PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Razno (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   pa da mu ***** ***** (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=6536)

>>>KUKY<<< 09.11.2003. 13:28

pa da mu ***** *****
 
ma evo saljem ovo isfrustriran mirkovim "porazom" od seljačića Minotaura...
Stvarno mislim da smo svi razocarani i prosto nisam mogao vjerovati kako je izgubio...ma mirko je jednostavno bolji borac od njega ali jebiga ovaj brazilski majmun koristi taj prokleti sistem poluge i mos se **bat.. :grrr: :grrr: minotaur je 90% svojih borbi dobio na taj nacin sto suxa....ma razocaran sam maximalno ali nisam ljut na mirka jer znam da je sve ucinio da pobijedi tu *ickicu
:rolleyes: :rolleyes: :grrr: :rambo: :rambo:

STRMX 09.11.2003. 13:37

Prvo minotaura nije seljacina nego vrhunski borac
A Filipovic je kriv sto nije agresivno krenio na minotauru kao sto je to cinio rus fedor

sNNooPY 09.11.2003. 13:52

Ma samo da je prva runda 10sec vise trajala, mirko bi ga zgazio...
Popio je 3 teska udarca, pao na pod i onda je ovaj zvonio. damn.
al dobro, bit ce drugih prilika, doci ce mirko do naslova...
:beer:

STRMX 09.11.2003. 13:58

samo je pitanje kad ce mu dati priliku.......:(

BrunoZG 09.11.2003. 14:11

Ima to kakve veze sa 128 bitnom platformom koju amd misli napravit???

Trash 09.11.2003. 15:00

Ma da je prva runda trajala jos 5 sec, imali bi novog prvaka..


Ali, Peter Solberg u Shubari je osvojio naslov prvaka, stoga, nije sve tako crno :D

Ivan Tartar 09.11.2003. 15:13

Citiraj:

Originally posted by sNNooPY
Ma samo da je prva runda 10sec vise trajala, mirko bi ga zgazio...
Popio je 3 teska udarca, pao na pod i onda je ovaj zvonio. damn.
al dobro, bit ce drugih prilika, doci ce mirko do naslova...
:beer:

Da, jebote, još ni sad ne mogu vjerovati da je ostao pri svijesti poslije tih udaraca!!!?

Možda bi ga trebalo ponovno suprostaviti s kamijonom!:D

:beer:

tor 09.11.2003. 15:36

Mirko je krenuo previše suzdržano. Kako je i sam rekao minotaura je jedini borac za kojeg on ima stvarni respekt. To se i vidjelo u prvoj rundi. Nije to bio onaj mirkec. Jednostavno je čekao predugo. Da je pokazao 50% agresivnosti kao fedor bilo bi bez problema odrađeno. Što duže borba ide minotaura je u prednosti jer su veće šanse da umorniji borci završe u parteru a tamo ja skoro pa nepobjediv (skoro čitaj fedor). Jeste vidjeli izraz sreće na fedorovom licu kad je minotaura pobjedio? Zna da ima više šanse protiv njega nego protiv mirka. Ali dobro biče još šanse za njega, kad ova dvojica odrade meč mirko je opet prvi izazivač, čini mi se tako da nije zima. Izgradio je on svoju reputaciju, neče on dozvoliti da ga ovo udalji daleko od naslova.

ZMAJ 09.11.2003. 15:46

...
 
Ja se slazem sa svima koji misle da nije bio dovoljno agresivan.
Trebao je "kopirat" Fedorova i samo udarat po Minotauru.

Nakon sto je Minotair izjavio da je naucio bolje tehnike u "stojecem stavu", Mirko je sam izjavio da se to nemoze tek tako brzo nauciti, e pa ni Mirko nemoze nauciti borbu u parteru tako brzo i tako dobro da bi konkurirao Minotauru u parteru koji se tim bavi 13 godina... A Mirko najvise u zadnje dvije.

Sve u svemu Mirko je bio bolji ali jedan trenutak je presudio...

Black Dragon 09.11.2003. 18:11

Mirko je najbolji na svijetu na nogama, Minotaur je najbolji na svijetu na podu. Mirko je imao priliku u 1. rundi i nije ga nokautirao jer je ovaj imao sreće radi gonga i održao se do kraja runde. Kada je Mirko bio na podu bio je na Minotaurovom terenu i izgubio je i točka.
Mirko na nogama najbolji = nije dobio
Minotaur na podu najbolji = dobio
Mirko uči doma fight na podu, a Minotaur čestitke na pobjedi makra bi svima nama bilo draže bilo da je dobio Mirko. Točka.

knezigor 09.11.2003. 19:41

No da....
Ako ste primjetili onaj prvi Mirkov pogled prema Minotauru nakon prekida....
Taj je značio - IZVUKAO SI SE PIZ.., ALI DRUGI PUT SI MOJ!!!!!
Ne brinem ja za Mirka...

marac 09.11.2003. 20:12

Ma jebiga, Mirko si je sam kriv za poraz. Mirko se malo opustil krajem prve runde i u drugu ušao podcjenjivači i to je to, KRK U BULJU.

Da zavrsim, Mirko nije imao ni A od agresivnosti koju je prije pokazivao i to je jedan od najvecih razloga zasto je izgubio meč, da je bio agresivniji u stand-up fightu minotaur nebi ima nikakve sanse. Ovako je to sve bila mlitava borba koja pogoduje minotauru.

Nadam se da ce Mirko imati više sreće na izborima :D

perich 09.11.2003. 20:18

moram priznat da nisam bas jako puno razocaran. na kraju, Mirku je ovo prva borba sa minotaurom, a nemres ti sa snimki pobrat i naucit sve o doticnom borcu. Oboje su u vrhunskoj formi, i svak ima svoju specijalnost. Istina, pomanjkanje agresivnosti s mirkove strane je mali minus, no ispravit ce to Mirko sljedeci put. a sigurno ce bit sljedeceg puta, jer je reko Mirko da ne izlazi iz ringa dok ne ujedini sve titule. Eto tako...

A apropois Fedorove ozljede palca.... po mom misljenju veliko sranje. covjek je sredio minotaura i uvjeren je da zna recept kako to napraviti nanovo. A sto se tice Mirka, kako ga se svi boje, tako ga se boji i on. ovim je htio napraviti malu pauzu i povecati si sanse za zadrzavanje naslova. IMHO naravno...

sholky 09.11.2003. 21:45

Solberg rulz!;)

Lignja 09.11.2003. 21:51

i Mirkec Rulez :)

Dragutin 09.11.2003. 22:41

Ja se ne kužim baš u tučnjave ali rezonirajući stilove nekeko mi se pravičnije čini da pobijedi netko tko preferira judo tehniku (mislim na judo kao plemeniti sport tehike i stila) nego onaj tko pederskim udaranjem nogom u protivnikovu razhebanu jetru, bubrege i pluča.
Po tome je Indiana Jones je najači čovjek.
Hebeš crni pojas kad tip ima pištolj.

Rivi 09.11.2003. 22:54

Šteta. Velika. Ali, ne znam koliko vas na forumu ima što su trenirali neki od borilačkih sportova s punim kontaktom. Stvar je u tome što nije lako izaći na ring nekome kao što je Minotaur. Bez obzira koliko srce i volju i želju imaš. Svi dosadašnji protivnici Filipoviću nisu bili ni do koljena, a Minotaur je za 3-4 klase bolji od njih.
Druga stvar je što je ova borba mogla završiti i obratno. Jer, udarac, dva i još koja sekunda u prvoj rundi i kupuj Mini kartu za Brazil. Međutim, Mirko je definitivno presamouvjereno ušao u drugu rundu. A trebao je izvući pouku iz borbe Minotaura sa Sapom. Sap ga je lemao i lemao, a ovaj ga na kraju sredi u par sekundi.
Inače, prvu rundu je Mirko odradio tehnički fenomenalno. Izbjegavao "pod" i tukao se s nogu. Miki nije mogao mrdnut. Ali, želja za dokazivanjem ovaj je put bila veća.
Nego, žao mi je odustajanja od K1. Tamo bi bio izuzetan favorit. Mislim čak bez premca. Šteta.
Idemo dalje Mirko. Jebiga.

RAK 09.11.2003. 23:00

Jasna mi je vaša isfrustriranost zbog Mirkovog poraza. I meni je teško zbog toga ali je ovo ipak hardware forum i trebali bi se toga držati.

Zato...


Sva vremena su GMT +2. Sada je 23:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger