PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   SCUM (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=284736)

Roso 13.03.2017. 20:19

SCUM
 
Naletio na ovo na Indexu, ništa mi nije jasno:
http://www.index.hr/black/clanak/hrv...ma/955903.aspx



Ne znam je li ovo stvarno, zajebancija ili šta? Radnja je na Braču?! Jer je Slovenija bila premala? I na Braču su dobre dnevnice?!? Ako ništa, intervju se jednostavno mora pročitat :D

Igneos Eructid 13.03.2017. 22:05

di se moze preorder?

Neo-ST 13.03.2017. 22:56

Citiraj:

Autor Roso (Post 3036228)
Naletio na ovo na Indexu, ništa mi nije jasno:
http://www.index.hr/black/clanak/hrv...ma/955903.aspx



Ne znam je li ovo stvarno, zajebancija ili šta? Radnja je na Braču?! Jer je Slovenija bila premala? I na Braču su dobre dnevnice?!? Ako ništa, intervju se jednostavno mora pročitat :D

Jaki su :D
Mogu mislit šta im je birokracija napravila...
Inače, normalno da ću kupiti ovo. Naša ekipa, naša zemlja, ovo su inače svjetski priznati developeri (Serious Sam)...nema dvojbe.
:goood:

Mar 13.03.2017. 23:00

Pa Brač je otok što je must have za survival igru jer bi inače samo otiša dalje, ali ovako vjerojatno oko otoka plovi Horvatinčić pa ti je to instant death :D :D

Fora izgleda, pripoznajem neke lokacije, baš me zanima šta će biti na Vidovoj gori :D

Necto 14.03.2017. 01:37

je-be-no:goood::goood:

chare 15.03.2017. 10:45

Citiraj:

Autor Mar (Post 3036307)
Pa Brač je otok što je must have za survival igru jer bi inače samo otiša dalje, ali ovako vjerojatno oko otoka plovi Horvatinčić pa ti je to instant death :D :D

E jesi mi nasmija za dobro jutro =) :chears:

Neo-ST 15.03.2017. 12:42

Citiraj:

Autor Mar (Post 3036307)
Fora izgleda, pripoznajem neke lokacije, baš me zanima šta će biti na Vidovoj gori :D

Tamo će te vjerovatno upucat Nadan Vidošević :D

Albert Wesker 18.03.2017. 18:07

Hi, my name is John Dick....

:D Meni ovo izgleda kao Russian simulator

Necto 21.04.2017. 18:35

novi video

mitra 16.08.2017. 19:46

Jos jedan novi video, nije losa ideja za ovaj third person view :)


xGAME 16.08.2017. 22:36

Nakon pogledanog čini mi se da će previše toga u igri utjecati od skill levela lika, a ne osobe koja igra. Ovo za renderiranje ranije ako je taj neki focus ili awareness upaljen mi je retardirano. Zasto da moja spobobnost uviđanja stvari i mete ovisi o nekom skillu u igri, a ne o meni? Ovo trackanje kroz zidove je još glupije. Furaju se na neki realizam i onda takvu bedastoću ubace u igru. Ako ti je izlevelan awareness ćeš dobiti wallhack na neko vrijeme. Super. Baš realno.

mitra 16.08.2017. 23:08

Kao sto je navedeni ovo nije finalni proizvod...i cemu odmah zakljucivanje "bas realno"...
Nije da itko moze testirati pa suditi :P

xGAME 17.08.2017. 00:39

Nije finalni, ali furaju na realnost. Ako si gledao do sada gameplay materijale ces vidjet.
Realan recoil, pucanje, trcanje ovisno o tezini lika, itd. i onda sad wallhack uvedu. Nema logike.

Ovo sad s ovim focusom i awarenessom je gameplay po meni narusen.

Edit: ovo za TPS je fora rijeseno da ne vidis lika ako ne gledas u njega ocima svog lika, ali ovo ostalo ne valja.

Rista 17.08.2017. 00:47

Slazem se. Ne vidim scenarij u kojem je sposobnost opazanja ovisna o liku u igri a ne samom igracu dobar dizajn.

syss 17.08.2017. 01:10

da su pravi trebali su frajeru postepeno zmazat čabane dok trči u onim belim čarapicama :D

mitra 17.08.2017. 09:18

Citiraj:

Autor xGAME (Post 3092099)
Nije finalni, ali furaju na realnost. Ako si gledao do sada gameplay materijale ces vidjet.
Realan recoil, pucanje, trcanje ovisno o tezini lika, itd. i onda sad wallhack uvedu. Nema logike.

Ovo sad s ovim focusom i awarenessom je gameplay po meni narusen.

Edit: ovo za TPS je fora rijeseno da ne vidis lika ako ne gledas u njega ocima svog lika, ali ovo ostalo ne valja.

Ma nije to wallhack nego sixth sense :P Sigurno nisi jedini koji negoduje ovom funkcijom. Ako community feedback bude negativan mozda totalno ugase ovu opciju ili nadju neki kompromis.
Kad dobijemo mogucnost realnog testiranja tek data cemo moci vidjeti o cemu se radi.

Neo-ST 17.08.2017. 16:29

Trebaju izbacit sva za nepotrebna pomagala koja uništavaju igru. Umjesto da daju ljudima umjetni sixth sense, neka ga sami razvijaju igrajući igru.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk

Chuxonja 18.08.2017. 15:50

Ima tu interesantnih koncepata, al ovo sa 3. licem, skillovima i renderanjem i gledanjem kroz zidove su idijotarije.

cdhr 30.08.2017. 11:39

Mixed feelings na ovaj 3. person view i kako renderira pogled ovisno što "oči" vide,.... neznam jako mixed feelings budemo vidjeli :goood: kako god kupit ću je samo zato što je HR igra i treba to podržati :fiju: osobno mislim da prebrijavanje na realnost i previše stvari u igri će odbijati igrače, što nije loše ako se stvori samo starija ekipa :D p.s. Idu toliko na realnost ali kad vidiš nekoga crvene linije, praćenje kroz zidove, skillovi za gledanje.. wtf :D neka se odluče :D

Tvrdi 30.08.2017. 11:42

Treba al ak nije bolje od čeških inačica....

mitra 19.10.2017. 17:47

https://m.youtube.com/watch?v=vyayiPCAcSg

Novi video :) lijepo elaborirano sve u vezi WH.

mamutarka 18.01.2018. 21:09



wat

pubg killer?

Mommistake 18.01.2018. 23:55

Dobro izgleda, ali ne vjerujem da će biti išta s toga, iskreno.

zwer54 19.01.2018. 01:27

Ja poludim kad na pubg umrem zbog kruga jer me baci u pm, a nigdje auta... A ovi oce jos i mokro i prehladu ubacit... Igrat cu to ne...

vedranzeman 19.01.2018. 02:23

Ovdje će te ubiti propuh ili ako sjedneš na goli beton, realnije od mutavog kruga. :D

Tvrdi 19.01.2018. 14:25

Ova igra obećava. Nisam ziher kak će bit prohvaćena jer mi ovo liči na hardcore verziju survivala ala DayZ a znamo kak je završio. Ali definitivno pratim razvoj situacije.

Necto 19.01.2018. 17:58

Nema ovo veze nikakve s PUBGom i battleroyalom
Igra uopce ne cilja na istu publiku, jedina poveznica je Unreal engine.
Sta rece Tvrdi ovo je cisti survival ala DayZ, ali na najjace :goood:

DayZ nije propao jer koncept igre ne valja, propao je zbog totalno nesposobnih developera.

A ode nam igru razvija domaci brejnpower, naraciju daje Serius Sam i co-dev je CroTeam. :beer:
Mislim da malo optimizma nebi bilo zgoreg :kafa:

Tvrdi 20.01.2018. 11:03

Citiraj:

Autor Necto (Post 3153079)
Nema ovo veze nikakve s PUBGom i battleroyalom
Igra uopce ne cilja na istu publiku, jedina poveznica je Unreal engine.
Sta rece Tvrdi ovo je cisti survival ala DayZ, ali na najjace :goood:

DayZ nije propao jer koncept igre ne valja, propao je zbog totalno nesposobnih developera.

A ode nam igru razvija domaci brejnpower, naraciju daje Serius Sam i co-dev je CroTeam. :beer:
Mislim da malo optimizma nebi bilo zgoreg :kafa:

Ma ja im želim da igra uspije a bome i ja ć utako nešto igrati jel volim hardcore igre. DayZ je sitina predugo bio u nekoj beti i previše je ličio na armin mod na temelju kojeg je nastao. Ja se samo nadam da ima dovoljno hardcore ekipe za tako nešto. Npr. neda se svima paziti na zdravlje, pothlađenost i lutati 10 min bez kila. Nažalost.

mamutarka 20.01.2018. 11:12

Bome ja lutam u pubgu i vise od 10min bez killa , nekad i citav gejm :D

Tvrdi 20.01.2018. 15:55

Citiraj:

Autor mamutarka (Post 3153352)
Bome ja lutam u pubgu i vise od 10min bez killa , nekad i citav gejm :D

Svaka čast s 98 ljudi na mapi. A u PUBG je ionak primarni cilj ostati posljednji preživjeli. Mislim da će u SCUM biti još više "pasivne" igre.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger