PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Hlađenje (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=63)
-   -   pomozite mi da odaberem hlađenje za s939 proc... (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=32194)

NOD 22.01.2006. 13:36

pomozite mi kod odabira hlađenja za s939 proc...
 
Riječ je o A64 3200+

Sa box coolerom max temp mi je 42°C. To mi je OK, samo mi je problem buka! Hoću nesto jako tiho, po mogucnosti nečujno:p

Mislio sam uzeti ovo...

http://images6.theimagehosting.com/ScreenShot001.png

pa vas molim ako netko ima iskustva da mi kaze dobre i lose strane ovog pasivca... ili naravno preporuči nesto drugo, mozda i bolje :)

Jeli mi dovoljan on sâm, bez ikakvog ventilatora? Proc nije klokan, ali to ne znaci da za koji mjesec neće biti:)

Raspolažem sa recimo max 250 kn, ako ima nesto malo skuplje, a znatno bolje razmotrit će se :p


HVALA;)

MRKONJA 22.01.2006. 13:41

http://forum.pcekspert.com/showthrea...threadid=24470
Odgovor na sva tvoja pitanja samo nekoliko postova gore

NOD 22.01.2006. 14:07

a jel ti problem reć zaključak iz one teme? Da ne moram citat sve ono:rolleyes: ili moram ić čitat?:)

Wolverine 22.01.2006. 14:47

pasivno će ga držat ko i taj stock aktivno! Dakle 45-50°C
ali sa 120mm ventom će hladiti puno bolje!

moja preporuka ti je AC freezer64 Pro! Dođe te 200kn a hladi hebeno! ;)

NOD 22.01.2006. 20:51

Citiraj:

Originally posted by BlackMack
moja preporuka ti je AC freezer64 Pro! Dođe te 200kn a hladi hebeno! ;)
A koliko je glasan? Jako mi je bitno da bude maximalno tih:rolleyes:

atha 22.01.2006. 20:55

Citiraj:

Originally posted by NOD
a jel ti problem reć zaključak iz one teme? Da ne moram citat sve ono:rolleyes: ili moram ić čitat?:)
zelish kupiti ladnjak koji ce te dobro sluziti, a ne zelish procitati sto su drugi ljudik i to jednim oanko dobrim usporednim testom zakljucili. :rolleyes: i nije puno, sto se tice sonic towera ima 2min citanja + zakljucak. mene bi zanimalo da vidim sto cu to kupiti.

a sad i vezano za temu. oba su odlicna, freezer pro je nasljednik "staroga" freezera kojeg imam kod sebe, pogledaj sig kako hladi. jeli tih? tih je. a kakav je sonic tower? dobar. odlican. procitaj test pa ces doznati i vishe. ;)

Thoroughbred B 22.01.2006. 20:59

Citiraj:

Originally posted by NOD
A koliko je glasan? Jako mi je bitno da bude maximalno tih:rolleyes:
TT Big Typhoon,16Dba...jedan od najboljih hladnjaka,ako ne i najbolji...

Malo se raspitaj,ako te zainteresira ja ti imam jedan,dao bi ti ga za 30% manju cijenu od one iz ducana,kupljen u links-u ;)

Wolverine 22.01.2006. 21:00

Citiraj:

Originally posted by NOD
A koliko je glasan? Jako mi je bitno da bude maximalno tih:rolleyes:
Ne brini to je jedam od najtiših coolera ;)

Thoroughbred B 22.01.2006. 21:03

Citiraj:

Originally posted by BlackMack
Ne brini to je jedam od najtiših coolera ;)
Al je ruzan u PM :D

Ima li itko tocno koliko je bucan?Malo me strasi ovih 2500 RPM na koliko se vrti

Wolverine 22.01.2006. 21:13

Citiraj:

Originally posted by Thoroughbred B
Al je ruzan u PM :D

Ima li itko tocno koliko je bucan?Malo me strasi ovih 2500 RPM na koliko se vrti

joj i ti ga sad s....

pitaj masnog koliko je tih! ;)

NOD 22.01.2006. 23:48

Citiraj:

Originally posted by atha
zelish kupiti ladnjak koji ce te dobro sluziti, a ne zelish procitati sto su drugi ljudik i to jednim oanko dobrim usporednim testom zakljucili. :rolleyes: i nije puno, sto se tice sonic towera ima 2min citanja + zakljucak. mene bi zanimalo da vidim sto cu to kupiti.
nemoj se ljutit, prvo sam htio vidit sto cete mi preporučiti pa sam onda mislio ići čitati o onima koje mi preporučite :D ;)
Citiraj:

Originally posted by atha
a sad i vezano za temu. oba su odlicna, freezer pro je nasljednik "staroga" freezera kojeg imam kod sebe, pogledaj sig kako hladi. jeli tih? tih je. a kakav je sonic tower? dobar. odlican. procitaj test pa ces doznati i vishe. ;)
hvala;)
Citiraj:

Originally posted by Thoroughbred B
Malo se raspitaj,ako te zainteresira ja ti imam jedan,dao bi ti ga za 30% manju cijenu od one iz ducana,kupljen u links-u ;)
na žalost nisam u Zg, da jesam mozda bi se i dogovorili:)
Citiraj:

Originally posted by Thoroughbred B
Al je ruzan u PM :D
e to mi totalno nije bitno:D pa necu u njega gledat:D
Citiraj:

Originally posted by BlackMack
pitaj masnog koliko je tih! ;)
a gdje je taj masni?:cool: :)

Thoroughbred B 22.01.2006. 23:50

NOD@ Nisam ni ja u ZG:D Ja sam u Rijeci,to ti je odmah tu blizu Nigdjezemske:D

NOD 23.01.2006. 00:08

LOL :D :D

Wolverine 23.01.2006. 00:10

masni ti je sada online pa a pitaj ali vjeruj mi cooler je nečujan!

Isus 23.01.2006. 03:56

Freezer je izrazito tih. Uz to urediš si u biosu kada ti s event treb aupaliti.

Razlika između Freezera pro i Sonic Towera je 1-3 stupnja, prvenstveno zbog očajne završne obrade Sonic Towera.

Inače je Sonic Tower nabolji cooler trenutno na tržištu, činjenica da si sam možeš odabrati ventilator koji želiš pridonosi tome.


Big Typhoon je izvrstan no malo je lošiji od sonic towera.

Freezer je definitno best buy jer ima najbolji odnos uloženo dobiveno i uz to se kopča puno jednostavnije od Sonic Towera.

Ako želiš stvarno najbolje onda je uu SOnic Tower no ukoliko ti ne smeta dva do tri stupnja topliji proc za manje novaca tu je Freezer pro.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger