PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Sancta-domenica (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=266262)

chief_wolfinjo 01.01.2015. 20:05

Sancta-domenica (informacije i iskustva)
 
Bok :)

želio bih nekaj kupiti u Sancta Domenici

http://www.sancta-domenica.hr/

pa me zanimaju vaša iskustva, pre - sale i naravno after - sale podrška

kakvi su itd...

hvala

boy005 01.01.2015. 21:18

Uzeo Samsung LCD kod njih (poslovnica Dubrava) - zenska koja je radila taj dan bila je vrlo susretljiva iako je vec bio kraj radnog vremena, tak da joj nije bilo tesko odgovarati ni na pitanja u vezi T2 tunera, placanja na rate i slicno.

A uz to sam imao i priliku prisustvovati taj dan i povratku novog "neispravnog" uredjaja. Mala je to sve uredno zaprimila, pregledali su ga zajedno i ispunili neke papire i u roku nekih 10min sve je bilo rijeseno.

Za sada je sve ok i budem opet kupovao kod njih. :D

chief_wolfinjo 02.01.2015. 07:59

ok. onda :)

ajde još par iskustva hehe :D

hvala

Pomo 02.01.2015. 10:14

Uzeo fotoaparat kod njih preko webshopa.
Zametnuli paket, nakon poziva, uz ispriku, isti žurno poslali.
Sve se riješilo u 5 dana.
I da, otvorili su poslovnicu u Rijeci (bivši Bitehnique u starom gradu).

JuiceBox 02.01.2015. 10:40

Proguglaj na netu o tome di su ljudima mjenjali konzole za rabljene tipa tebi vrisne sony, meni vrisne sony oni ih zamjene i ti dobijes moj a ja tvoj... Imas na reboot forumu temu o tome. Nakon sto sam to vidio tamo nebi kupio sibice.

chief_wolfinjo 02.01.2015. 10:45

zapravo sam zbog toga i otvorio temu jer osim tih negativnih iskustva za konzole nisam naišao na neke druge loše. mada ja kupujem nekaj drugo.

JuiceBox 02.01.2015. 11:44

Pametnome dosta :D

chief_wolfinjo 02.01.2015. 12:07

napraviti ću narudžbu pa javim rezultate... :)

Drift_King 02.01.2015. 15:02

Uzeo iPhone 6 kod njih, doduse prija mi radi pa napravio rezervaciju. TO je jedina kupnja bila, ali koliko san vidio dok san bio u ducanu jako su usluzni. Isto razgovor mailom vezano za webshop je isto bio jako ugodan od strane sluzbenika iz Zg(?). Uglavnom jako pozitivno.

Pupo 02.01.2015. 21:16

Citiraj:

Autor xulos (Post 2713047)
Proguglaj na netu o tome di su ljudima mjenjali konzole za rabljene tipa tebi vrisne sony, meni vrisne sony oni ih zamjene i ti dobijes moj a ja tvoj... Imas na reboot forumu temu o tome. Nakon sto sam to vidio tamo nebi kupio sibice.

A gle, sve je to po PS-u, tj ide pod refurbished :) Sve je čisto s njihove strane, i nerade to samo oni s konzolama. Samo eto, i ja volim dobit svoju plejku nazad jer znam da je gore bio čipkani tabletić, a ne hrpa hrane, kole i tjelesnih tekućina.

JuiceBox 02.01.2015. 23:25

Nije refurbished, bilo bi super da je, nego su neispravne konzole dijelili. Dakle zaprime moju i tvoju i ne posalju ih na servis nego samo ih zamjene, meni tvoja tebi moja i prave se ludi :D app lvl over 9000 :D

wooden 03.01.2015. 13:06

Citiraj:

Autor xulos (Post 2713410)
Nije refurbished, bilo bi super da je, nego su neispravne konzole dijelili. Dakle zaprime moju i tvoju i ne posalju ih na servis nego samo ih zamjene, meni tvoja tebi moja i prave se ludi :D app lvl over 9000 :D

Nisam upućen u navedeni slučaj, a ni ne mogu ga naći na njihovom forumu, slobodno linkaj o čemu se radi jer to što pričaš je jedan veliki nonsens.

Koja je svrha slati ljudima nazad neispravne konzole, bila to tvoja ili tuđa?
Ako se nešto mora popravit onda se mora popravit, ako se ne popravi u razumnom roku onda te sljeduju tvoja prava kako i piše u zakonu (zamjena za drugu konzolu ili povrat para).
Jel se uopće netko žalio inspektoratu?

edit: našao.
Koliko sam ja uspio pohvatati u toj gomili nabacanih postova i dernjave, problem je što su dva tipa dobili konzole s popravka koje nisu nove, a navodno Sony propisuje u jamstvenim uvjetima davanje nove konzole unutar ne znam kojeg perioda, kažem navodno jer se tamo ne može ništa konkretno saznati pošto nitko nema sposobnost da napiše jasan i razuman post.
Nisam nigdje vidio postove da su oni dijelili neispravne konzole, par likova se žalilo na buku konzole itd.

mamutarka 03.01.2015. 14:10

imaš reboot forum i tamo je to što tražiš, razumni post koji potkrijepljen dokazima otkriva njihove spletke s konzolama, mislim da se forumaš Pravednik o tome očitovao jer je i bio taj koji je otkrio te njihove malverzacije s pokvarenim konzolama. ima jako puno postova na tu temu pa ako ti se da, navali

JuiceBox 03.01.2015. 15:53

Citiraj:

Autor wooden (Post 2713568)

Koja je svrha slati ljudima nazad neispravne konzole, bila to tvoja ili tuđa?
Ako se nešto mora popravit onda se mora popravit, ako se ne popravi u razumnom roku onda te sljeduju tvoja prava kako i piše u zakonu (zamjena za drugu konzolu ili povrat para).
Jel se uopće netko žalio inspektoratu?.

svrha je app koja nije prosla, ima citava zavrzlama o tome i nisu se dobro proveli.


Citiraj:

Autor wooden (Post 2713568)
Koliko sam ja uspio pohvatati u toj gomili nabacanih postova i dernjave, problem je što su dva tipa dobili konzole s popravka koje nisu nove, a navodno Sony propisuje u jamstvenim uvjetima davanje nove konzole unutar ne znam kojeg perioda, kažem navodno jer se tamo ne može ništa konkretno saznati pošto nitko nema sposobnost da napiše jasan i razuman post.
Nisam nigdje vidio postove da su oni dijelili neispravne konzole, par likova se žalilo na buku konzole itd.


Krivo si pohvatao ;) . Uzeli su od dvojice likova konzole i samo ih switchali i pravili se grbavi. Citaj forum, napisao ti je mamutarka, neda mi se sad traziti :chears:

wooden 03.01.2015. 16:16

Ma čitao sam, ima 30 stranica o tome, ali nije ni bitno.
Ima post napisan kao zaključak svega, tipu kojem su rabljenu konzolu dali kao novu su se ispričali i dali novu i zapakiranu konzolu, za onog drugog ne znam.

Ako netko bude imao svježije informacije kako prolazi jamstvo kod njih neka javi, ako su i muljali nešto s tim konzoloma valjda su se sada opametili.

Night 05.01.2015. 20:29

Meni sve ok, uzeo TV, dobio ga preko Overseasa kroz dva dana, nakon par dana me iz SD zvali je li mi stiglo produženo jamstvo, rekao da nije, ispričali se i rekli da im javim kroz tjedan dana ako ne stigne da ponovno pošalju. Stiglo za par dana.

rendula 06.01.2015. 00:44

Kupio televizor i masinu za ves kod njih (Panasonic, Westgate). Jako usluzni i simpaticni prodavac.

Garro 06.01.2015. 11:43

Kupio telku u SD u Westgate-u prije godinu dana, porazgovarao sa prodavačem, čovjek ljubazan i uslužan, iskamčio dodatan popust, dostava je bila kako smo se dogovorili, telka radi.:)

chief_wolfinjo 06.01.2015. 11:48

Citiraj:

Autor rendula (Post 2715159)
Kupio televizor i masinu za ves kod njih (Panasonic, Westgate). Jako usluzni i simpaticni prodavac.

hvala svima na odgovorima :)

inače rendula i ja sam naručio panasonic vešmašinu
rečeno mi je da se dobije crijevo za odvod, dok za dovod vode ne... e sad ja imam crijevo od stare vešmašine.. oni veli da je to kao standarno... kak je kod tebe bila situacija ?

rendula 06.01.2015. 11:52

Tako je, dobijes crijevo za odvod, a za dovod je isto na svim masinama.

Inace, sto se sancta domenice tice, obratite paznju na one popuste za westgate shopping nightove, obicno je jedna kategorija artikala na popustu od 10-20%.

chief_wolfinjo 07.01.2015. 18:34

evo samo da javim da je sve danas dostavljeno i sve je dobro prošlo.
čak se dobije crijevo i za dovod. :)

partwish 03.09.2015. 11:53

Moram malo pohvaliti ovaj shop, pa evo u kratkim crtama situacije.

- Dobio sam PS4 na nagradnoj igri, stigao bez jamstvenog lista, uvoznik je SD
- Nazvao random SD dućan da pitam za jamstvo, uputili me na servis
- Nazvao servis, oni su mi rekli da mi ne mogu izdati jamstvo...
- Poslao sam mail na njihov kontakt mail, rekli su da nema problema, dao im adresu
- Stiglo jamstvo danas.

blozer 10.09.2015. 13:07

Ja sam bio jedino u santa domenici u city eastu i mogu reći da nije baš stručno osoblje koje tamo radi.

salvarez 27.11.2015. 12:10

Ako ima koja dobra duša s kuponom za black friday, a ne treba mu, preporučam se preko PM.

BlackDwarf 27.11.2015. 13:30

rasprodano s popustom 20%
meni stalno steka stranica na mobu i pc-u.. nazalost nisam ugrabio nista ali vrijedi 10% za sve.. jos postoji popust u promociji na odredene proizvode za vikend..

zackoj 27.11.2015. 13:52

Ima bar netko kod za 10% viska.

Hvala

shanta 27.11.2015. 17:16

BLACKFRIDAY-10%

zackoj 27.11.2015. 17:28

Citiraj:

Autor shanta (Post 2858930)
BLACKFRIDAY-10%

Imas mozda mail (newsletter)?
To prolazi u poslovnici kao -10%

Hvala

doky 10.03.2016. 22:50

Danas uzeo mob kod njih. U 15h obavio kupnju preko weba, u 15:20h me zvali da vide u kojoj poslovnici želim obavit preuzimanje. Vrlo brza i kvalitetna usluga, ako vam odgovaraju način kupovine i cijena slobodno obavite kupnju u SD, od mene imaju preporuku...

ranga 24.09.2016. 19:53

Ima li netko da moze rijesiti popust ili da ima kod za kupnju u Sancti domenici?


Sva vremena su GMT +2. Sada je 23:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger