PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Netflix (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=252975)

Volume 27.10.2013. 20:19

Netflix
 
Pozdrav ljudi, zna li možda tko od vas ima li načina da se iz lijepe naše pristupa netflixu i plaća pretplata. Pretpostavljam da bi pristup mogao dobiti preko nekog proxy/vpn-a, ali nisam siguran kako bi išlo s pretplatom odnosno hoće mi ukinuti račun ako vide da se uplate vrše s kartice iz Hrvatske.
Ako tko ima bilo kakvog iskustva vezanog uz ovo molio bih ga da podijeli :chears:

Juice 27.10.2013. 20:28

http://www.unblock-us.com/

Podržava ti Paypal, sad ne znam jel i US verzija podržava, al UK podržava

viper 06.01.2016. 20:32

Netflix Launches In 130 New Countries

Where is Netflix available? Croatia ! :)

Poznate su i cijene Netflixovih paketa uz prvi mjesec besplatnog korištenja:

Osnovni - 7,99 eura (standardna rezolucija i podrška za jedan ekran)
Standardni - 9,99 eura (HD i dva ekrana)
Premium - 11,99 eura (Ultra HD i 4 ekrana istovremeno)

SrKi 06.01.2016. 21:09

Samo što nema aplikacije za PS4 niti za moju smart (ili ne bas toliko smart) telku. Tako da nemam pojma kako da ga gledam. Da mogu spojiti komp na telku ne bih trebao netflix.

Gleda malo na kompu i iPadu, kvaliteta slike nije na nekoj prezavidnoj kvaliteti.

Shockre 06.01.2016. 21:28

Napravi US acc na ps4 i skini od tamo. Meni playa full hd najnormalnije.

Neo-ST 06.01.2016. 21:39

Hoće filmovi i serije imat HR prijevod ?

lutherus 06.01.2016. 21:40

Sve je ok sa netflixom kod nas samo kaj nema pol serija koje pratim ili nema novih epizoda. Ali, bar imamo netflix. Malim koracima prema naprijed.

Karlo666 06.01.2016. 21:44

Netflix službeno u HR
 
Gledam ja CES stream.
Kad neočekivano Netflix stigao u HR.
Ja sam se već pretplatio za besplatnih 30 dana.

https://help.netflix.com/en/node/14164

frizbi 06.01.2016. 22:21

ista stvar ne prolazi u hd kvaliteti, probao na media playeru i kompu. Do brzine sigurno nije, tako da vjerovatno nešto ograničavaju za nove zemlje.

Veki-os 06.01.2016. 22:31

Kako si se uspio pretplatiti,meni izbacuje "Your PayPal transaction has been cancelled." kad treba povezati PayPal.

Na računu ima 110kn tako da ne bi trebalo biti zbog premalo novca.

flajpan 06.01.2016. 22:36

Ni meni neće Paypal, javlja We are unable to start your Netflix subscription with the payment information we have on file. Please update your payment information here.

Na Netflix support chatu su rekli da vidim s bankom je li kartica predviđena za međunarodne transakcije.

Da ne bi bilo do kartice ili paypala, kupio sam prije pola sata za probu nešto na ebayu i sve prošlo ok.

Poslao sam upit Paypalu pa čekam odgovor (vjerojatno sutra).

lutherus 06.01.2016. 22:38

Citiraj:

Autor Veki-os (Post 2875245)
Kako si se uspio pretplatiti,meni izbacuje "Your PayPal transaction has been cancelled." kad treba povezati PayPal.

Na računu ima 110kn tako da ne bi trebalo biti zbog premalo novca.


refrešaj i bude ok.

JuiceBox 06.01.2016. 22:47

Takoder, nema HD kvalitete, i nazalost nema titlova.

frizbi 06.01.2016. 23:01

Netflix Benjamin

Okay, the highest you're getting is 1.7 mpbs download, in this situation you will definitely want to reach out to your internet provider to ensure there isn't anything going on on their end

lol čudno.. ide mi u downloadu 20

dadoremix 06.01.2016. 23:12

i koliko je to para mjesečno?

Lewis 06.01.2016. 23:14

Citiraj:

Autor dadoremix (Post 2875281)
i koliko je to para mjesečno?

https://www.netflix.com/getStarted

viper 06.01.2016. 23:30

Treba stisnut ctrl alt shift +s za promjenu bitratea. Navodno nakon zoga bi trebala bit bolja slika.

MeanBoss 06.01.2016. 23:36

evo i ja se registrirao...al uopće nisam skužio da mi moja Panasonic TX-P42ST60E plasma nema netflix app... nemogu nikako doć do njega niti ga naći,ima li itko slučajno sličan problem! sve sam pokušao do sad.. :(

Gemmy 06.01.2016. 23:39

nema ni sony isto netflix app
na ps4 jedino na americkom accu, ali se nemogu logirat, stalno mi gresku baca

9800pro 06.01.2016. 23:40

Zaboravi na starijem paniju. To samo na novima radi...

Banx 07.01.2016. 00:03

Paypal vezan na amex,bez problema se logirao.
Ali izbor za gledati jako mali,mozda 40% US usluge.
Titlova HR isto za sada nema.

shaft 07.01.2016. 00:03

Citiraj:

Autor MeanBoss (Post 2875298)
evo i ja se registrirao...al uopće nisam skužio da mi moja Panasonic TX-P42ST60E plasma nema netflix app... nemogu nikako doć do njega niti ga naći,ima li itko slučajno sličan problem! sve sam pokušao do sad.. :(

Hmm, to mi je čudno budući da moja Panasonic TX-P42ST50E ima Netflix aplikaciju, dakle nešto stariji model. Nalazi se na drugoj "stranici".
Jesi li sigurno prolistao sve aplikacije? Pokretanjem normalno baca poruku o besplatnom trial-u i za registraciju...

dadoremix 07.01.2016. 00:06

pitanje za one koji imaju
jel bi se dalo tu gledat naj noviji CSI svi redom.. NCIS, žučo, modern family, criminal minds, bones, big bang teory itd.. da ne vučem više torente.. odmah to ženi kupim pod bor

Forace 07.01.2016. 00:46

Za slučaj da je ponuda dobra: kakva je kvaliteta slike jer picbox me se nije dojmio po slici baš ....

JuiceBox 07.01.2016. 09:57

Citiraj:

Autor frizbi (Post 2875275)
Netflix Benjamin

Okay, the highest you're getting is 1.7 mpbs download, in this situation you will definitely want to reach out to your internet provider to ensure there isn't anything going on on their end

lol čudno.. ide mi u downloadu 20

Imas bnet?

robert7 07.01.2016. 10:45

mene pak zanima da li se isplati recimo vs Genesisa na kodiju, jer nije problem u lovi, samo ne zelim sa konja na magarca. Citam da je ponuda recimo katastrofa?

Nisam nkad netflix koristio pa pitam.

wnbeeeE 07.01.2016. 11:00

Citiraj:

Autor robert7 (Post 2875385)
mene pak zanima da li se isplati recimo vs Genesisa na kodiju, jer nije problem u lovi, samo ne zelim sa konja na magarca. Citam da je ponuda recimo katastrofa?

Nisam nkad netflix koristio pa pitam.

https://flixsearch.io/
Ovdje mozes vidjeti sto je dostupno i gdje.
Ja sam koristio Kodi i osjeti se da je to free usluga.

Ako ti je ok konstantni buffering, ostani na genesisu. Los i spor interface imo. Ako zelis pokrenuti nesto starije, nesto sto nije uber popularno, opet problemi. Desilo mi se vise puta da jednostavno nisam mogao pokrenuti neki stream. cca 4 od 10x jednostavno nije radilo. Ako ti nemas niti jedan od ovih problema, ne vidim razlog za prebacivanje na netflix. Ja sam konstantno imao problema. Imao sam osjecaj da mi je jednostavnije otici na torrent, skinuti i pogledati nego se natezati sa kodijem.

To su moja iskustva. Jedva docekam vikend da si zalegnem i pustim nesto po volji, i ne zelim gubit vrijeme na pretragu, buffering i jednostavno losiju uslugu. S obzirom na cijenu naravno (free), nije losa usluga, ali kako kome pase. Pretpostavljam da se vecina ovoga i moze rijesiti, konfiguracije ovo ono. Nemam volje ni zivaca za to :D To me podsjeca na android uredaje, konfiguriraj brate do ludila. U 2016 smo, upali i vozi.

Netflix u drugu ruku je dumb service, otvoris, roknes continue/play i to je sve. Radi u 100/100 slucajeva, nema bufferinga, nema lagga. Jedini minus je sto je ponekad potrebna koja minuta da se slika switcha sa SD na HD.

Naravno, prvo provjeri da li netflix ima filmove/serije/dokumentarce koje tebe zanimaju, cinjenica je da dosta toga fali. U drugu ruku, konstantno dolazi novi content, na dnevnoj bazi.

robert7 07.01.2016. 11:37

Ma znam da si ti na netflixu, ali na US verziji right?

Citam da je ova nasa koja je sad dosla okrnjena, pa me konkretno zanima na ovu nasu.

Da je navodno ponuda razvodnjena.

MikaHR 07.01.2016. 11:40

Podosta toga fali, ali i očekivano, manje više sve što se vrti na našim stanicana, Big Bang, Modern family, Game of Thrones, how i met your mother... ... ...većina star trekova je US only

moj "rule of thumb" za sada je da ak nešto ide kod nas na telki ili je išlo u daljoj ili skorijoj prošlosti ne bude na neflixu.

wnbeeeE 07.01.2016. 11:51

Citiraj:

Autor robert7 (Post 2875402)
Ma znam da si ti na netflixu, ali na US verziji right?

Citam da je ova nasa koja je sad dosla okrnjena, pa me konkretno zanima na ovu nasu.

Da je navodno ponuda razvodnjena.

Uzeo sam si tunnelbear na godinu dana, pa si switcham kako mi pase, tako mi je i ponuda veca.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 23:38.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger