PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Metalci svih dobi ujedinte se! (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43937)

LAcy 13.06.2005. 23:26

Znam da znas:) To je za one druge ako citaju. Na kakvoj to operi radi? Znajuci njegov rad moze to jos i dobro ispasti. Mozda rock opera?

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Znam ja to, samo velim da već godinama pizdi po nekakvoj preradi opere, tak da ne znam da li čovjek ima slobodnog vremena zapizditi na neku turneju...

Možemo se samo nadati:)


Jelc 14.06.2005. 00:02

Imaš tu nešto o toj operi:
http://www.pinkfloyd.net/

Trebalo bi biti nešto više tu:
http://www.roger-waters.com/

ali mi ljink ne dela:(

flare 14.06.2005. 09:25

...cek malo...na koju foru su pink floyd metalci?:confused:

zar nije to bas onaj neki pravi (stogod to znacilo) rock?

ili sam ja potpuno u krivu?:rolleyes:

Jelc 14.06.2005. 10:07

Citiraj:

Originally posted by flare
...cek malo...na koju foru su pink floyd metalci?:confused:
Gdje si to vidjela da je netko rekao ili napisao da su Floyd-i metalci???:confused:

LAcy 14.06.2005. 10:14

A valjda je po nazivu threda zakljucila, ali smo ga Jelc i ja privatizirali:)

Pise da je gotova ta opera, hmmm mogle bi se kockice ipak posloziti jer sad Waters valjda ima vremena i mozda se zazelio rocka.

p.s.
Sad sam procitao da radi na novom rock albumu koji se ocekuje 2006.

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Gdje si to vidjela da je netko rekao ili napisao da su Floyd-i metalci???:confused:

Jelc 14.06.2005. 15:09

A vidjet ćemo kaj bu bilo nakon Live 8:)

Da se okupe-za to bi se stvarno isplatilo potrošiti novce.

Bez razmišljanja dižem kredu ako treba:D

LAcy 14.06.2005. 15:12

Poucen tvojom pricom, bolje da uzmes godisnji, bolovanje, das otkaz:)


Citiraj:

Originally posted by Jelc
A vidjet ćemo kaj bu bilo nakon Live 8:)

Da se okupe-za to bi se stvarno isplatilo potrošiti novce.

Bez razmišljanja dižem kredu ako treba:D


Jelc 14.06.2005. 15:31

A jebiga, to ti je život.

Onda sam mogao komotno sjesti u auto, biti par dana u gradu gdje je koncert i...

Sad bi me ženica najvjerovatnije priklala na spavanju da ubijem četri-pet somića krznath na to:D :D :D

LAcy 14.06.2005. 15:33

Povedi i nju sa sobom.

Citiraj:

Originally posted by Jelc
A jebiga, to ti je život.

Onda sam mogao komotno sjesti u auto, biti par dana u gradu gdje je koncert i...

Sad bi me ženica najvjerovatnije priklala na spavanju da ubijem četri-pet somića krznath na to:D :D :D


Jelc 14.06.2005. 15:45

Citiraj:

Originally posted by LAcy
Povedi i nju sa sobom.
U njoj je najmanji problem, veći su problem neki građevinski radovi za koje smo odvojili kuniće, polugeneralka auta, lakiranje, krov kod punice bi laganini trebalo mijenjati...da ne pričam dalje:)

Ali:D

Ako se okupe ponovo-idem bez daljnjeg:D :D :D

LAcy 14.06.2005. 15:48

Tako se zbori:)

Citiraj:

Originally posted by Jelc


Ali:D

Ako se okupe ponovo-idem bez daljnjeg:D :D :D


Jelc 14.06.2005. 16:26

Kad malo bolje razmislim-to je valjda jedini koncert za koji bi izdvojio hrpicu love:)

LAcy 14.06.2005. 21:11

Ja sam od onih nesretnika koji je jos prosle godine kupio kartu za Metallicu i jos nisam dobio lovu nazad:(
Bas sad razmisljam za koji bih koncert dao kao sto ti kazes hrpicu love i ..... ne mogu se sjetiti.
Volio bih recimo otici na Dire Straitse, ali one stare kad bi se okupili. Nije lose ovo sto Knopfler radi al' nije to to.

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Kad malo bolje razmislim-to je valjda jedini koncert za koji bi izdvojio hrpicu love:)

Jelc 15.06.2005. 15:06

Ma dobro...moglo bi se ići i kad bi zaružili Page&Plant:)
Ne bi ni to bilo loše...

LAcy 15.06.2005. 18:18

Nisam bas ono teski fan, ali legende su.

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Ma dobro...moglo bi se ići i kad bi zaružili Page&Plant:)
Ne bi ni to bilo loše...


Isus 18.06.2005. 15:55

ja ko vjeveric askupljam lovu za White Stipse i kad pročitam da se direktor veltržnca brine za sigrunsot robe u skladištima koja su oko klaonice.

Mater mu primičku, a da doe Ceca, Lepa Brena, il netko drugi od Folk zvijezda bi on odmah dao i ta skaldišta.:fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :rambo: :rambo: :rambo:
al ne ovo su razni narkomani hašišari:D alkoholičari izubidnai koji nemaju boljeg posla neg obijat skladišta okolo.

Ja bi malo nge obijao s pajserom po vugle.

Jelc 18.06.2005. 16:22

Ma nije, to se prepucavaju sadašnji i bivši koji su na vlasti...:)

Makar-jadno je to kaj se sve prelomilo preko leđa škvadre koja je samo htjela otići na koncert:(

KUš 18.06.2005. 19:52

u zadnje vrijeme vise punk,emo rastura pocinje mi se svidat
pogotovo ova nova Hrvatska grupa dead by mistake,disturbed,
ovaj novi album od systema(nema bolje od toxicity)uglavnom da bas nije neka komercijala prevelika!!!

Isus 19.07.2005. 03:06

MMS katastrofa
 
Neznam dal je netko bio U zadru na MMSu. Al svakao velko sranje Gestival koji je trebao počet u 11h u 14 niej imao stage složen!
Organioazto nije platio badnovima gaže nije dopelao svu ugovorom dogovorenu opremu. Čovjek se zoev Stipe Juras i treba ga za jaja objesit! Sad mi se neda sve pisat al budem sutra editirao post ili ak bu odgovora napisao novi.

Dragon Killer 19.07.2005. 08:12

Ja nisam išao jer mi nisu bile baš neki bendovi jer bilo puno ljudi i kak je bilo baš me zanima

Isus 19.07.2005. 15:58

Kak je bilo?

Organizator nije platio bandovima, nije platio struju, stage niej bio složen, guest liste nije bilo. itd itd.

najbolje sljedi link na Hawk Metal u mom sigu di ima malo više detalja, trenutno sma lijen pista sve kaj je bilo

Red_Dragon 20.07.2005. 11:36

Najprije bih želio uputiti veliki pozdrav svoj braći. : hello2 : Doista vas (nas) ima mnogo na forumu.

Ja osobno izrazito cijenim Metallicu, oni su mi najbolji bend. Jednostavno, nekako su mi posebni, uvjek mjenjaju stil jednostavno su zakon. Mislim da je Metallica puno izgubila sa odlaskom Jasona. Možda on nije bio darovit basist kao Cliff, ali je za live koncerte on bio zakon, posebno sa back vokalom koji je zbilja bio prava stvar za live. Oni koji prate Metallicu znaju o cemu govorim. Sada kada slušam live koncerte, Metallica i dalje svira odlično, no Jasonov back vokal fali i to fali jako. Kirk i Rob pokušavaju ga nadomjesti ti no nije to to.
O St. Angeru. Slažem se da taj album mozda nije na razini ostalih, ali je dobar, barem meni. Ja uvjek kažem dečki imaju 40+ godina i još tako rašpaju. IMO da taj album ima solaže bio bi zakon, ovako pjesme su pre duge i postaju dosadne. No, ako ste ljubljenik live koncerta, i ako ste vidjeli kako zvuči Frantic ili St. Anger live mislim da se tu nema što prigovorit.
Ah da su barem došli prošle godine u HR. :fuming:

Bendovi koje volim

Metallica
SOAD
Gunsi tu i tamo
AC/DC
..

Moshnja 20.07.2005. 11:59

Pozdrav svim metalcima i onima koji se tak osjećaju! :D
Najdraža vrsta metala mi je power metal, a najdraži bend mi je HammerFall.Zašto baš power metal? Pa, obožavam jako brze ritmove i pjesme o borbama.S time se nabrijavam prije nego št renem igrat neku online igru:D , ili kada idem van pa da budem luđi. :) Inače, i rock mi je ok, volim ponekad poslušat Gunse, Aerosmith, Led Zeppelin i takve stvari.

Da rezimiram, najbolji bend mi je HammerFall.

PS. OK su mi i Iron Maiden, Manowar, Blind Guardian i još neki metal bandovi.

Živio metal braćo metalci! :D :beer: :beer: :beer:

Isus 20.07.2005. 12:53

Godien nemoraju imat veze s lošim albumom. Pogledaj recimo Maiden i Motorhead.

BladeRunner 20.07.2005. 22:43

1 privitaka
Ovo što je u ataču,predobro,to nonstop slušan,i još:
Hladno Pivo
Wajt Strajps: goood :
Rammstein
Gunse ponekad
U2:D
Coldplay
Beatles
Rolling Stones-stare stvari:D
Simon&Garfunkel
Strokes
Daleka Obala
Psihomodo
Prodigy
HIM,par energičnijih stvari(Soul on Fire..)
.........
I možda Santanu

I AZRU: goood :

Neman ništa od Djevice
Al nisan neki veliki metalac,al kosu iman:D
Iman par prijatelja šta su uživljeni u Manowar i Satyricon i samo to priznaju za muziku ostalo im je sve smeche:confused:

marko_1 20.07.2005. 23:08

Childern of bodom
Iron Maiden
Dimmu Borgir
Death
Stratovarius
Gamma Ray
Avantasia
Edguy
King Diamond
Mercyful Fate

itd...

Isus 20.07.2005. 23:19

dobar izbor! : goood :

Dragon Killer 21.07.2005. 08:23

Citiraj:

Originally posted by Moshnja
Živio metal braćo metalci! :D :beer: :beer: :beer:
Metal i tako živi vječno

BSA<AK-47> 22.07.2005. 18:17

nisam ni znao da vai ima tolko.....:beer:

slipknot
korn
children of bodom
dimmu borgir
dismember
amon amarth
anthrax
burzum
chradle of filth
death
helloween
Ill nino
in flames
marduk
motorhead
mudvayne
rammstein
scars of life
sepultura
static-x
soad (mezmerize je zakon)
mayhem
king diamond (one man band)
i ni sam bog nezna što sve još:D

uglavnom samo žešča mjuza....jedino nemam kosurinu do guzice i ne oblačim se ko metalac :beer:

živjeli i naživili se!!!

LAcy 31.10.2005. 22:25

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Imaš tu nešto o toj operi:
http://www.pinkfloyd.net/

Trebalo bi biti nešto više tu:
http://www.roger-waters.com/

ali mi ljink ne dela:(

Da izvucem ovaj stari thread :) Evo bas slusam tu operu od Watersa... pa mogu reci da je to prava opera. Da neznam da je njegova nikad nebih rekao.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger