PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Metalci svih dobi ujedinte se! (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43937)

BmwMPower 05.06.2005. 22:45

np: In Flames - Trigger "Reroute to Remain"

- pjesma je prejebena- ako je nemate, kupite album ;)

Željac 05.06.2005. 22:47

Kod mene je uglavnom metallica na prvom mjestu a nakon nje idu maideni pa ac/dc
pa led zeppelin i ostali.

Virus7 05.06.2005. 23:57

1.old Metallica
2.Jimi Hendrix
3.The doors
4..Azra
5..Majke
6.AC/DC
7.Dire Straits
8.Atomsko skloniste
9.Rolling stones-starije stvari
10.Danzig
.
.
.
.
.
.
.
289.Burzum:fuming:
290.Cradle of Filth:fuming:
291.Dimmu Borgir:fuming:
:beer:

panoramix 06.06.2005. 00:45

Kaj reći, kao jedan od najstarijih, i danas rado slušam Deep purple, Pink floyd, Cream, Led zeppelin. Bila je nekad čupa do ramena a 1974 sam bio na koncertu Deep Purple u Domu sportova. Za pamćenje, doduše bez Gillana jer ga je zamijenio David Coverdale, al su dobro prašili...onda se još moglo bez veće frke ufurat u dvoranu neku cugu pod miškom a ja sam uspio ufurati kazetofon (prilično rijetka naprava tih godina ) i snimiti dio koncerta ( nekvalitetno ali prepoznatljivo ) i onda mi je neki kreten na tulumu prebrisal nehotice tu kazetu...nisam konzervativan, no techno, rap i ostalo što je došlo poslije, nema dušu...treba ponovno poslušati npr. Black dog od Zeppelina ili Locomotive breath od Jethro tull....samo ti nekaj prođe po leđima, trnci...

Codiac 06.06.2005. 00:58

Recemo da sam partyaner :)

Ali volim poslusati Nightwish, Blind Guardian, Hammerfall, Iron Maiden....

Nisam ja kriv kada imam pola frendova metalaca :)

Isus 06.06.2005. 03:00

Hammerfall mi je tak smješan band.
prva dva albuam su im OK a sve poslje toga je na apsolutno isti kalup ista rima isti ritam sam su riječi drugačije.

Većinom slušam Heavy Thrash I power
al volim i nekaj melodic Deatha --In Flames
i CVhildren of Bodom iako oni nisu melodic death.
A nepodnosim
HIM
novu Metallicu ( ST.Anger)

LAcy 06.06.2005. 08:43

Ova nova Metallica mi nije nesto, jednom sam preslusao. Po mom su Ride the lighting, Justis for all, Master Of Puppets dobri albumi, uh kad se sjetim Welcome home, Orion i sl. heavy metal klasika

Citiraj:

Originally posted by Isus

A nepodnosim
HIM
novu Metallicu ( ST.Anger)


Jelc 06.06.2005. 10:09

Citiraj:

Originally posted by LAcy
Ja bio i bilo je tako dobro
Crkni:D

LAcy 06.06.2005. 10:17

A kao je dobro bilo.... :) kao na Woodstocku, ljudi dosli ranije, leze po travi, puse istu:) surround na otvorenom....

Citiraj:

Originally posted by Jelc
Crkni:D

Jelc 06.06.2005. 10:41

A tko zna, možda se okupe još koji put:)
Bilo bi dobro...

SniperWolf 06.06.2005. 20:38

Korn
Iron Maiden
Limp bizkit
Linkin park [jooooj da sam barem bio na Live in Texasu]:D
Nine Inch nails

LordNitro 06.06.2005. 20:39

Citiraj:

Originally posted by SnipWolf
Korn
Iron Maiden
Limp bizkit
Linkin park [jooooj da sam barem bio na Live in Texasu]:D
Nine Inch nails

Linkin je sranje :p

Brain32 06.06.2005. 20:48

Eh pa evo i mog doprinosa

Evo u zadnje vrijeme, da sad ne nabrajam sve:
Arch Enemy
Children Of Bodom
Dream Theater
SymphonyX
Gorefest
Pantera
Rage(bez Against The Machine)
Iced Earth

Body Count - nije metal al kaj je tu sve ekipa nabrajala...

BTW svi mi govore da za mene nikad ne bi rekli da slusam takvu muziku, ko da moram imat ispod 18, cupu do pak-su, i bit sav u crnom s slikom iznutrica na majci :rolleyes: .

BmwMPower 06.06.2005. 21:02

lp nije glazba :fuming: :fuming: :fuming:

SniperWolf 06.06.2005. 21:57

LP je glazba,i prma njima sve ovo ostalo je jadno,ali,o ukusima se ne razgovara:p ali oni nisu takvi da spadaju i grupu s Iron Maidenima...:rolleyes:

Lycan 06.06.2005. 23:48

Ljudi Hendrix nije metalac!!The Doors????Inaće sam lud i za Doorsima, Deep Purple-om ,Zeppelinima itd, ali Metal is METAL people!!Metallica, Manowar u zadnje vrijeme, jako malo Maidena(ne sviđa mi se vokal), Black Sabbath, od novijih stvari LP al ni to ne možeš kvalificirat kao metal, evolucija pretpostavljam Darwin je zahvatio i mjuzu očito :smoke:

Chuby 07.06.2005. 00:07

filozof :D

BmwMPower 07.06.2005. 00:07

Citiraj:

Originally posted by SnipWolf
LP je glazba,i prma njima sve ovo ostalo je jadno,ali,o ukusima se ne razgovara:p ali oni nisu takvi da spadaju i grupu s Iron Maidenima...:rolleyes:
Ne- lp nije glazba- lp je bend ;)

Lycan 07.06.2005. 00:45

Ja filozof ti Queenovac Chubby:burn: kaj još ne spavaš?

Chuby 07.06.2005. 02:38

nazalost radim :(
no to nije sve sviraju mi "podravski muzikasi" - "teci rijeko prema svom kraju"
prije nego sto me admin bana s foruma zbog glazbenog neukusa ovo je profesionalna deformacija i ja tu nista nemogu.........
zivim za trenutak kad se sjednjem u auto i raspalim tvoju omiljenu "let the sunshine in" nakon cega ce ic iron maiden - lord of the flys

Isus 07.06.2005. 03:53

Linkin Park i Limp Bizkit nisu bendovi nego smeće. :rambo: :rambo:

marac 07.06.2005. 11:06

Nisam Me[n]talac ali od metala volim poslusati MotorHeade, Maidene te Black Sabath (makar je to po meni psihodelicni rock)

RAK 07.06.2005. 11:16

Citiraj:

Originally posted by panorama
Kaj reći, kao jedan od najstarijih, i danas rado slušam Deep purple, Pink floyd, Cream, Led zeppelin. ...l....samo ti nekaj prođe po leđima, trnci...
Ima stari šišmiš ukusa. A ja mislio da se po autobusima slušaju samo narodnjaci. Blago tvojim putnicima.

Sjetih se jednog putovanja. Niš - Sarajevo. Ceca, Dragana i ostale cajke cijelim putem. Cijelu noć. Meni walkman na ušima i tutnji Metallica. Svaki puta kada je došlo do kraja kazete, sam se probudio.

Tip do mene je glasao da me se izbaci iz busa jer nije mogao u miru slušati milozvučnu muziku jer se previše čulo iz mojih slušalica.

Nazvao bi taj put Road to hell da nije bio Road from hell.

SniperWolf 07.06.2005. 13:37

LoL:D :p da,IM u zadnje vrijeme suxa po pitanju vokala.....

LordNitro 07.06.2005. 14:33

Hahhaha, Dickinson suxa?LOL hahahahhah, neznas ti sta je dobar vokal onda...

munst0r 07.06.2005. 16:26

Citiraj:

Originally posted by SnipWolf
LoL:D :p da,IM u zadnje vrijeme suxa po pitanju vokala.....

U zadnje vrijeme za IM pjeva Dickinson... a on NE SUXA...

LordNitro 07.06.2005. 16:52

Nije suxo ni Blaze, a po meni je i paul dianno bio dobar vokal, iako nije bio vokalnih sposobnosti kao ova dvojica...

DiGi 07.06.2005. 17:07

Za sebe uvijek kažem da nisam metalac! Ali slušam metal i rock (na prvom mjestu)...

Metallica
Iron maiden
System Of a down
Children Of Bodom
Pantera (slabo)

Nirvana
Guns & Roses

Opća Opasnost
Galdarija
Mental Protest
Divlje Jagode

i sl. :)


Isto tako, ako mi admini dozvole jednu reklamu za one koji slušaju metal i Metallicu u prvom redu (kao ja recimo...)
U izradi je (još uvijek) prvi Hrvatski (možda ne prvi ali najbolji ;) ) Metallica FanSite na adresi www.crotallica.net i trenutno je aktivan (jako aktivan) forum na www.crotallica.net/forum pa bih molio sve da nam se pridruže ;)

p.s. ako admini odluče da nema reklamiranja, neka editaju ovaj gore odlomak ;)

panoramix 08.06.2005. 07:19

Kod mene u busu je samo jedno zabranjeno a to je slušanje Narodnog radija! Uskoro umjesto isluženog Blaupunkta stiže Sony 4x50 W a u njemu CD koji svira sve pa i MP3. Za otvorenje ću si pustiti Van Morrisona live a možda sjevne i kakav blues...

Skippa-150 08.06.2005. 11:08

Disturbed.......


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger