PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   www.t-mobile.hr (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=34077)

robija 18.02.2006. 14:29

www.t-mobile.hr
 
Zasto ne mogu otvoriti stranice od t-mobile sa niti jednim browserom. U cemu je problem?

Hamm 18.02.2006. 15:03

probaj instalirati java virtuale machine i flash ;)

to bi MOGLO pomoc :)

robija 18.02.2006. 16:55

Imam instaliranu java virtual machine i macromesia flash player ali opet nista

tutix 18.02.2006. 18:30

a sve ostale stranice rade dobro? da nisi možda slučajno stavio neki block na firewallu ili tak nešto?

robija 18.02.2006. 19:15

Citiraj:

Originally posted by tutix
a sve ostale stranice rade dobro? da nisi možda slučajno stavio neki block na firewallu ili tak nešto?
Ma nemam pojma, mislim da nisam, uostalom iskljucim i firewall i antivirusni program i opet ista stvar. E da jos jedna stvar me muci - kada mi netko posalje neki link klikom na taj link otvara mi My documents a ne taj link. Da bi otvorio taj link moram ici na copy link, a onda ga pasteat i tako otvoriti taj link-no to me ne muci toliko koliko ovaj prije spomenuti problem

tutix 18.02.2006. 20:21

koje firewall koristiš? probaj ga reinstalirat, skeniraj s ad-aware, očisti komp s nekim registry clanerom (npr. ccleaner), pogledaj jel ti se što sumnjivo pokreće na startu i jel ti ždere memoriju. nekako mi vuće na neki spyware ili neki maliciozni program čim link preusmjerava na my documents.

robija 18.02.2006. 20:44

Koristim Nvidia firewall,probat cu ga deinstalirati i onda skenirat sa ad awareom i ocistiti registre sa registry cleanerom iz system mechanica 6 - trenutno sam na poslu pa cu to rjesavat sutra

tutix 19.02.2006. 01:04

vidim da je to aplikacija hardverskog firewalla ugrađenog u matičnu, mislim da bi bilo korisno imati neki softverski firewall, zonealarm preporučam, ajde probaj to napravit pa javi

domy_os 19.02.2006. 02:01

Citiraj:

Originally posted by tutix
vidim da je to aplikacija hardverskog firewalla ugrađenog u matičnu, mislim da bi bilo korisno imati neki softverski firewall, zonealarm preporučam, ajde probaj to napravit pa javi
Joj, sa ZoneAlarmom će mu pogotovo radit... :rolleyes: Prvo u njemu treba isključit blokiranje pop-upova (da može kak treba otvorit portal) i animirane GIF-ove...

Bran 21.02.2006. 08:42

Imaš možda Google Web Accelerator? Jednom tipu je to sralo na nekim stranicama. Pogledaj postavke i stavi u listu Don't Accelerate These Sites one koji ti ne rade kako treba.

tutix 21.02.2006. 16:14

Citiraj:

Autor domy_os
Joj, sa ZoneAlarmom će mu pogotovo radit... :rolleyes: Prvo u njemu treba isključit blokiranje pop-upova (da može kak treba otvorit portal) i animirane GIF-ove...

mislio sam na običan besplatni zonealarm, on koliko znam nema blokiranje pop-upova i gifova. piše kod instalacije kad biraš koji češ paket uzet.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger