi komunicirati. Jer on nije odgovoran zato šta je glup.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 03:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger