PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Optički uređaji (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Pioneer dvd-rw dvr-216d, mogu li przit DL? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=230200)

picajzlaaa 04.03.2012. 19:56

Pioneer dvd-rw dvr-216d, mogu li przit DL?
 
Pozdrav,

Kako saznam dali moja pioneer dvd-rw dvr-216d przilica przi dual layer?

Hvala:)

Visage 04.03.2012. 20:18

Citiraj:

Autor picajzlaaa (Post 2115014)
Pozdrav,Kako saznam dali moja pioneer dvd-rw dvr-216d przilica przi dual layer? Hvala:)

Tako da odahnes, kad procitas specifikacije modela. A onda, ponovo udahnes i budes razborit u koristenju DL-a, koje nije prijatelj trajnosti ili povjerenja u podatke.

Bubba 04.03.2012. 22:54

Citiraj:

Autor Visage (Post 2115029)
Tako da odahnes, kad procitas specifikacije modela. A onda, ponovo udahnes i budes razborit u koristenju DL-a, koje nije prijatelj trajnosti ili povjerenja u podatke.

E moj Bu*o, ocito nikada nisi imao blizu rodbinu ili prijatelje kojima je trebalo napraviti sigurnosnu kopiju neke PlayStation 2 uspjesnice ili slicne divote.

Visage 04.03.2012. 23:13

Citiraj:

Autor Bubba (Post 2115146)
E moj Bu*o, ocito nikada nisi imao blizu rodbinu ili prijatelje kojima je trebalo napraviti sigurnosnu kopiju neke PlayStation 2 uspjesnice ili slicne divote.

Za slicne namjene ne treba komentirati - rutinska praksa. Spomenuh samo za one koji ponekad u zabludi racunaju na personalniji backup podataka, dok im se masni brada zbog dvostrukog kapaciteta. Takve rodbine i prijatelja - u sadasnjem vremenu - i'madem sasma pristojan broj. Izgube podatke zbog vjere u DL prakticnost. Velikom broju PCE-asa mozda nepotrebno naglasavati, no uvijek korisno za ponoviti nekom novom.

flyer1 04.03.2012. 23:28

Citiraj:

Autor Visage (Post 2115029)
Tako da odahnes, kad procitas specifikacije modela. A onda, ponovo udahnes i budes razborit u koristenju DL-a, koje nije prijatelj trajnosti ili povjerenja u podatke.

word.

ne znam ni sam u kojim sve kombinacijama nije radilo nakon prženja - što kod mene osobno, što kod ostalih kojima sam pržio DL ili koji su pržili meni...poslušati @Visage-a i zaobilaziti u što širem - to boljem luku.

picajzlaaa 05.03.2012. 00:48

Odgovor sam sam saznao, navodno moze:)

Sto se tice DL, zar je tako lose? Imam neki ISO na DL, neznam oce li mi raditi ako podijelim na pad DVD-ova

flyer1 05.03.2012. 01:51

ma naravno da može, uključio sam se u raspravu jer je i moja pržilica sličnih mogućnosti, sata ekvivalent joj je 215d...

osobno, s DL medijima imam dosta lošeg iskustva, ne bih ni slučajno nikad više arhivirao bilo šta važno na njih.

picajzlaaa 05.03.2012. 11:02

Aha.. kuzim.
Ma przim za poznanika nekakav DVD pa mi je bitno da uopce radi...a jbga ak se sjebe s vremenom, sprzit cu mu opet.. Nije nesto ekstra bitno:)

thx


Sva vremena su GMT +2. Sada je 12:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger