PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Star Trek i ostale SF serije (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=8564)

vga killer 29.02.2004. 20:00

Star Trek i ostale SF serije
 
Evo samo za sve Trekere i one koji se tako osjećaju.

Black Dragon 29.02.2004. 20:33

:confused:

vga killer 29.02.2004. 20:35

z3D je prijetio da će zatvoriti temu Borg Cube jer smo skrenuli s teme pa sam otvorio tu.

tihomir 29.02.2004. 21:33

de odkad je počeo ds9 nema nikakve akcije,sve dok defiant nije počeo rokat,odličan je,al mi nije jasno kako je tako brzo mogo dobit po &$%45,a ko fol je ratni brod?

Sky 29.02.2004. 21:36

Zanimljivo... mogao si stavit poll koja je najbolja treba u u ST svemiru... ili koji je brod najbolje dizajniran... ili da li bi trebalo uništit sve kopije DS9 je suxa...:)
edit: Defiant je ZAKON... našao sam ovo . Tip si je dao truda...
a ova slikica mi je najjača...

IceFisherman 29.02.2004. 21:38

Citiraj:

Originally posted by tihomir
de odkad je počeo ds9 nema nikakve akcije,sve dok defiant nije počeo rokat,odličan je,al mi nije jasno kako je tako brzo mogo dobit po &$%45,a ko fol je ratni brod?
Ma to je sisko kriv , umesto da odmah raspali po Dominikenjcima on je sve pogasil i čekal da prejdeju , ali su ga ovi skužili i gadno oštetili prije noeg su popalili štitove i sve ostale stvari.
To mu je zbog toga jer je takve stvari radil na postaji , sedel je u mraku i nič nije delal.
Ali sad več nemre tak
Treba njemu poduka od Picarda ili od najbolje tete Katice koja bi Dominikenjce sredila dok veliš keks. Ipak ona vozika intrepid class brod koji je namjenjen za rat a puno je veči i jači od one kutije za šibice i mrtvace defianta:p

tihomir 29.02.2004. 21:46

pa jel nemaju automatiku tipa:ako idu torpeda prema tebi,računalo odma diže štitove i enejbla oružje i slično nego se moraju jebat?

isto tako sisko nije kriv,jer je morao pod svaku cijenu što duže bit skriven,jer je duboko u dominjonskom svemiru,pa bi ovi poslali flotu na jadnog defianta...

Sky 29.02.2004. 21:48

Intrepid nije ratni brod, jedina klasa koja je isključivo namjenjena za rat je Defiant, Intrepid je lagani cruiser/explorer.
Nije Intrepid loš, ali kad se Defiant cloaka i prišulja pa raspali par kvantnih torpeda po Intrepidu, ovi ne bi ni skužili što ih je pogodilo:D
Pogledaj ove sheme , ima i većih frikova nego mi tu:D

IceFisherman 29.02.2004. 21:49

Obično imaju ali je on bedak ugasil sve , tak da brod ne zrači nikakvu energiju da ih ovi ne otkriju.
I sve jedno ih je mogel raturiti , jer smo vidli kak je brzo uništen onaj brod od Dominikenjca , tak je trebal i ostala dva i onda ljepo clokati se i warpati dalje i nebi ga otkrili

Sky 29.02.2004. 21:51

Trebali su poslat Picarda u Sovereginu...
Mislim, kad su uspjeli sp**kat Scimitara... a tak je bil lepi:D
Ispravak, trebali su poslat Picarda u Scimitaru:D:D

IceFisherman 29.02.2004. 21:53

Citiraj:

Originally posted by Sky
Intrepid nije ratni brod, jedina klasa koja je isključivo namjenjena za rat je Defiant, Intrepid je lagani cruiser/explorer.
Nije Intrepid loš, ali kad se Defiant cloaka i prišulja pa raspali par kvantnih torpeda po Intrepidu, ovi ne bi ni skužili što ih je pogodilo:D
Pogledaj ove sheme , ima i većih frikova nego mi tu:D

Pa meni se čini da samo sovegrin more nositi quantna torpeda , ali ne I defiant.
A uostalom Katica + intrepid (voyager) = nič se nemre približiti a da to ona ne skuži i odmah uništi:D

Inače ste vidli kak je Voyager naoružan u zadnjoj seriji , sa onim štitovima i torpedima kaj ih borgovska taktička kocka nemre ni ogrepsti sa direktnim pogodcima a Katica njih unišila svaku sa jednim torpedekom nekakvim transfaznim ili kak več
Tak da nema broda koji je ravan Voyageru!:D

vga killer 29.02.2004. 21:54

Ma trebala je doći naša draga kapetanica s oklopnim Voyagerom i transfaznim torpedima pa bi onda vidjeli. :D

IceFisherman 29.02.2004. 21:55

Citiraj:

Originally posted by vga killer
Ma trebala je doći naša draga kapetanica s oklopnim Voyagerom i transfaznim torpedima pa bi onda vidjeli. :D
Ma, pročital si mi misli:D :beer:

vga killer 29.02.2004. 21:56

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
Pa meni se čini da samo sovegrin more nositi quantna torpeda , ali ne I defiant.
A uostalom Katica + intrepid (voyager) = nič se nemre približiti a da to ona ne skuži i odmah uništi:D

Da sve skuži onda se ne bi skoro zakucala u borgovu kockicu u predzadnjem emisiji.

tihomir 29.02.2004. 21:57

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
Obično imaju ali je on bedak ugasil sve , tak da brod ne zrači nikakvu energiju da ih ovi ne otkriju.
I sve jedno ih je mogel raturiti , jer smo vidli kak je brzo uništen onaj brod od Dominikenjca , tak je trebal i ostala dva i onda ljepo clokati se i warpati dalje i nebi ga otkrili

kako ga nebi otkrili kad su ga i ovi uspjeli,a čak i ako "ne bi" dominjikanci bi bili na oprezu i tu bi bio problem...

IceFisherman 29.02.2004. 22:04

Citiraj:

Originally posted by tihomir
kako ga nebi otkrili kad su ga i ovi uspjeli,a čak i ako "ne bi" dominjikanci bi bili na oprezu i tu bi bio problem...
Ma mogel ih je uništiti i zbrisati , dok bi oni skužili kaj je zdesilo te brodove uništene on bi več bil daleko i nekaj bi smislili da njim se skrije , u nekakvu maglicu ili gravitacijsko polje nekakvog planeta ili koga vraga več.


Citiraj:

Vga killer : Da sve skuži onda se ne bi skoro zakucala u borgovu kockicu u predzadnjem emisiji.
To je zato jer je taj dan imala PMS pa je bila pod stresom :o :D
Inače ona sve otkrije , u onoj maglici su senzori bili skoro beskorisni , isto tak i borgovski zato je došlo do toga .

tihomir 29.02.2004. 22:09

ajmo dečki,dosta trekeranja, yours trully kupuje novu pilu pa se svi lijepo preselite na forum konfiguracije i tamo je moj thread,pa dajte neš kažite...

Bl@de 29.02.2004. 22:19

kaj se tice klasa brodavo i svega jel tko igral Starfleet Command bilokoji nastavak ili bar 3.

kaj se tice Defianta u igri je potpuno sranje a kao sve je preneseno iz filmova i svega, naravno nema se cloak jer se fajtas protiv rumunja:D ..

kaj hocu reci kad ti slozis sovergina svi ti laganini mogu ... jel. a da ne govorim o bork lego kockici koja je tak velika da ni ne vides brod ispred sebe:D (jest mal glupo i "realno") ali sebi za srce sredim si sphere i dri mile.

kaj se tice DS9 osobno si mislim da Sisko jako lose glumi dok su ostali recimo klasicno dobri iako fali mozda malo vise humora od voyager.

Kaj se tice pak konkretno one epizode istina je i glupo je napravljeno ali kaj se moze morali su si napraviti mjesta za iduci nastavak.

tihomir 29.02.2004. 22:23

kolko će dugo trajat taj rat s dominionom-mislim brojku u epizodama?

IceFisherman 29.02.2004. 22:26

Taj rat bu trajal do kraja DS9.

Bl@de 29.02.2004. 22:26

Ja stvarno neznam jel nisam citao radnje DS9 ali po opcoj radnji svih serijala valjda dosta kratko.

Bl@de 29.02.2004. 22:27

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
Taj rat bu trajal do kraja DS9.
Cek si to cital u radnji serijala ili ovak bezveze.

ak je tak onda mrak!!

IceFisherman 29.02.2004. 22:27

Citiraj:

Originally posted by Bl@de
Ja stvarno neznam jel nisam citao radnje DS9 ali po opcoj radnji svih serijala valjda dosta kratko.
No no , you are wrong , rat bu trajal do kraja DS9 kolko ja znam.
Jer taj rat njim je najbolja tema za delanje serija.

Bl@de 29.02.2004. 22:29

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman

Jer taj rat njim je najbolja tema za delanje serija.

true! onda bar nemoraju zmisljati toplu vodu i gluposti da naprave jednu seriju.

btw kaj jel bude enterprise (onaj sa t'pol:D ) bil nastavljen ili su ovi nasi tikvani samo prvi serijal otkupili

vga killer 29.02.2004. 22:30

Na kraju je ogroman fajt. Puno brodova i na jednoj i na drugoj strani.

IceFisherman 29.02.2004. 22:30

Citiraj:

Originally posted by Bl@de
Cek si to cital u radnji serijala ili ovak bezveze.

ak je tak onda mrak!!

Videl sam na www.forum.hr pod ST fan club gde sam član.
A i videl sam negde na netu nekaj o tome. obično ne čitam nič unapred da si ne pokvarim preveč gledanje onda:rolleyes:

Bl@de 29.02.2004. 22:31

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
obično ne čitam nič unapred da si ne pokvarim preveč gledanje onda:rolleyes:
ja isto jel stvaro ubije onda gust i iznenadjenje

IceFisherman 29.02.2004. 22:33

Citiraj:

Originally posted by Bl@de
.
btw kaj jel bude enterprise (onaj sa t'pol:D ) bil nastavljen ili su ovi nasi tikvani samo prvi serijal otkupili

Otkupili su kolko je snimljeno do sad , jer je ta serija friška , upravo izašla iz pečnice.
ALi mi je glupo kaj su sad dali jen dio ( 1. sezonu) pa buju ko zna za kolko opet dali dalje.
Mogli su počekati dok se sve ne snimi i tek onda dati sve odjednput a ne ovak kaj nemreš kraj s krajem poloviti.
Malo DS9 u budučnosti pa onda opet natrag u prošlost sa Enterpriseom :rolleyes:
Isto je bilo i sa Voyagerom , dali su prve 3 sezone , onda godinu dana nič pa su dali 4 sezonu i 5 pa opet pol godine nič i onda su tek nedavno bili dovršili do kraja:p
Stvarno , taj HRT je isti ko i HT , koga briga za nas korisnike dok god oni pobiraju peneze:rambo:

tihomir 29.02.2004. 22:36

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
A i videl sam negde na netu nekaj o tome. obično ne čitam nič unapred da si ne pokvarim preveč gledanje onda:rolleyes:
ja pak volim okvirno znat što će se dogodit

vga killer 29.02.2004. 22:38

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
Otkupili su kolko je snimljeno do sad , jer je ta serija friška , upravo izašla iz pečnice.

Već je snimljeno par sezona


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger